Aj váš sused parkuje dve autá na troch miestach

témy týkajuce sa všetkého a ničoho mimo diskusie o autách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Aj váš sused parkuje dve autá na troch miestach

Príspevok od používateľa trucker694 »

Aj váš sused parkuje dve autá na troch parkovacích miestach? V tejto miestnej časti mám dvoch susedov, ktorí majú evidentne problém so zrakovým orgánom. Pravidelne parkujú embéčky biela filcka, sivá fóbia a peugeoty biely a červený krížom krážom cez čiary. Na tri miesta dve autá, a na ďalších troch miestach ďalšie dve autá. Dobré slovo nepomáha, zavolal som čiernych, rozumej mestkáčov chvíľu bol kľud, a znovu nevidia. Asi im kúpim slepeckého vodiaceho psa. Nie som typ urobiť im zle, alebo napriek, ale keď prídeš vecer domov a dvaja k8k8ti tam dajú štyri autá na šesť miest je to na šľak trafenie. Jedná sa o parkovanie pri činžiaku je tam cca pätnásť parkovacích miest. Dajte radu. Nie však takú, vypusti mu gumu, rozbi mu okno a pod., Nie násilie, normálna cesta. Vopred vďaka. Vodič, čo má momentálne najazdené 2500km.(od 25.2.18 do 1.3.18).
alterego
Príspevky: 289
Dátum registrácie: 02.10.2016 14:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa alterego »

Ak to nejde po dobrotky pôjde to po zlotky. Na hrubé vrece hrubá záplata. Niektorí arogantní kreténi slušnosti a slovenčine jednoducho nerozumejú a rozumieť nebudú.
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Nie, tadiaľto cesta nevedie, aspoň z mojej povahy nie. Mám nad nimi fyzicky navrch, aj ich IQ sa rovná momentalnym grádom, tz mínus sedem.
Daj radu, políciu, mestský úrad, sociálna sieť fb?
Dám mu ko, a pôjdem na úrad ja?! Mm, na úrad pôjdu tupci.
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Trucker a napadlo ťa , že proste inak zaparkovať nedokážu?? Máme kolegyňu v robote čo funglovku Nisana parkuje tak aby sa dali otvoriť oboje dvere a ešte 30cm ostalo.Všetci jej nadávajú aj sa povadili aj si poplakala a keď zaparkovala len kúsok bižšie tak pri odchode zobrala susednému autu nárazník. lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Tam nepomôže nič, to je jednoducho skupina vodičov z ktorou bude vždy nejaký problém. Jeden nevie parkovať, druhý chodí neustále ako posraný pod limit, tretí dáva prednosť na kruháči nikomu...


Ja idem každý den do práce a zastavujem sa v miestnych potravinách a "služobný P206" na ktorom jazdí "vedúca" je 10x zaparkovaný 8x na h0vn0, další pacient jazdieva na starom Suzuki Swift a sem tam ešte další...

Sranda je že takmer vždy sa jedná o autá typu nákupná taška a ked už sa s takým autom niekto nevieem trafiť na parkovacie miesto.

Pri tých potravinách to ale zabíja jeden miestny pánko, síce svoju Leganzu zaparkuje správne, ale on ide do obchodu na ranajky, zaparkuje a potom ide s partiou do práce služobným autom a svoje auto tam nechá celý den a tých parkovacích miest tam je spolu šesť.

Kolega má pred svojím činžiakom rovnaký problém, nejaká slečna so starým Oplom Tigra, vrieska pod oknami aj 2 minuty než zaparkuje a aj tak to je vždy nakrivo

Na to neexistuje skrátka nič. Ja sa nerozumiem elektrike a preto sa v nej nešpáram, niekto zasa neviem jazdiť, parkovať, tak by ten VP mal dobrovolne odovzdať
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Laki 5x palec hore :40bd:
makrela
Príspevky: 2962
Dátum registrácie: 14.05.2010 17:09
Bydlisko: Ta Blava né
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa makrela »

Medzi -po zlotky- patrí aj nastriekanie PUR peny do výfuku?
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Makrela!nič som nepočul,nečítal.Kus pucvoli do výfuku tiež niečo .. :40bd:
goberschicz
Príspevky: 45
Dátum registrácie: 02.06.2016 09:18
Bydlisko: Ilava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa goberschicz »

laki aj mne by sa obcas zislo, aby som mohol obdarovat zopar ludi v okoli :40bd: :40bd:
pidizvi
Príspevky: 3406
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

volat policiu alebo meskacov, pokial su tam namalovane ciary na parkovacie miesta, tak nie je o com. Ked nie su, myslim, ze aj na to zakon pamata a aj vtedy mozu udelit nejaku pokutu.
Nezakonny postup moze byt gol do vlastnej brany, pretoze ti to mozu vratit a bude sa to len stupnovat. Pokial sa ti pomstia za to, ze si zavolal policiu, tak tiez riesit cez policiu.
pieso
Príspevky: 36
Dátum registrácie: 24.02.2017 12:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pieso »

lakinooo Krasna flaska, idem si hned tiez naobjednavat za vagon a rozdavat pri stretnutiach alebo len tak nechavat na strechach aut :2f93: :2f93: :2f93:
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Čiary sú namaľované, pravidelne ich mesto obnovuje. Mestský policajti riešili, nemám chuť sa pravidelne naťahovať s potratom, najnovšie som sa postavil vedľa neho, musel vojsť do auta cez spolujazdcove dvere. Čisto som ho vyfauloval. Násilie nie, jednak jeho telesná schránka má problém nosiť prázdnu hlavu, a nebudem riskovať platiť marodku a invalidný dôchodok c.hujovi. Mam 188/95,obvod biceps 48* zasran decko 165/55. Capnes mu facku a vráti sa domov na jeseň, však život ho ešte nabije. :4012:
pidizvi
Príspevky: 3406
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

tak volat mestskych, to je v pohode. Aj oni budu k nemu menej zhovievavi, ked uvidia, ze ich ignoruje a riesia ho napr. tretikrat. Tiez papucka nepotesi, ked sa clovek niekam ponahla a oni mu ju pridu zhodit za hodinu :4012:
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

trucker , ja byvam v susednom meste 25 km SV vyššie a u nas su naparkoviskách a sidliskách také isté problémy..

Sposobuje ich tak max.5 % občanov ... ostatní parkuju normálne.

Podľa mojich prieskumov zaparkovanie cez 2 parkovacie miesta je na 90 % sposobené vrcholným SEBECTVOM : len aby sa laku mojho auta NIČ nestalo !

To je základná pohnutka takýchto "ľudí" ja ich radim, medzi arogantných gaunerov.
Gaunerovi nemožeš do očí povedať nič, lebo je zakerný a od tej chvíle, ako by si mu niečo povedal sa staneš jeho uhlavným nepriateľom..lebo si vlastne poukazal na JEHO CHYBUa neferoví ľudia si osebe myslia, že žiadne chyby nemajú...
tu neriešime , že Ty maš biceps jak "šahovina" abo jak 150 rura,a on ma telo ako zemiak z ktorého trčia 4 zápalky..alebo že vyzerá ako Buratino. :40bd:
Ublížiť mu namieste nemožeš, lebo najdu sa svedkovia a každý je chranený Trestným zákonom a Trestným poriadkom SR..
A okrem toho je zakerny a podloží Ti pod koleso klinec , alebo
Ti celé auto omastí hov.nom , aj to som už videl...
A to som spomenul, ešte také postupy, čo su bez následkov väčšiej škody....
Teda mal by si zabojovať inteligenciou a využiť v svoj prospech nejaku verejnu mienku, či verejnú hanbu,
jednoducho NAFOŤ taku situaciu a vytlač oznam s fotkou situacie , EČ vinníka po všetkých okolitých vchodoch

s apelom, že prosíš dotyčného aby parkoval v rámci vymedzeného parkovacieho miesta a nebolokoval iné parkovacie miesta.
Čo ja viem, na parkovanie su tiež nejake vyhlašky a zákony a mestska policia je povinna dohliadať na ich dodržiavanie.

My sme v bytovke mali tiež podobný prípad, je to možno 1 občan z asi 160 , ktorý takto parkoval arogantne s ohľadom iba na svoje záujmy, ale odkedy na parkovisku vyznačili čiary, už parkuje v rámci tých čiar. :342a:
robo652
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 05.03.2018 14:39
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa robo652 »

u nás to je úplne bežné, proste nechce aby mu ho niekto oškrel tak zaparkuje na somára (slušnejšie poviem) aby mohol spať

Návrat na "Shoutbox - o všetkom"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných