7-miestne benzinové auto do 4000 Eur

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

koloman79
Príspevky: 107
Dátum registrácie: 01.01.1970 01:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa koloman79 »

mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24980
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Jedno z výborných riešení je Espace 2,0 zo starým archaickým 8V motorom.7 sedačiek a priestoru dosť,jednoduchá až banálna technika tak motor ako aj prevodovka,jednoduchý podvozok,údržba lacná a spoľahlivosť obrovská,korózia prakticky ani nehrozí.Riešiť podobný problém si k nemu hneď prikúpim celý rezervný motor cukríkový do 300 e.- a vyškerený budem kým budem žiť
parazit-
Príspevky: 134
Dátum registrácie: 14.12.2011 10:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa parazit- »

7 miest, benzínový motor a cenu do 4000 má aj Stream. Ale 3 detské sedačky vedľa seba tiež asi nedáš.
pajtyi
Príspevky: 416
Dátum registrácie: 17.04.2008 17:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pajtyi »

Ak sa nemylim su 7miestne aj dacie logan.Kedze by to bolo len auto do mesta tak by to mohlo stacit.Tie by boli viacmenej s benzinovym motorom len neviem nakolko by tam vosli tie sedacky.
nahradnediely90
Príspevky: 380
Dátum registrácie: 03.03.2010 21:55
Bydlisko: PD
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa nahradnediely90 »

Nechcem nikomu robiť reklamu ale mne sa pozdáva celkom toto: https://auto.bazos.sk/inzerat/76149203/ ... 22-16V.php
Obrázok
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

nic proti, akurat ze to je hdi... :4012:
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

Škaredé auto ulyse ako tá multipla ale multipla 3sedia v predu :2f93: jediná vec asi kôli ktorej to ludia kupuju
stanno
Príspevky: 475
Dátum registrácie: 15.08.2007 21:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa stanno »

No ..jedného Fiata sa práve zbavujem, hoci sa s ním jazdí božsky, ale už má najlepšie za sebou. Čo sa týka Espace.. to má byť auto do mesta pre manželku. Je to príliš veľké.. malo by to byť kompaktnejšie.
stanno
Príspevky: 475
Dátum registrácie: 15.08.2007 21:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa stanno »

Tak napr. peugeot 307 sw má vzadu tri samostatné sedadlá a v kufri ešte dve (núdzové). Auto sa bude prevažne používať ako 5 miestné. Takisto napr. Dacia Logan MCV. Tri sedačky sa zmestia vedľa seba určite.

Tá 307mička ma láka, ale mám strach zo spoľahlivosti. A neviem nič o benziňakoch. Napr. 1.6 16V?
stanno
Príspevky: 475
Dátum registrácie: 15.08.2007 21:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa stanno »

Ok.. Opel Zafira Ačková? Niekto so skúsenosťami? 1.6 16V? Viem že sú to už staré autá, ale je tento motor v pohode?
ivan2013
Príspevky: 49
Dátum registrácie: 11.02.2013 09:11
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivan2013 »

mal som 307SW. za tie peniaze zozenies posledne vybeho kusky vo vybornom stave a vybave (kedze ich nahradila 308SW) a so spolahlivym motorom 1,6 16V. Histeria ako sa kazia francuzke auta je asi taka debilina, ako voda v kosi. Autico pohodlne a dokonca aj pouzitelne 6 a 7 miesto. Druha rada tvorena samostatnymi sedadlami sa da posuvat (cim vznikne miesto na nohy v tretej rade). Moj 11 rocny synator chcel sediet iba vzadu. Sedadla niesu ziadne nudzove ale uplne tie iste co su v druhom rade sedadiel... vzajomne sa daju prehadzovat.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

>> mal som 307SW.
>> Druha rada tvorena samostatnymi sedadlami sa da posuvat (cim vznikne miesto na nohy v tretej rade).
>> Sedadla niesu ziadne nudzove ale uplne tie iste co su v druhom rade sedadiel... vzajomne sa daju prehadzovat.

Coze ?


Mimochodom ten synator sedel asi tak sedem centimetrov od totalneho zadku auta, cize keby do teba volakto flasol zozadu, tak brzdi chlapcovi rovno na chrbate - silno gratulujem.

Mojmu fotrovi skoro umreli dvaja ludia v kombioktavii co je teda sedenie podstatne podstatne dalej nez v 307cke na zadnych sedackach. Do chrbatu mali zaintegrovany chladic BMW7 takze keby sa to iste stalo tebe, tak chlapca vytahujes z prevodovky.

Ale nad takymito vecami bezny slovensky obcan nerozmysla. V pohode.
Naposledy upravil/-a mp3turbo v 14.08.2017 11:51, upravené celkom 1 krát.
stanno
Príspevky: 475
Dátum registrácie: 15.08.2007 21:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa stanno »

mp3turbo.. čo ťa tak prekvapilo?
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

tie vymenitelne sedadla v 307cke.

V Sharane/Alhambre/Espace co su ukrutne ukrutne vacsie auta nez 307 mas problem so sedackami - nie technicky, tam naozaj vymenit idu, ale ked do Sharanu navalas tri rady sedadiel tak mas asi tak 28 centimetrovy "kufor". Tych 28 som mozno zlahka prehnal, ale Sharan jazdim uz dekadu (pardon, zase prehanam, iba devat rokov a styri mesiace) takze naozaj viem ake su tam priestorove pomery.

307cka ? Tri rady sedadiel a v pohode ?
Neeeeeeeee. Proste neeeeeeeee.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

aj by som dal edit ale to by dopadlo ako na spodku minulej strany - takze mam kamarata ktory presne z 307sw presedlal do SMaxu ked sa mu narodili dvojicky (prve dieta uz mal, takze dohromady tri deti).

Absolutne bez sance v 307cke.

Teraz krochka blahom v Smaxe, "totalne ine priestorove pomery" a to samozrejme posledna rada sedadiel je NUDZOVA, maximalne tak pre male deti a z kufra zostane zase houby. Samozrejme ze tie posledne sedacky vykmasol z auta von, lebo tri decka sa mu napechuju [!] do autosedaciek v strednej rade a tych ~120 litrov kufra co vzniklo navyse po odmontovani sedaciek sa NESKUTOCNE hodi.

Nad Smaxom je velkostou Galaxy ktora ma 4.8metra.

Nad Galaxiou potom dlho dlho nic nie je a nasleduje GrandVoyager, ktory tu spravne zaznel, s 5.2 metrami.

Grand Voja zhodou okolnosti tiez mame v rodine iba tri (citatelia mojich prispevkov tutok na fore vedia, ze ja mam tiez). GrandVoja budem mat tieto vianoce devat rokov, takze zase ti nepisem skusenost z prveho tyzdna alebo mesiaca.

Poviem ti tak, ze pre 5 ludi (akykolvek pocet deti) si NEDOKAZEM predstavit mensie auto nez GrandVoyager. Proste nedokazem. Aj v Grande je po nahodeni tretej rady sedaciek PREUKRUTNE MALY KUFOR.

UKRUTNE PREUKRUTNE, neviem ci ma chapes. Mensi ako v Ocktavii a to do Granda kvoli vyske a sirke naukladas donutra tolko co sa zmesti do styroch 307ciek. Podotykam ze do "jamy" za tretimi sedackami naukladas 140 litrov, plus do jam pred strednymi sedackami (stow-n-go) nahadzes dalsich asi 80 litrov drobnosti.

307cka ? Tri rady sedadiel ? S vami je fakt sranda chlapi. Kolena za usami ze ?

A poprosil by som niekoho vyjadrit sa k tym "rovnakym sedadlam v druhej a tretej rade 307cky", sa mi to nejako nezda. Ked si predstavim ako bola tvarovana ta podlaha tak mi to proste nepasuje, ale sfleku priznavam ze nemam osobne skusenosti.

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: r.hrotko@gmail.com, tuninka a 90 neregistrovaných