Aké pneumatiky - kvalita???

Neviete si rady aké auto kúpiť, ktoré bude pre Vás najvhodnejšie ? Diskusia o konkrétnych značkách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

milan5555
Príspevky: 45
Dátum registrácie: 17.12.2006 16:28
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Aké pneumatiky - kvalita???

Príspevok od používateľa milan5555 »

Zdravím Vás,
chcel by som poradiť ohľadne pneumatik, totižto tento rok ma čaka kupa nových :41c2:
jedná sa o rozmer 225/45/R17 91Y , ktoré by ste odporucali, aku značku z tychto:

Fulda - CARAT EXELERO (€ 90,00 / ks)
Matador - MP46 XL HECTORRA 2 (€ 80,00 / ks)
Kleber - HYDRAXER (€ 100,00 / ks)

bude to na Audi TT

chcem si vybrat medzi týmito ,,, kto ma skusenosti s jazdnými vlastnostiami, pokial najlepsie, ktore z nich su najtichšie? ...

dakujem
Cobretti
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 21.04.2006 14:49
Zdieľať na Facebook

moja skusenost

Príspevok od používateľa Cobretti »

Mam 225/45 R17 Goodyear F1 ( lepsia znacka ako si uviedol ) , vysli nejakych 99 eciek aj so spediciou. Objednavane cez web, http://www.nejlevnejsipneu.cz/cz/info.php dosli mi do tyzdna. Sedia dobre :3035:
mareno13
Príspevky: 95
Dátum registrácie: 01.05.2006 12:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mareno13 »

ked mam pravdu povedat ani jedny s tych co si napisal by som na auto nezalozil,ked tak daj Michelin,Goodyear F1,Goodrich atd z tych znaciek co si napisal bysm obul tak feldu :3020:
mjz
Príspevky: 2178
Dátum registrácie: 06.09.2007 07:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mjz »

AUDI TT- si zasluzi lepsie pneu. ako matador-sprc. Divim sa, ze vobec uvazujes nad niecim takym. Ked to uz ides obut, tak daj riadne pneu.
milan5555
Príspevky: 45
Dátum registrácie: 17.12.2006 16:28
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa milan5555 »

tak zase neni to nove TT ,,,
a tá HECTORRA 2 popisuje, že bola vyvinutá pre luxusné značky na obutie ,,,
s perfektnými vlastnostami na mokrom i suchom povrchu ,,,,
,,,, a to feldu? zato, ze je to značka MATADOR??? alebo ako to myslis???
Matador je dneska myslim niekde inde, ako kedysi ked sa obúvali 105-ky
ja som mal na myslil nejaké pneu tak cenovo dostupne a nie že vyhodím za obutie na nase rozje.bane cesty cca. € 1500,00 ,,,,,,,,, :38eb:
mjz
Príspevky: 2178
Dátum registrácie: 06.09.2007 07:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mjz »

Z 15 reklamacii je 10 matador. Stale je to sprcka, este mala ako tak, cim vacsia tym horsia. A ked som zistoval hektoru aka je kvalita, dali mi vybrat cinu, takze tak ,ty ze su uz inde nie matador. Klikni si pneu. cz su akcie a hladaj ,matador nechaj na furiky.
mareno13
Príspevky: 95
Dátum registrácie: 01.05.2006 12:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mareno13 »

milan5555 napísal:tak zase neni to nove TT ,,,
a tá HECTORRA 2 popisuje, že bola vyvinutá pre luxusné značky na obutie ,,,
s perfektnými vlastnostami na mokrom i suchom povrchu ,,,,
,,,, a to feldu? zato, ze je to značka MATADOR??? alebo ako to myslis???
Matador je dneska myslim niekde inde, ako kedysi ked sa obúvali 105-ky
ja som mal na myslil nejaké pneu tak cenovo dostupne a nie že vyhodím za obutie na nase rozje.bane cesty cca. € 1500,00 ,,,,,,,,, :38eb:
Asi ta otazka bola na mna,preco nie matador,roky som jazdil len na matador a barum apod. kym som sa nedostal cez bratovho kamarata k chalanovi co ma pneu servis a ten ma vzdy drbal co to mam za k...tinu na na aute obute,az som sa dal zlomit a kupil som nove u neho a uz asi desat rokov jazdim vecsinov na Michelin a potom na BF-Goodrich,podla mojich skusenosti je matador dobra len ako nova uz na druhu sezonu su jazdne vlastnosti min o 30% horsie a v zivote som nedokazal matador zodrat,lebo bud sa vytvoril pupak alebo to vobec nesedelo na ceste.A myslim, ze aj ked TT nie je nove urcite by som tam neobul.Klikni na link a uz si len poprepinaj zacku a porovnaj ceny tych 10az 20eur by som urcite doplatil a dal radsej kvalitu. http://www.nejlevnejsipneu.cz/sk/pneuma ... &prumer=17 to je mou nazor
dataman
Príspevky: 1229
Dátum registrácie: 12.11.2004 10:50
Bydlisko: NM015
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dataman »

asi by si naozaj nemal na tých pneu šetriť, lebo aj to TT si kúpil zrejme preto, že máš rád športovú jazdu... a šetriť na svojom živote asi tiež nechceš..
libor210
Príspevky: 64
Dátum registrácie: 10.11.2007 18:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa libor210 »

manas
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 05.09.2007 12:04
Zdieľať na Facebook

Re: Aké pneumatiky - kvalita???

Príspevok od používateľa manas »

milan5555 napísal:Zdravím Vás,
chcel by som poradiť ohľadne pneumatik, totižto tento rok ma čaka kupa nových :41c2:
jedná sa o rozmer 225/45/R17 91Y , ktoré by ste odporucali, aku značku z tychto:

Fulda - CARAT EXELERO (€ 90,00 / ks)
Matador - MP46 XL HECTORRA 2 (€ 80,00 / ks)
Kleber - HYDRAXER (€ 100,00 / ks)

bude to na Audi TT

chcem si vybrat medzi týmito ,,, kto ma skusenosti s jazdnými vlastnostiami, pokial najlepsie, ktore z nich su najtichšie? ...

dakujem







najtichśie z nich kleber ale na tt by som dal ine pneu ono zalezi ako jazdis a kolko jazdis,na pneu netreba setrit skus pozriet Yokohama c.drive AC 01,Avon ZV5,Vredestein ultrac sessanta,Nokian Z,Uniroyal RainSport 2 , vsetky su v priemere vynikajuce pneu.osobne som jazdil tu Yokohamu sedela suprovo ako prilepena,a Uniroyal RainSport 2 tak s tou mozes doslova za dazda ako za sucha nema problem
semirr96
Príspevky: 136
Dátum registrácie: 11.03.2009 15:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa semirr96 »

TT.....ja by som tam dal urcite nieco co toho znesie viacej Dunlop SP sport maxx alebo michcelin pilot prymasy.
Ked mas TT tak na gumach urcite nesetri.
milan5555
Príspevky: 45
Dátum registrácie: 17.12.2006 16:28
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa milan5555 »

Tak dávam za pravdu ,,,,,,,,,, riesim Michelin, Dunlop, Continental ,,, inak diky moc za vase postrehy ,,, dakujem :3035:
vladko01
Príspevky: 136
Dátum registrácie: 05.01.2008 09:52
Zdieľať na Facebook

Dikusia je zaujimava...

Príspevok od používateľa vladko01 »

No tak diskusia moze pokracovat dalej :) aj ked si s odpovedami spokojny...
Kamos obul Matador, ma tazsie a rychle auto, po 1000km na nasich rozbitych cestach sa mu spravilo z pneu vajce - teda zdeformoval vnutornu kostru... Matador je niekde inde, kde bol, ale stale to nestaci... Obycajny Favorit sa sprava na Michelinkach ovela lepsie ako na starych Matador, tak neviem co to robi s TT.
soto19
Príspevky: 657
Dátum registrácie: 23.09.2008 15:12
Zdieľať na Facebook

Re: Aké pneumatiky - kvalita???

Príspevok od používateľa soto19 »

milan5555 napísal:Zdravím Vás,
chcel by som poradiť ohľadne pneumatik, totižto tento rok ma čaka kupa nových :41c2:
jedná sa o rozmer 225/45/R17 91Y , ktoré by ste odporucali, aku značku z tychto:

Fulda - CARAT EXELERO (€ 90,00 / ks)
Matador - MP46 XL HECTORRA 2 (€ 80,00 / ks)
Kleber - HYDRAXER (€ 100,00 / ks)

bude to na Audi TT

chcem si vybrat medzi týmito ,,, kto ma skusenosti s jazdnými vlastnostiami, pokial najlepsie, ktore z nich su najtichšie? ...

dakujem
Tu mas nizsie ceny : http://www.aaa-pneu.sk/index.php?sect=8&CsV=1
Objednaval som uz cez nich. Dodanie do 24 hodin. DOT vyrobene cca pred pol rokom.
DjOnly
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 30.08.2007 13:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa DjOnly »

A co hovorite na Goodyear excelent a Pirelli P 7???

Návrat na "Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných