Agresívny vodič za volantom

Diskusia ohľadne vozidiel značky Ford

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

olaf
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 09.01.2019 17:07
Zdieľať na Facebook

Agresívny vodič za volantom

Príspevok od používateľa olaf »

Dobrý deň máte skúsenosti s vodičmi ktorý je agresívny ako správne brániť aby som neporušíl zákon??? prípadne nosiť v aute plynovú zbraň.
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

volas policajtov
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
FERO 321
Príspevky: 1644
Dátum registrácie: 27.01.2011 16:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa FERO 321 »

Ak máš možnosť zaobstaraj si samopal, pištoľ už nosí v aute kadekto. :40bd: P.s. ak nechceš mať problém tak ako písal Bajo.
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Ak človek na ceste sám nevyvádza, tak na agresivneho vodiča takmer nenatrafí.
Škoda len že tá skupina čo sa občas sťažuje nevidí seba samých ako príčinu následného konfliktu
makrela
Príspevky: 2956
Dátum registrácie: 14.05.2010 17:09
Bydlisko: Ta Blava né
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa makrela »

Nemusí byť len agresívny aby ti ublížil .Stačí keď je blbec


https://www.bratislavskenoviny.sk/polic ... wXYiXT--u0
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Makrela áno, svojim spôsobom blbec. Iba sa takejto situácie obávam aj ja. Dôvod :nakoľko v našej firme a v iných firmách v danom meste NEPOZNÁM NIKOHO KTO BY MAL K DISPOZÍCII BEZPEČNÚ PLOŠINU NA ODSTRÁNENIE SNEHU A ĽADU Z PLACHTY NÁKLADNÝCH VOZIDIEL. A NA VEREJNÝCH PARKOVISKÁCH Slovenska a ČESKA TIEŽ. Keď mám na korbe naložený tovar na výšku po strechu a zároveň po celej dĺžke návesu tak z vnútornej strany ten sneh a ľad nezhodim. A vyštverať sa v mojom prípade do výšky štyri (4m) nad zemou a postaviť sa na plachtu ktorá má hrúbku cca 2,5 milimetra a priečne tyčky hliníkové tvar Ú tiež hrúbka dva milimetre, považujem pri mojej hmotnosti stokilo ZA HAZARD S MOJÍM ŽIVOTOM!!!
Rebrik štyri metre dlhý nemám, a povedzte mi/ nám tirakom ako to odstrániť. Vo Švédsku s tým problém nie je, tam je rampa podobná lešeniu takmer v každej firme. Aj s potrebním vybavením ohrablo, metla.
Ja osobne sedím na sude s bušným prachom, a čakám kedy sa stane niečo podobné aj mne. Kolega, takto prišiel o vodičský preukaz a bol odsúdený k podmienečnému trestu odňatia slobody a náhrada škody. Po vypršaní trestu si už za volant nesadol. Povedal si dosť, chra. púň majiteľ po udalosti mu vynadal do k.k.ta,a lajdaka ale nič preto majiteľ po nehode neurobil preto aby vodič mohol odstrániť sneh a ľad zo strechy kamióna.
Toť vsjo pre veľmi slabé vysvetlenie.
makrela
Príspevky: 2956
Dátum registrácie: 14.05.2010 17:09
Bydlisko: Ta Blava né
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa makrela »

Nuž vidíš ako to dopadlo s kolegom. Súd už nenašiel nižší článok v rade ,ktorý by mohol potrestať. Predstav si ale, že raz takto niekoho s kusom snehu-ľadu zabiješ. Celý život ťa bude mátať predstava -čo keby som ......,prečo som ....
Napísať odpoveď

Návrat na "Ford fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 13 neregistrovaných