Actros 460 - Rozbeh

Všetko čo súvisí s kamiónmi, ťahačmi a s prepravou

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

tomi6661
Príspevky: 62
Dátum registrácie: 25.02.2008 18:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tomi6661 »

kolega......jazdím z actrosom odkedy ho vyrobili, to jest cca od 2000 roku a ver mi , robí to na všetkých, nepoznám taký , ktorý ťahá odspodu, vpodstate od tých 1000 - 1100 začína mať turbo najväčší výkon
piero123
Príspevky: 48
Dátum registrácie: 23.07.2006 19:40
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa piero123 »

pozri vahu vzduchu ja som mal zlu tu.A actros taha odspoda. :3c90:
mareceks51
Príspevky: 386
Dátum registrácie: 06.04.2008 13:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mareceks51 »

skus pozret intercooler.ci je tesny.a ci neni spynavy.ked je ocisty ho aj zvonku aj zvnutra.neco podobne robilo atego.aj tu vahu vzduchu.viac povie diag.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

kolko je to odspoda, ake to ma volnobezne otacky?
tomi6661
Príspevky: 62
Dátum registrácie: 25.02.2008 18:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tomi6661 »

sa preberte......žiedny mercedes a ani volvo ani nič podobné neťahá od spoda.....mi ukážte kamion čo ťahá od 500 ot.....kurva sa stavím o 1000 euro, že ak ho do kopca pridusíš na 500 ot tak sa ti toho boha niet aby sa ti rozbehol.....musíš podradiť aspon o polku a potom ak máš 1100 už môžeš aj o celú hore.....jednoducho sa drž nad 1000 ot.....pod touto hranicou ak jazdíš, tak si pako, ......čo chceš ušetriť, ked vtedy nemáš zapnuté turbo, či ja už naviem ako to mám napísať.....keby si mal deravý intercooler, by ti stúpla spotreba, stratil sa tlak aj vo vysokých otáčkach a v mieste diery by si mal čierne miesto.....a keby ti odišla váha vzduchu....čo u actrosa neexistuje, aspon u toho, čo vravíš isto nie......by ti to ukázalo na diagnostike a ak vravíš ža všetko OK......tak už konečne pochop, že je všetko OK
tomi6661
Príspevky: 62
Dátum registrácie: 25.02.2008 18:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tomi6661 »

FUTURA 29 napísal:Dik za rady,intercooler je cisty v lete ked my rachla sk paska na IC tak som vydel ze je suchy.Vaha vzduchu no neviem a vlastne ma to vahu vzduchu?M3turbo na volnobeh to ma tak 600 ot.No a ten tah odspodu myslim tah od 900 ot.A este jedna vec vyblikuje my tam zavada ze porucha uzavierky dif.Da sa to nejak vymazat?
a vidíte aký ste debili......odspoda odspoda a odrazu 900 otáčok.....ved to predsa neni odspoda.....čo to tu metiete.....a potom sa čudujete, že tu každý zavádza a machruje.
PS:...tú uzávierku, ak je chyba aktívna, nevymažeš....a ani po výmene súčiastky nie.....je to ťahané po dátovej linke a chyba bude svietiť stále....a je to určite vypinač ak už tak, lebo vzadu je len valček a dva kábliky na kontrolku a tá určite nieje po dátovej linke, to znamená, že ak ju máš aj odtrhnutú, tak je to palubnej jednotke fuk
tomi6661
Príspevky: 62
Dátum registrácie: 25.02.2008 18:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tomi6661 »

tomi6661 napísal:
FUTURA 29 napísal:Dik za rady,intercooler je cisty v lete ked my rachla sk paska na IC tak som vydel ze je suchy.Vaha vzduchu no neviem a vlastne ma to vahu vzduchu?M3turbo na volnobeh to ma tak 600 ot.No a ten tah odspodu myslim tah od 900 ot.A este jedna vec vyblikuje my tam zavada ze porucha uzavierky dif.Da sa to nejak vymazat?
a vidíte aký ste de***......odspoda odspoda a odrazu 900 otáčok.....ved to predsa neni odspoda.....čo to tu metiete.....a potom sa čudujete, že tu každý zavádza a machruje.
PS:...tú uzávierku, ak je chyba aktívna, nevymažeš....a ani po výmene súčiastky nie.....je to ťahané po dátovej linke a chyba bude svietiť stále....a je to určite vypinač ak už tak, lebo vzadu je len valček a dva kábliky na kontrolku a tá určite nieje po dátovej linke, to znamená, že ak ju máš aj odtrhnutú, tak je to palubnej jednotke fuk
a v servise ak ti to vymenia, tak ti vymažu aj chybu a cestou si daj do zákazky aj ten ťah.....a potom nám napíš čo to bolo, nech sa aj my dozveme
piero123
Príspevky: 48
Dátum registrácie: 23.07.2006 19:40
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa piero123 »

Ja som mal na Alhambre zlu vahu. Na kamione neviem ale mam 4 roky axora a normalne taha odspodu!!!Kamo strc si svojich 1000eur!!Chalan chce poradit a nie vadit sa O KOKO......
mareceks51
Príspevky: 386
Dátum registrácie: 06.04.2008 13:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mareceks51 »

spravny kamion taha az okolo 6000 otacok spravny krutak ma medzi 8000 az 12000.........:P.............tusim sem pisu taky ktory actros ani nevideli...:)
Napísať odpoveď

Návrat na "TRUCKy, Ťahače - všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 58 neregistrovaných