Admin..!!!Vyhlaste novu sutaz...!!!

Novinky, problémy a všetky záležitosti týkajúce sa admina

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

rudolfo63
Príspevky: 9954
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Admin..!!!Vyhlaste novu sutaz...!!!

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

Vazeni administratori..,uz dlhsiu dobu rozmyslam nad otazkou,ci by sa forum nedalo zatraktivnit..SD uz nije hnacou silou a prispievatelia stratili o tento druh zabavy zaujem....Navrhujem nejaku sutaz o ceny..,povedzme..autoradio,GPS..,reproduktory..,povinna vybava do auta..,DVD prehravac..itd..,moznosti je vela a v roznych cešnovych relaciach...A o com by bola sutaz...?Povedzme o najkvalitnejsi prispevok mesiaca...,aj tu je moznosti pomerne vela na rozsirenie...Zo sutaze by boli vyluceni admin.i moderatori a vlastne oni by rozhodovali ako porotcovia...Da sa nieco take zorganizovat..?Skuste to zatraktivnit...!!!
cubicomp
Príspevky: 4526
Dátum registrácie: 24.02.2007 22:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cubicomp »

dobra myslienka celkom rudy, len to urcite nebude moct byt, lebo by sa ludia urcite stazovali :41c2:
LOCHNESS
moderátor fóra
Príspevky: 3816
Dátum registrácie: 01.12.2007 20:52
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LOCHNESS »

Ja osobne by som bol za sutaz , že kto založí temu bez toho aby ju bolo potrebne upravovat (či už nazov temy , obsah alebo zaradenie do sekcie) má u mna lízatko :2f93:
rudolfo63
Príspevky: 9954
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

..nerozumiem...,stazovali na co..a na koho...?
cubicomp
Príspevky: 4526
Dátum registrácie: 24.02.2007 22:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cubicomp »

no ak by mala byt vyhra za najlepsi prispevok...to by bolo sujektivne hodnotenie a niekto by sa mohol urazit, ze prave ten jeho bol najlepsi....

A zas aj tak by to vyhravali dokola ti isty :d :D
rudolfo63
Príspevky: 9954
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

aaale..,kdeze...z kazdej sekcie by bol vyhodnoteny ten najlepsi prispevok..Ukrivdeny..?ved ide o zabavu...!!!Ide o relax..,napetie..,adrenalin...,bohovanie..itd...
admin
Site Admin
Príspevky: 745
Dátum registrácie: 06.05.2008 00:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa admin »

z vlastnej skusenosti mozem povedat ze ludia su dost unaveny takymito akciami a vobec ich to nezaujima, dokonca aj ked je v kurze CASH hotovost, tieto informacie mam podlozene, pretoze trvale nieco poriadam ci uz s tymto projektom alebo s inymi,
dokonca aj tu pri sukromnej inzercii motivujeme cenami od sponzorov, ale ludia to vobec neriesia a ani nevidia a ked im oznamujeme vyhru ani netusili o tom atd.

Treba pist s konkretnou vecou ktora naozaj zaujme, ak to bude mat "gule" OK podme do toho :4012:
rudolfo63
Príspevky: 9954
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

..ze by sme boli uz taky ..chcipaci...?
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Neušlo sa ti?
martinpb
Príspevky: 2005
Dátum registrácie: 15.01.2011 21:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martinpb »

možno by to chcelo nejakú suťaž typu relácie z STV , nejakú total primitiv otázku-2 odpovede, dať to na sms audiotex.. a výsledok? .ovca celá-vlk sýty
Ogi11
Príspevky: 901
Dátum registrácie: 07.04.2011 21:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Ogi11 »

Dávnejšie som spomínal, že by sa mohli dať "oceniť" príspevky diskutujúcich...niečo na spôsob palec hore, palec dole. Kto by vypustil do éteru nejakú kravinu čo môže autorovi otázky len uškodiť, dostal by palec dole. Kto by bol voči niekomu zaujatý a silou mocou by mu chcel dávať palce dole, bolo by to ošetrené, napr. že by muselo zahlasovať 10 ľudí za kvalitu jeho príspevkov.
Jeho "kredit" by mohol byť zverejnený pod počítadlom času.

10 palcov hore = +1 kredit
10 palcov dole = -1 kredit

Nie hodnotiť samotné príspevky, pretože to by sa dalo zneužívať, ale hodnotiť celkovo, niekomu sa ľúbi príspevok taký, druhému onaký. Tým by si tu aj spravili niektorí meno, ktorí sú niektorým neznámi.

Po roku by sa to zrátalo a výherca je na svete.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Ogi a dostal by niečo aj ten s najvyšším počtom palcov dole? Lebo to by som mal šancu... :d :D
Ogi11
Príspevky: 901
Dátum registrácie: 07.04.2011 21:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Ogi11 »

Dostal by určite niečo "pekné" :d :D
cubicomp
Príspevky: 4526
Dátum registrácie: 24.02.2007 22:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cubicomp »

hmm, cico mi slohol vyhru za palec dolu.....tak zas nic nevyhram :d :D
jonathan104
Príspevky: 2733
Dátum registrácie: 22.02.2011 20:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jonathan104 »

...ja nie som súťaživý typ :zga27:

Návrat na "Témy týkajúce sa Autobazar.EU"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní