1 040 639
inzerátov
Pridať inzerát

Aj vám kuriérska spoločnosť SDS takto rasuje zásielky ?

Obsah fóra Auto-moto fórum Shoutbox - o všetkom
Odpovedať Nová téma
12>
Autor Správa
mhlavaty
Legenda - Ford T (2027)
opravy & diag
Založený: 22 apríl 2005
Nabehané: 3 mes 8 dní 0 hod
Predmet: Aj vám kuriérska spoločnosť SDS takto rasuje zásielky ? PríspevokZaslal: 06.12.2016 19:20   
Ide ma poraziť,doslova,lebo zásielka čo zásielka je vždy niečo čo človeka rozzúri.Asi je to doména iba nitrianskej pobočky SDS,pretože ak pozerám na Autofra hodnotenia,tak som pomaly jediný,komu sa vždy niečo nepáči.Chvála za chválou,ale neviem prečo.Lebo to láskavo doniesli ? Veď za to berú peniaze.Alebo že to nerozmlátili ? Aj to by mal byť štandard.Chváliť by sa malo ak je tam pridaná hodnota,niečo čo si chválu zaslúži.Nikto nechváli pekára že neposr.l chleba a dá sa jesť.
Ja som preto zvedavý na názor ostatných,lebo mám pocit a podozrenie,že všetky tie chváli na Autofra sú rutinné kraviny,a nie úprimné poďakovanie za niečo čo je hodné pochvaly.Takže...to dnešné doručenie ktoré mi urobilo takú radosť
Citovať
ivko1
Legenda - Ford T (533)
Založený: 02 august 2006
Nabehané: 2 mes 1 dní 7 hod
PríspevokZaslal: 06.12.2016 20:13   
Ja som nemal problém, maximálne jeden den mešká. Ale mne to zasa nehorí a viem že ten chudák má taký okruh...
Nie je mormálne aby jeden kurier vozil aj HC aj NM a ešte kto vie čo všetko

Tu sa bude ťažko hladať vinník, išlo to cez mnoho rúk, kurier SK, kurier PL
Citovať
trucker694
Veľmi obľúbený člen - Ferraro (131)
Založený: 03 december 2005
Nabehané: 13 dní 15 hod 8 min
PríspevokZaslal: 06.12.2016 20:32   
Urcite reklamovat u spedicky. A nemam ani z jednej nitránskej špedičky radost a dovod na chvalu. Arogancia az drzost prevysuje slusnost, vola mi ked stoji pri dverach.... po..je.b.sa,ch.r.a.p.u.n ked si mal volat hodinu pred dorucenim
Legenda - Ford T (600)
Založený: 14 december 2008
Nabehané: 3 mes 7 dní 8 hod
PríspevokZaslal: 06.12.2016 21:07   
Chlapi je to začarovaný kruh , syn tam robil. Mávajú až 80 zastávok za deň a platia ich tak mizerne , že lepších ludí tam nijako nedostanú.Vidím to v každej firme v regione , ktorá platí takéto peniaze. 500 v hrubom je žobračenka. Preto aj moje tri deti ušli z tohto fickovho královstva.
Povedomá tvár - Favorito (46)
Založený: 24 január 2011
Nabehané: 13 dní 17 hod 58 min
PríspevokZaslal: 06.12.2016 22:28   
Toto neni firmou.. Toto je ludmi. Mne slovenska posta dorvala naraznik tak, ze dat tomu zmrdovy co to spravil po gulach cakanom by malo bolo... To niekto musel tahat za sebou po asfalte.. Drazky po celom narazniku tak 2mm hlboke!!!!
Ak poskodenie hentej skrinky nebolo viditelne na obale, tak to poondel ten co to posielal... Ak bolo, tak to treba rozbalit pred kurierom. Ak bude mat stym problem, tak do preberacieho protokolu rovno pisat "poskodene" a poslat jo stym do prec.
S SDS mam skusenosti a v zasade pozitivne, ale to je TT...
Citovať
mhlavaty
Legenda - Ford T (2027)
opravy & diag
PríspevokZaslal: 06.12.2016 22:32   
Ja viem ako sú vyťažený,ten chlap má neskutočný okruh a končí ani boh nevie kedy,ak mňa vykladá o piatej večer.Ale to nemôže byť omluva za poničené zásielky.Má to tam napráskané,každý balík hladá tak to celé prehadzuje lebo ...čas.Že nemajú vydať nikdy,to už sa snažím nachystať si ja aby som mu ulahčil.Ale takéto šlendriánstvo je trocha príliš.Človek nechce mravčať alebo vyplakávať smerom na Autofra,keď tam sa max.snažia a človek im je vďačný.Ale toto už ide aj proti nim,lebo si dvakrát treba premyslieť či objednaná vec má šancu sa v poriadku dostať ku mne.A to teda Poliak vie baliť neskutočne to človek vždy žasne.Ale na slovenského de*** si necvrke,ten to domláti aj tak.
Všetko čo príde,budem rozbalovať a pekne si počká kým sa všetko vybalí,a to sa teda načaká,lebo ako som písal,Poliak vie neskutočne zabaliť a obaliť a zalepiť,to chvílu trvá to dostať z toho von.Nevadí,bude čakať.
Citovať
lorak777
Známa tvár - Feldo (50)
Založený: 21 marec 2015
Nabehané: 5 dní 10 hod 19 min
PríspevokZaslal: 06.12.2016 22:37   
no tu je kazda rada draha...islo cez viac ludi... reklamoval by som u poslednej spolocnosti, ale castejsie byva ustretovejsi prvy - producent materialu... nemam s nimi zle skusenosti, ale samozrejme nezijem z nich a jednam s nimi podla toho, akym sposobom sa ozvu a vacsinou je to "na hrube vrece hruba zaplata" ....
Citovať
mhlavaty
Legenda - Ford T (2027)
opravy & diag
PríspevokZaslal: 06.12.2016 23:19   
Ja to reklamovať nebudem,to sa vyklepe a nafarbí.Kým by som sa dopracoval k náprave prišiel by som o rozum aj duševnú rovnováhu,hádal by som sa z nejedným deme.tom čo si melie svoje.
Mňa iba zaujímalo či to ozaj iba tento NR bordel takto robí alebo je to v celoslovenskej pôsobnosti kuriérov ?!
Citovať
oco13
Legenda - Ford T (600)
Založený: 14 december 2008
Nabehané: 3 mes 7 dní 8 hod
PríspevokZaslal: 07.12.2016 17:12   
Milan , môj názor je že je to celoslovenské. Toto bohužial nie je o kurieroch ale o luďoch. Ak mi vo firme udržbár povie - serrem sa na to ja to nemám zaplatené a nechá zničiť hydrauliku za 5t eur a neurobí to len on ale 90 zo 100 ludí vo firme tak to o niečom svedčí.Je to v prvom rade o výchove a v druhom rade o peniazoch. Takže máme smolu nič nezmeníme.
Založený: 01 január 1970
Nabehané: 0 min
PríspevokZaslal: 08.12.2016 02:10   
Mne prisla zasielka z juhu nemecka do anglicka a to bol kvazi pocitac s otvorenym displejom DHL-kom bez jedneho porusenia na kartonovej krabici aby to vobec niekto len silnejsie polozil. Zakazdym to tak bolo akonahle v tom malo prsty DHL. Trosku mi skrivilo usmev ked som sa dozvedel, ze to prebera v anglicku anglicka posta to je tragedia na 150tu. Prisiel aj pocitac z z nemecka priamo cez slovensku postu /to prevzala od DHL/, tiez vzorovo dorazilo. To len tak na okraj anglicky kurier ak clovek, ktory to ma prevziat nie je doma tak to kludne da prevziat cloveku a tri domy dalej, bez akejkolvek informacie akurat na internete sa da pozriet, ze zasielka bola dorucena a prevzal ju podpis Fero to je komplet vsetko k tomu, moze byt poistena moze byt cokolvek, daju to do ruky hocikomu. Budte radi za slovenske sluzby lebo toto co sa deje napr. v anglicku je dezert tu radsej nevybavovat ani smrt lebo nepride alebo sa strati alebo pride do vedlajsieho domu alebo bude clovek zit 300 rokov. Hovorim vazne.
Citovať
mhlavaty
Legenda - Ford T (2027)
opravy & diag
PríspevokZaslal: 08.12.2016 07:40   
Syn v SiliconValey si objednal tiež čosi podobné a doručili to susedom,len tak pred dvere,nikto neukradol.Ale "systém" je to tam bežný,možno menej kradnú ako slováci.
Citovať
***zmazaný člen***
Založený: 01 január 1970
PríspevokZaslal: 08.12.2016 09:45   
To je len skaredy obraz namalovany peknymi farbickami.
Citovať
gnagy
Povedomá tvár - Favorito (30)
Založený: 19 marec 2016
Nabehané: 8 dní 15 hod 24 min
PríspevokZaslal: 02.01.2017 12:25   
V Dánsku tiež tu na vidieku doručia zásielku, podpíšeš a nechajú celú práčku obalenú v igelite na kraji cesty pri dome. Ak majiteľ je chorý a nevládze, môže to tam byť týždeň a nikoho to nenapadne ukradnúť. Iný svet
Citovať
tabu1
Založený: 07 október 2004
PríspevokZaslal: 08.04.2017 15:28   
Som kurier,samozrejme niesom neomylny,kazdemu zakaznikovi sa snazim vzdy dorucit zasielku tak ako aj moji kolegovia,lebo to je nas (mizerny) plat.Co sa tyka poskodenia zásielky tak sem tam sa stane, preto mame poistky.Preto si myslim ze ked budete reklamovat poskodenie tak vam to vymenia a hradi to kurier s poistky alebo z vrecka .Co sa tyka vystupovania tak aj mi sme len ludia a mame aj zle dni ale snazime sa neprenasat nasu naladu do vystupovania so zákazníkmi.
Citovať
pn437ab
Povedomá tvár - Favorito (46)
Založený: 14 december 2006
Nabehané: 11 dní 6 hod 9 min
PríspevokZaslal: 17.04.2017 18:41   
Tak to su len slabe odvari tohoco sa moze stat.
Hydraulicky valec komplet 2 metre dlhy sa stratil na ceste z NL do CH. Nikdy ho nenasli.
Cisto novy pocitac sme si nasli pred vchodom do bytovky.
Objednavam hydrauliku Nachtexpress ked suri, bezne dieli za tisice eur si najdem rano o siedmej pod dverami do firmi.

To na SK je teda nic, sice naserie ale stale su to zelenaci, na negrikov sa nikdy chytat nebudu.
Citovať
Odpovedať Nová téma
12>

Prejdi na:  
Obsah fóra Auto-moto fórum Shoutbox - o všetkom