airbagy Seat Leon 1999-2005

Diskusia ohľadne vozidiel značky Seat

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

wolfking
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 04.04.2009 21:13
Zdieľať na Facebook

airbagy Seat Leon 1999-2005

Príspevok od používateľa wolfking »

Zdravim.
Ak ma Leon 4x airbag - 2 su v predu ale potom neviem kde su zvysne 2...
__Su to zadne airbagy umiestnene v prednych sedackach? Nemozu potom potahy na sedacky ovplyvnit funkcnost tohto airbagu?
__Alebo su tie zvysne 2 bocne airbagy nad oknami, prip. v bocnych pilieroch...?
vladino95
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 05.02.2009 20:34
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vladino95 »

zvysne 2 airbagy su v prednych sedackach,a su pre vodica a spolujazdca pre naraz z boku.potahy musis mat z bocnym vystrihom,alebo tam nedavaj ziadne
wolfking
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 04.04.2009 21:13
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wolfking »

vdaka za radu, aj ked ma to moc nepotesilo lebo prave o tie potahy mi islo... :4012:
asimakopulos
Príspevky: 331
Dátum registrácie: 07.02.2009 23:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa asimakopulos »

wolfking napísal:vdaka za radu, aj ked ma to moc nepotesilo lebo prave o tie potahy mi islo... :4012:
tak ich nastrihni v tých miestach a na stroji tie kraje obši alebo daj niekomu obšiť. a máš aj poťahy aj bezpečné airbagy...
wolfking
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 04.04.2009 21:13
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wolfking »

no to tiez nie je zly napad....
mjz
Príspevky: 2178
Dátum registrácie: 06.09.2007 07:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mjz »

videl si strelit airb.? taky potah ti zožuje ak malincie.,,,,,,
wolfking
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 04.04.2009 21:13
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wolfking »

mjz napísal:videl si strelit airb.? taky potah ti zožuje ak malincie.,,,,,,
A co tym myslis? Ze kludne tam ten potah moze byt, airbag si cestu von najde? Skratka sa neviem rozhodnut ci mam dat na sedacky potahy alebo len tielka, ktore pokryvaju len cast sedaciek....
mjz
Príspevky: 2178
Dátum registrácie: 06.09.2007 07:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mjz »

Taky potah z tesca, alebo polska, ti dotrha ak gate.,,,,Oficialne by si nemal mat potah na sedadlach s airb., iba ak origo na airb.,, lebo ti nemusi vystrelit, ale to ti nemusi aj ked ich nemas-- potahy.,,,koli bezpecnosti a poistovni by si tam nemal mat nic.,,,,ja mam v kazdom, koli tomu ze som stale v monterkach,,,,,
wolfking
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 04.04.2009 21:13
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wolfking »

priklanam k nazoru, ze airbag by technicky cez to mal prerazit (ked to vie prejst palubovkou), aj ked poistovna ma na to svoj teoreticky pohlad.... A tiez som videl pekne zodrate potahy, takze sedacky bez potahov budu coskoro vyzerat podobne, az na to ze sa nedaju tak lacno vyhodik a kupit nove.......
kayci
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 26.03.2009 18:37
Zdieľať na Facebook

airbagy

Príspevok od používateľa kayci »

caute, nevedel som kde to pichnut, tak nakoniec som zakotvil tu ... chcem sa vas popytat a poprosit ci nemate niekde airbagy vodicov i spolujazdcov na leon r.v.2003 .... ale kde by som ich mohol zohnat za lacny peniaz a kolko asi stoja???? prosim velmi mi to suri, dakujem :)
Napísať odpoveď

Návrat na "Seat fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 15 neregistrovaných