A neopovážte sa odstrániť DPF

témy týkajuce sa všetkého a ničoho mimo diskusie o autách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

makrela
Príspevky: 2963
Dátum registrácie: 14.05.2010 17:09
Bydlisko: Ta Blava né
Zdieľať na Facebook

A neopovážte sa odstrániť DPF

Príspevok od používateľa makrela »

FERO 321
Príspevky: 1644
Dátum registrácie: 27.01.2011 16:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa FERO 321 »

Už by konečne mali klepnúť po prstoch, majiteľom áut z odstráneným DPF-kom. Nič nie je lepšie ak taký majiteľ auta pred tebou, len trocha jemnejšie pohladí plynový pedál. Človek sa potom cíti ako pred idúcou lokomotívou.
makrela
Príspevky: 2963
Dátum registrácie: 14.05.2010 17:09
Bydlisko: Ta Blava né
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa makrela »

Fero ,a príspevok si čítal???
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Prečítal som si príspevok a trocha som pochopil prečo briti ušli z EU :40bd: :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
bjbbobek
Príspevky: 653
Dátum registrácie: 03.06.2012 13:07
Bydlisko: Gbely
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bjbbobek »

Brusel je doslovne ...., čo tak lodny dvojtakt? Ake su tam vlastne emisie a co tak DPF????
Diagnostika,elektronika,geometria,pneu servis,klimatizácie
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

A námorné lode len na trase Swinoujisce -Trelleborg/Ystad; Trelleborg-Rostock/Sassnitz/Lubeck co vypustia tony CO z toho mazutu čo spalujú lodné motory. A to sú len lode spolocnosti Unityline, Stenaline, TT line,Polferies. Tam Brusel nezasiahne. Nie UK ma vystupit z EU, ale Brusel treba vyhidit z EU aj s poslancami, aj nasi tr.kovia tam robia hanbu a beru miliony za nic.
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

Skoro Každý, ktorý ma dom , chce mať aj trávnik.
Takže trávnik je zle. Dobre, poďme to všetko zabetónovať. Akože, dosť som Tvoj príspevok nepochopil.
Factor
Príspevky: 328
Dátum registrácie: 08.03.2009 20:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Factor »

Mne na ekológií pravdupovediac veľmi zåleží, ale príspevok lubosa zimovcaka mi príde jednostranne zameraný, "škatulkovací" a viac menej postrádajúci logiku. To samé si myslím aj o Bruselskom zákone (a koniec koncov o väčšine jeho chorých výplodov). Tiež mám relatívne veľkú záhradu - cca 50x25 m... Nikdy som nelial do nej žiadnu chémiu. Trávnik mám prirodzený, tj. ak tam rastie burina - rastie si... cca raz za 3 týždne ju pokosím, keď už je tráva fakt veľká a tým to zhasne... Nejde mi o to aby bol cukríkový, práveže chcem zachovať autenticitu. Ináč som vysadil asi 70 stromov a kríkov, pretože rastliny produkujú kyslík. Odpad triedim a špinavosti typu olej dávam do nebezpečného odpadu. Snažím sa tejto planéte skutočne niečo odovzdať, ale aby mi niekto kázal že mám použit ekologickú kosačku? Pre tŕň v oku nevidia brvno a hľadajú problém kde nieje. Zas na ten blbý zákon doplatia nevinní ľudia... Špinavá a prehnitá EU... Začínam pochybovať o zotrvaní v nej.
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

Tak dokonalý trávnik pri 3 psoch a jednej mačke a mojej lenivosti som nikdy nemal ani nebudem mať ;-) No ako tak sa ho snažím udržať a jeden postrek ročne proti burine nevnímam ako nejaké výrazné zlo. Tzv okrasného trávnika mám okolo domu cca 400m2, hodne členitých a nesúvislých (4 rozne plochy) No v ovocnom sade čo má cca 2000m2 nestriekam nikdy, rastie tam +- lúka ktorú kosím 5-8x ročne ako treba. Pre niekoho otročina, pre mňa rozumnejšia alternatíva fitka/posilňovne. Pokosiť raz týždenne 400m2 je práca na 2h aj to hlavne kvoli členitosti je relax a nutné dobro keďže zbytok týždňa sedím za volantom a PC. + mám vysadených do 150 roznych kvetov, ktoré potrebujú krátku, no dennú starostlivosť, čo tiež beriem ako relax po návrate z práce. Do toho polovička niečo ugriluje = karcinogény keď už pravideľne nestriekam... No a samozrejme zbieram hovná po mojich psoch, kvoli ktorým nemám dokonalý trávnik. Ale to už akosi patrí k životu, ktorý som si sám, bez nátlaku vybral a nehanbím sa zaň
A polievať samozrejme polievam a veľa, hnojím. Všetko má krajšiu farbu, je z toho lepší vzduch, dobre sa na to pozerá... Niekto fajčí, chodí chlastať, hrať poker...
Factor
Príspevky: 328
Dátum registrácie: 08.03.2009 20:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Factor »

lubos zimovcak napísal:Faktor: čítaj s porozumením textu.:-)
Píšem sa s "C" totiž, faktor je úplne iný člen, dokonca sa aj názorovo rozchádzame.
A teraz k téme: ja ti rozumiem čo chceš povedať. Myslím rovnako v tom duchu, že dnešní ľudia v snahe vytvoriť dokonalú "faunu zelene" nakydajú tony postreku, vylejú hektolitre vody a kosia ostošesť - aby vypadalo... Ale v prvom rade ja nehnojím, nepolievam - všetko to nechávam na automatiku v podaní prírody s minimálnym zásahom. Avšak čo sa snaží pretlačiť brusel je postavené na hlavu, pretočené na ruby a to je predmetom tejto témy... Guľometom sa snažia zabiť muchu...
jackboy
Príspevky: 329
Dátum registrácie: 18.09.2008 20:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jackboy »

ozaj kolko bolo emisii z bombardovania v juhoslavii ...skusali aj uranove hlavice ....dodnes je vraj kontaminacia ...
Aprox
Príspevky: 280
Dátum registrácie: 07.10.2008 10:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Aprox »

Brusel by sa mal začať zaujímať aj o reguláciu s.r.a.n.i.a kráv . . . :3c90: Predsa čo by ste chceli za plat europoslanca + asistent - čítaj pijavica. A koľko fetu sa na tých poslaneckých WC prefúka . . . :zg282:
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Holt je ich tam veľa, majú vysoké platy a žijú odtrhnutý od reality bežného človeka. Takže ich napadne kdečo.
A isto je lepšie a ľahšie riešiť nepodstatné veci, ako reálne problémy a hrozby tejto doby.
Ja netvrdím že netreba riešiť ekológiu. Ale toto nieje ekológia .To je systém že na ušetrené euro sa minie 50 ďalších.Ktoré musí niekto vyprodukovať a tak pri produkovaní tých 50E sa zas len zaťažuje planéta lebo treba energiu a suroviny a tie niesu zadarmo a hlavne neobmedzené.
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Tak potom ja nie som normálny - ja chcem rozbiť úniu, zahodiť eurá a vrátiť sa 40 rokov dozadu. Znova vyrábať T72, Boženy a iné krásne zbrane a predávať ich za ťažké prachy každému kto bude mať záujem.
To boli časy keď slovákom bolo naozaj dobre, nebolo feťakov a bezdomovcov a tích čo nerobili brali VB rovno z ulice do Ilavy. :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Nie Cviro , ja sa nechcem vrátiť do 19storočia a zadok si utierať lopúchom. Chcem si z každej doby, z každého zriadenia vybrať to dobré pre väčšinu národa. Pozor všimni si to slovo písané červenou farbou. Teda nie pre politikov , velkopodnikatelov, mafianov, a privatizerov, ale pre ludí. Stále mi tu osciluje myšlienka komunizmu - materialne nech má každý len to čo potrebuje a tým lepším ako ostatní, nech sa dostane uznania a obdivu.
A prečo vyrábať zbrane ??? lebo to sme vždy vedeli najlepšie, a 6 miliard ludí je na zem privela , tak nech sa sprostí pozabíjajú , zem si len oddýchne. :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť

Návrat na "Shoutbox - o všetkom"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných