Accord - ostrekovače

Diskusia ohľadne vozidiel značky Honda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

jerdna
Príspevky: 246
Dátum registrácie: 10.05.2005 10:12
Zdieľať na Facebook

Accord - ostrekovače

Príspevok od používateľa jerdna »

Mam kratko accorda 2,2CTDi 2005. Pri ostrekovani skla mi ostreklo aj xenony,
dnes ostrekovanie svetlometov neslo?
Je tam nejaky senzor alebo to zblblo. Neviete niekdo.
anglictina
Príspevky: 533
Dátum registrácie: 30.03.2008 12:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa anglictina »

Mal si svetla zapnute?
Niektorym (ak nie vsetkym) autam sa ostrekovace spustaju len ked ma auto zapnute aj stretavacie svetla.
jerdna
Príspevky: 246
Dátum registrácie: 10.05.2005 10:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jerdna »

Hmmm praveze svetla boli zapnute
borinik
Príspevky: 379
Dátum registrácie: 28.11.2008 15:34
Bydlisko: Puchov
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa borinik »

Ostrekovace na svetla streknu len prvy krat,aj ked nadalej umyvas okno,znova svetla umyva az po nejakom case ked zacnes opatovne pouzivat ostrekovac,aspon na toaregu to tak funguje.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Len pri zapnutých svetlách a len pri každom x-tom ostreknutí skla...
cukrovic
Príspevky: 125
Dátum registrácie: 29.01.2007 17:32
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cukrovic »

presne ako pise cicmanec...ale neviem presne po akej dobe ti to pokropi aj svetla...ale mam skusenost ze po dlllllhej:)tiez som sa najprv cudoval...
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

cukrovic napísal:neviem presne po akej dobe ti to pokropi aj svetla
Bude to individuálne podľa značky a typu auta. A je to aj logické - ak by ostrekovali pri každom ostreknutí skla o chvíľu by si mal 5 litrov fuč...
dro
Príspevky: 98
Dátum registrácie: 21.07.2008 20:41
Zdieľať na Facebook

ostrekovace

Príspevok od používateľa dro »

Niekde som cital, ze na Acco do r.2005 nebol palubny pocitac a tusim, ze tam tiez nebol snimac hladiny tej kvapaliny. A myslim, ze ked je v nadrzke malo kvapaliny, tak potom uz svetla neostrekuje, ale ostrekuje iba predne sklo. Aspon takto je to na mojom SAABe
jerdna
Príspevky: 246
Dátum registrácie: 10.05.2005 10:12
Zdieľať na Facebook

Re: ostrekovace

Príspevok od používateľa jerdna »

dro napísal:Niekde som cital, ze na Acco do r.2005 nebol palubny pocitac a tusim, ze tam tiez nebol snimac hladiny tej kvapaliny. A myslim, ze ked je v nadrzke malo kvapaliny, tak potom uz svetla neostrekuje, ale ostrekuje iba predne sklo. Aspon takto je to na mojom SAABe
Dakujem vsetkym za odpoved.

Je to urobene ako na Saab-e. Dolial som kvapalinu a zacalo ostrekovat aj svetla pri
kazdom ostreknuti skla - takze budem podporovat o nieco intenzivnejsie vyrobcov ostrekovacich zmesy
MobbDeep29
Príspevky: 45
Dátum registrácie: 03.06.2009 10:57
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa MobbDeep29 »

Ja mam Accorda 2000r a mne to zase funguje tak že každych 5-6 sekund ked zapnem ostrekovač tak striekne:D čiže ked streknem raz dam pauzu a o 6sekund znova tak rozprašovač na xenóny sa mi zapne..hlta to zmes do ostrekovaču ako dabel :-) nestíham chodiť do Tesca kupovať tu lacnu zmes že vraj do mínus 20 :) ale asi celkom odstavím postrekovanie na xenóny..cez leto iba zbytočne zadrbavam auto od tej zmesi s ostrekovaču a mapy po aute si robím :( ale tak tiež to funguje aj tak že ked držim pačku tak da len jeden strek mali po celu dobu ako striekam na okna, :) :3906:
Klubooo
Príspevky: 40
Dátum registrácie: 05.03.2009 17:27
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Klubooo »

Mal som ten isty problem na accorde 2.4 2003 . Dolial som kvapalinu a frčalo to hned :3906:
bigmama
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 25.10.2013 20:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bigmama »

no a teraz vas setkych spochybnim ze pri X-tom ostreknuti atd...mam totizto zvlast tlacitko na ostrekovanie svetiel ale aj tak to nejde a byvali majitel vravel ze to nikdy ani neslo uz od novoty :D je to accord 98 5g (CE8) cim to moze byt? :D
CAMLS
Príspevky: 292
Dátum registrácie: 23.05.2009 19:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa CAMLS »

bigmama mozno to do tvojej hondy zabudli zapojit uz pri vyrobe :)

ja som napriklad tak kupil hondu ze to tam predchadzajuci majitel dal odpojit, ze aby mu to tolko nezralo vody :) tak ja som si musel ten kabel na zapinanie motorceka zas pripojit spet :)
CAMLS
Príspevky: 292
Dátum registrácie: 23.05.2009 19:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa CAMLS »

MobbDeep29 napísal:Ja mam Accorda 2000r a mne to zase funguje tak že každych 5-6 sekund ked zapnem ostrekovač tak striekne:D čiže ked streknem raz dam pauzu a o 6sekund znova tak rozprašovač na xenóny sa mi zapne..hlta to zmes do ostrekovaču ako dabel :-) nestíham chodiť do Tesca kupovať tu lacnu zmes že vraj do mínus 20 :) ale asi celkom odstavím postrekovanie na xenóny..cez leto iba zbytočne zadrbavam auto od tej zmesi s ostrekovaču a mapy po aute si robím :( ale tak tiež to funguje aj tak že ked držim pačku tak da len jeden strek mali po celu dobu ako striekam na okna, :) :3906:
alebo by stacilo aby si si dorobil zvlast tlacidlo na ostrekovanie svetiel..niektore novsie hondy to tak maju....
marco64
Príspevky: 75
Dátum registrácie: 20.10.2007 13:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marco64 »

Ahoj dolej vodu do ostrekovacov a pojde ti to mas tam aj risku na viecku asi od pol nadrzky ti to opat nepojde. ak nemas problem s niecim inym....
Napísať odpoveď

Návrat na "Honda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný