AAAauto-predaj auta

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

jesus-pd
Príspevky: 385
Dátum registrácie: 06.04.2013 11:49
Zdieľať na Facebook

AAAauto-predaj auta

Príspevok od používateľa jesus-pd »

Zaujima ma ci ste uz niekto predavali auto do AAauto, pripadne ineho bazaru (ale zaujima ma hlavne tento). Ozvali sa mi totiz ze by mali zaujem si auto pozriet. Mna len zaujima aky maju pristup, ci by riesili keby na aute po case nieco zistia (aj ked oni sa na nom asi denno denne vozit nebudu). Ci by chceli bud vratit peniaze alebo tak ci uz ide o nejake blbosti ako napr. nefungujuce ovladanie zrkadiel alebo tak, pripadne iny pocet km
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Nie že oni prídu, ale prídeš ty, auto zoberu na zdvihák, tebe ponúknu kávu, potom príde nejaký výkupca, ktorý povie že na sumu ktorú si požadoval nemôžu pristúpiť, ale vedia ti ponúknuť tak zhruba o 1/3 menej, s tým že za teba preberú plnú záruku za technický stav

Viac ti dajú iba ak by si zobral u nich vozidlo na protiúčet, na to že ti niektorý výkup dá tebou požadovanú sumu rovno zabudni, takú sumu akceptuje iba ten čo to auto kupuje pre seba, nie ten čo ho kupuje aby ho predával dalej
jesus-pd
Príspevky: 385
Dátum registrácie: 06.04.2013 11:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jesus-pd »

ja som nepovedal ze pridu ale ze maju zaujem si auto pozriet. Cize ked im ho tam na mieste predam (hned ma vyplatia?) tak potom uz ich nebude nic zaujimat ano? uz o nich nikdy nebudem pocut?
marek11111
Príspevky: 1891
Dátum registrácie: 05.01.2010 11:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marek11111 »

Dávnejšie som predával Octaviu 1,6 kombi, podobné ako moja išli tak za 3500 - 4000 € tak som dal cenu do inzerátu 3200 € nech to ide raz dva. Zavolali mi aj z TripleA že auto odkúpia, preberú záruku za technický stav, nech len dojdem. Tak sa pýtam: koľko? No veď dojdite, nejak sa dohodneme. Pýtam sa dôrazne: koľko?? Nooo, viac ako 1900€ Vám nemôžeme dať... zasmial som sa, zbohom pane a zložil. Na hlúposti fakt nemám čas, auto som o týždeň predal za 2900 €.

Na pobavenie: http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2007041604
jesus-pd
Príspevky: 385
Dátum registrácie: 06.04.2013 11:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jesus-pd »

v tej zmluve sa spisuju aj zavady? pokial tam nieco nedopiseme a kupujuci si to vsimne tak v podstate sa mozem vyhovorit nato ze auto do takeho stavu priviedli oni ze? (nie je to pojazdna smrt len nechcem aby som mal problemy kvoli nejakym drobnostiam)
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

V Áčkach vždy za teba preberájú zodpovednosť za technicky stav, ale aj vždy tomu bude zodpovedať ich ponúknutá cena a ver že je často taká že by si to radšej zapálil. Ty nechceš patálie, oni málo ponúknu. Ako som písal viac dostaneš len ak svoje použiješ ako protihodnotu, ale to len preto, lebo dobre odrbali toho majitela auta o ktoré máš záujem
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

teraz zač. decembra som predával priateľkynu C3 za 4300. Vyvolávali denno denne 3 rôzny ľudia z aaa + sms, že práve o takú motorizáciu majú záujem a že to určite vykúpia... po asi 3 dňoch na naliehanie priateľky sme tam teda išli na dohodnutú hodinu. Výsledok, vraj máme čakať cca 1,5-2h. Otočil som sa a n adruhý deň zasa. Vsvetlil mi nutnosť čakania, tak som mu ja vysvetlil, že ak sa dohodnem na termín, tak rešpektujem max 15min. Tak vraj zariadi aby to bolo na termín. Zasa 2h čakať... Nakoniec už vybavoval, že niekto príde ku nám, bola sobota a keď som mu povedal, že nemusí, lebo v nedelu príde kupec, už ponúkal 4800. Pritom to auto sa reálne za viac ako 4500 predať nedá. Nakoniec kupec prišiel, aj sme sa dohodli na pôvodnej sume no prihodila sa taká rodinná nepríjemnosť, tak sme predaj museli stopnúť a odložiť po sviatkoch.
lanken
Príspevky: 1404
Dátum registrácie: 14.08.2006 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lanken »

ešte že máme takeho predajcu ako 3 x A
pre slovenské tupé ovce je to akurát vhodné
mjz
Príspevky: 2178
Dátum registrácie: 06.09.2007 07:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mjz »

km ani stav ich nezaujima - to su machri,kuzelnici - vzdy ta daju pod cenu auta - to uz musi byt ozaj klient - ze ta neprehovaraju a daju kolko chces ,, ked kupis od nich - zaruku mas po branu - ked das e uz ta nepoznaju ,, zavady uz neriesia - len pisomne a cez znalca aj ked klaknes po ceste po par km ,, ked predas im - ak ta vyplatia ze ho chcu,uz ich nezaujimas ani ty ani zavady ,, su to taky isty priekupnici legalny - zakonom chraneny ,, ako tych co mam pod ciarou ,,
nechcem prist o pokoj,peniaze,rozum - preto sa z daleka vyhnem ,, lizing GRENKE ,,
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Do áčok predá auto len zúfalec, ktorý súrne potrebuje peniaze...
myotis
Príspevky: 921
Dátum registrácie: 27.11.2013 17:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa myotis »

Pocul som dobre aj zle veci.

Znamy si odtial zobral auto za par fukov, dva-tri roky odjazdil a potom ho odkupili naspat. Za slusne peniaze, dovolim si tvrdit ze jednali seriozne.

Na druhej strane, druhy znamy rychlo potreboval predat auto, naslubovali mu hory-doly ze auto chcu, maju zaujem bla-bla a nakonieco ho vypoklonkovali ze mu daju 1/3 z ceny ktoru mu ponukali cez telefon, hoci auto bolo tip-top, len trosku postarsie. Ale pytal za neho normalny peniaz, nemal ho nadhodnotene.

Osobnu skusenost nemam, bazarnikom moc neverim, ale necudujem sa ak niekto preda auto do bazaru.
Komu by sa chcelo otravovat zo spekulantami, skusobnymi jazdcami, obzeracmi, zjednavacmi a podobnou bandou.
Streli do bazaru, ale hned ma peniaze na ruke a nemusi riesit.
Auto je malokedy vyhodna kupa a nasledny vyhodny predaj.
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

cista strata casu, raz som tam bol, nakolko po telefone to vyzeralo slubne, na mieste skusali kulehy, cena ovela nizsia ako som si predstavoval, aj aka bola telefonicka ponuka, po odchode mi este par krat volali, za vyssiu cenu, ale postavil som to do ineho bazaru, do tyzdna bolo prec :4012:
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
indi4n
Príspevky: 1898
Dátum registrácie: 10.01.2013 14:16
Bydlisko: Trnava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa indi4n »

technicky stav ich nezaujima pretoze kazdy kupujuci dostane podpisat papier ze kupuje vrak, takze su kryti. cenu rataj tak max 60% realnej ceny auta.
osobne by som tam auto nepredal, radsej by som ho zapalil ako tym kur*am dat zarobit, tak ma vytocili ked som mal s nimi tu cest...
dalimaly
Príspevky: 45
Dátum registrácie: 12.05.2016 17:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dalimaly »

zaujalo ma to, je pradavka ze po predani auta preberaju vlastne oni za auto zodpovednost. skusenosti snimi nemam. ale potrebujem auto predat a kedze sa tu nebudem velmi zdrzovat nemam kedy absolvovat prehliatky s kupujucimi
Santer77
Príspevky: 108
Dátum registrácie: 09.02.2011 20:19
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Santer77 »

cicmanec napísal:Do áčok predá auto len zúfalec, ktorý súrne potrebuje peniaze...
ok tak som zufalec :D ale nehambím sa za to a vyhovuje mi to...3x som tam kž auto kúpil...z toho 2x formou protiúčtu (výkup-predaj)...

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Guczmann a 81 neregistrovaných