Aké benzínové auto do 4000?

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Napísať odpoveď
Dexter89
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 01.12.2019 14:39
Zdieľať na Facebook

Aké benzínové auto do 4000?

Príspevok od používateľa Dexter89 »

Mám max 4000 na auto, a neviem čo si vybrať. Chcem benzín(bez turba), s normálnou spotrebou, okolo 7-8l kombinovane, spoľahlivosť je dôležitá vec, nech je to aspoň 2007ka, a nech to neni nejaký malý štupeľ(mám 188cm)... Čo sa týka komfotrnej výbavy, nie som nejak extravagantný, elektronické okná vpredu, klíma, maximálne vyhrievané sedadlá, ale to neni rozhodujúce... Doteraz som pozeral FORD FOCUSy, 1,6 DURATEC, MAZDA 3 a 6, len bojím sa hrdzy... Aj CIVIC sa mi páči(UFO), len cenovo nedostupné... Žena má ASTRU, to mi nepasuje... A FABIA je mi trocha malé auto... Nejaké nápady ďalšie?
martincichy
Príspevky: 5443
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

Toyota auris 1.6 toyota avensis ? Volvo s60 s hladkym benzinovym patvalcom 2.4?
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

sama nuda, hladas nieco co jazdi na LPG teda nema priamovstrekovy motor a idealne co nema turbo.

Otvor si inzeraty, zadaj cenovy strop 4000 eur a pozeraj. Ale nepozeraj bezne znacky Astra atd, za tieto prachy najdes vozik co by si necakal. Hondu Accord. Hrzdy sa neboj na Mazde6, na hrzdy sa pojdes pozret a bud tam bude alebo nebude. Do 4000 najdes Hjundaj SantaFe, len tam pozor ako pri kazdom ~250.000km diesliku. Renault Espace, Wolcwagenovy Šharan, najdes voziky co by si proste necakal.

Jo a najdes aj zopar amerik...
Napísať odpoveď

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: saucegod a 97 neregistrovaných