AD moderatori 1

témy týkajuce sa všetkého a ničoho mimo diskusie o autách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

cubicomp
Príspevky: 4526
Dátum registrácie: 24.02.2007 22:10
Zdieľať na Facebook

AD moderatori 1

Príspevok od používateľa cubicomp »

Tento tyzden sa tu preberala tema ohladom novych moderatorov a sposobu, ako boli stari "odstaveni". Tema sa celkom rozbehla, kedze sa riesili dost podstatne otazky ohladom podstaty tohoto fora.
Zrazu v piatok poobede bola zmazana, nikto nevie preco a kym!!
Podotykam, ze bola v sekcii Shoutbox a nijako neporusovala pravidla!!!!!! NEPORUSOVALA!!!!!!

Ja a so mnou dalsi clenovia sa teda pytaju, PRECO a KTO ju zmazal????? Aky mal dovod?
Polozil som tuto otazku jednemu nemenovanemu moderatorovi a nedostal som ziadnu odpoved. Zaujimave.
Mne sa takato "PROFESIONALIZACIA" ako ju nazval admin vobec nepozdava a zacinam mi to silno pripomynat CENZURU, ze toto NIEKTO dovoli a toto, uz nie, kedze sa jedna o kritiku. Divna matematika pre mna.
Ak sa ma toto forum uberat takouto PROFESIONALNOU cestou, tak potom dakujem, viem si predstavit travit cas aj inym sposobom pripadne na inom fore.

Temu som nazval AD 1. Ak bude zmazana, na co nema nikto pravo, tak zalozim okamzite dalsiu c 2, pre pripad, ze by NIEKTO z MODERATOROV spravil znovu CENZURU. :41c2:

Poprosim teda aby sa pridali ti, co maju rovnaky nazor ako ja.

PS: kedze som moderatorom nikdy nebol, tak ma nemoze nikto ani obvinovat, ze si tu riesim nejake svoje ego...
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

cubi, zbytocne riesime vodu v kosi..proste sa tak rozhodlo na zaklade nejakych faktov, ktore nepozname, a nikto nie je povinny nam ich zdovodnovat..nemam s tym ani najmensi problem..

problem mam s tym, ze sa naozaj zacali zazavat niektore temy bez toho, aby ktokolvek akokolvek vysvetlil dovod..najma preto, ze to je v sekcii, ktora naozaj moze pojednavat o comkolvek, co podla mojho nazoru naozaj nie je v sulade s tym, co sa tu neustale prezentuje..

ak sa v tej teme niektori nevedeli normalne bavit, mali byt vymazane ich prispevky, a ostatne mali ostat..

avsak, funguje to inak..profesionalizacia fora, ktore sa stalo oblubenym aj prave vdaka "temam od veci", zacina naberat ine dimenzie a vypovedna hodnota prispevkov je naozaj ina..aka, to necham na inych..

a aby niekto nepovedal, ze som do tejto temy prispel len preto, ze ja som bol administrator a moderator, tak verejne prehlasujem, ze ja som sa na tu funkciu nijako nenominoval..a ked som tam uz bol nominovany, snazil som sa robit ju tak, aby som sa nemusel za svoje pociny a prispevky hanbit..cim netvrdim, ze som mozno obcas vyletel, ci pochybil..ale prave preto je toto forum..a to je o ludoch..o nas..aki sme my, take bude forum..a MY NIE SME ZLI...

pevne verim, ze po pociatocnych problemoch to budu robit s takymito umyslami aj novi moderatori..aj ked zatial to vyzera inak.. :b:
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Zatiaľ to vyzerá, že tu na všetko zostal len jeden, činnosť ostatných veľmi nevidno. Inak by tu už druhý deň v jednej téme nesvitili urážky, o ktorých odstránenie tou zmenou vraj hlavne išlo...

A to, že zmizne takýto môj príspevok ešte neznamená, že je všetko v poriadku...
rudolfo63
Príspevky: 9941
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

...no...,ja som vlastne takuto reakciu od moderatora cakal....
Totiz dvaja clenovia arktickej vypravy tesne pred dosiahnutim polu sa odpojilo a trpiac skorbutom a tazkymi omrzlinami zacali sa napadat vzajomne a nadavali si do ladovych medvedov.sef vypravy bol nuteny oboch stiahnut na zakladnu...Podla svetovych medii a aj podla neoficialnych potvrdenych zdrojov,obaja sa uz zotavuju,tesia sa dobremu zdraviu a tesia sa na navrat do lona rodiny....,na autobazar....
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Šéf výpravy mal stiahnuť tých dvoch a ostatných nechať ísť ďalej. Ale zmazať všetko je jednoduchšie. A dve muchy jednou ranou...
cubicomp
Príspevky: 4526
Dátum registrácie: 24.02.2007 22:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cubicomp »

scorpi4 napísal:problem mam s tym, ze sa naozaj zacali zazavat niektore temy bez toho, aby ktokolvek akokolvek vysvetlil dovod..najma preto, ze to je v sekcii, ktora naozaj moze pojednavat o comkolvek, co podla mojho nazoru naozaj nie je v sulade s tym, co sa tu neustale prezentuje..
dana tema bola presne v tej sekcii a bola zmazana. A nikto nevie kym a preco.... teda preco vieme :3c90:
Naposledy upravil/-a cubicomp v 07.11.2010 14:19, upravené celkom 1 krát.
rudolfo63
Príspevky: 9941
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

..no..,s tym teda musim suhlasit,stacilo vymazat inkriminovane texty..,inac toho tematu mi bolo luto...,dal sa pekne rozvit...
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

rudi, ja viem, ze to bolo mimo toho, co sa malo riesit..ale ako pise cico, mali sa zmazat tie prispevky, ktore boli o urazani a ostatne tam ostat mali..

zial, my to nevyriesime..navyse, ani nemam zaujem riesit to dookola..pokracujem zatial v prispievani rovnako ako doteraz..a ci sa poobzeram po inom fore, to uvidim..lebo co sa deje na tomto, ktore povazujem za svoju domovsku stranku, to sa mi naozaj nepaci..niekedy sa citim tou cenzurou ako za komancov..a ja si ich pamatam este dostatocne :d :D :d :D
rudolfo63
Príspevky: 9941
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

..chlapci...,zatial to chce trpezlivost a peve nervy..,uvidime co z toho bude...
cubicomp
Príspevky: 4526
Dátum registrácie: 24.02.2007 22:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cubicomp »

tak ziadne urazky a nadavky prosim, mozno sa to podari ako pokus c2.
Ale musim zas PODAKOVAT moderatorovi, ze temu presunul do sekcie Autobazar, kedze ja som ju povodne dal do shotboxu :300f:
rudolfo63
Príspevky: 9941
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

...martin...,nic sa nedje...,deju sa horsie veci...Tematov mam v zanadri pripravenych este dost....
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

lochness... neodpovedal si ani mne na sukromnu spravu.

takouto cestou sa to fakt uberat nema.

prestava sa mi to pacit a prudko zvazujem zotrvanie na tomto fore. Viem ze vas to vobec nezaujima... a netrapi.

ale mozno nejakych citatelov ano. Zvlast tych ktorym som nezistne pomohol. Velakrat. Okrem ineho aj cubicomp je jeden z nich - od neho som ale dostal vecne dary v podobe podlozky na telefon a roztahovacieho stanu [na ktory bohujem od prveho dna lebo ho nevieme zlozit].
bbbr
Príspevky: 3603
Dátum registrácie: 06.03.2008 18:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bbbr »

rudolfo63 napísal:...no...,ja som vlastne takuto reakciu od moderatora cakal....
Totiz dvaja clenovia arktickej vypravy tesne pred dosiahnutim polu sa odpojilo a trpiac skorbutom a tazkymi omrzlinami zacali sa napadat vzajomne a nadavali si do ladovych medvedov.sef vypravy bol nuteny oboch stiahnut na zakladnu...Podla svetovych medii a aj podla neoficialnych potvrdenych zdrojov,obaja sa uz zotavuju,tesia sa dobremu zdraviu a tesia sa na navrat do lona rodiny....,na autobazar....
:40bd: :40bd: :40bd:

Rudolf neser.
cubicomp
Príspevky: 4526
Dátum registrácie: 24.02.2007 22:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cubicomp »

mp3turbo napísal:Okrem ineho aj cubicomp je jeden z nich - od neho som ale dostal vecne dary v podobe podlozky na telefon a roztahovacieho stanu [na ktory bohujem od prveho dna lebo ho nevieme zlozit].
a teraz som v keli turbo, lebo cicovi ani scorpimu som stan nedal a teraz ma zozeru urcite, ze mas u mna protekciu :d :D

Ale k veci. Myslim, ze vsetci vieme o co tu ide a ide nam vsetkym o dobru vec, co je dvihanie kvality a urovne tohoto fora. Niektore veci, ktore sa tu ale udiali v poslednej dobe su trochu divne a urcite sa dali spravit inym stylom ako sa spravili. A pritom stacilo relativne malo, trochu o tom diskutovat, co sa zial nestalo.... a teraz tu mame vysledok v podobe zvazovania posobnosti ci ostat tu alebo ist inde, ALEBO si zalozit nieco NOVE.....
cubicomp
Príspevky: 4526
Dátum registrácie: 24.02.2007 22:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cubicomp »

bbbr napísal:Rudolf neser.
blik, konecne sa mi rozsvietilo v makovici ako to rudko vlastne myslel :d :D

krasne si to napisal rudi :300f:
Polarnici tak tu mate vyzvu na zakopanie vojnovej sekery :2f93:

Návrat na "Shoutbox - o všetkom"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 10 neregistrovaných