2. zraz Autobazar.eu,

naše súťaže, fotky z akcií, informácie o motoristických akciách a zrazoch

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

Vzhladom na to, ze chceme dostat na zraz aj rudiho, navrhujem nasledovne..

zraz bude v trebaticiach, kartingova draha, moznost zajazdit si a vyskusat ako sa spravaju auticka pri "lamani volantu"..

termin navrhujem na 26.5.2012, cize sobota, prichod bude mozny od 8:00 hod..

vieme zariadit bufet s gulasom, klobaskou a podobne veci, rovnako grilovacku na vecer s tym, ze sa bude grilovat to, co kto donesie..cize ziadne nakupy vo velkom a podobne veci, aby nebol problem ako minuly rok..

skusim vybavit moznost prenajmu nejakeho auta, aby ste si porovnali moznosti svojich tatosov s moznostami auta upraveneho..neviem co to bude stat, svoj zavodak viem dat tiez za malu , ale okruhlu sumicku do podnajmu za mojej asistencie.. :d :D ( ono ide najviac o pneumatiky, ktore tam dostanu zahul, a tie si zial kupujem za vlastne)..vzhladom na uvedene urcite neviem zariadit moznost bezplatneho prenajmu..

rovnako je moznost pozicat si motokary, a vyblaznit sa na nich...

co sa tyka vecerneho programu, som za grilovacku, domace a ine destilaty a gitarka samozrejme bez problemov..viem zabezpecit vo vlastnej rezii... :-\

ma niekto iny navrh?

este drobnost...zaloha na zraz bude vo vyske, ktora bola uvedena na zaciatku..cize 10 eur na OSOBU, nie na auto...kedze sa da dohodnut aj hromadna preprava..len teda auta grilovat a opekat nebudu...rovnako je to potrebne kvoli bufetu, ktory bude v pripade malej ucasti urcite ziadat minimalne zaplatenie nakladov na spustenie svojich sluzieb, prenajom drahy a rovnako miestnosti, v ktorej budeme sediet a debatovat..


ak som na nieco zabudol, kludne sa pytajte..
fester777
Príspevky: 1799
Dátum registrácie: 19.06.2009 20:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa fester777 »

lepsie by som to nenapisal :2f93: . Jedna vec ma zaujima a to prenajom tej drahy akym stylom teda sposobom sa to rezervuje , ci na nejaku hodinu alebo na cely den s tym , ze si ludia zajazdia ked budu mat chut . Datum je mne osobne jedno , teplo uz hadam bude takze pohoda ale ani druhy termin v juli neni na zahodenie. To by som vsak nechal na vsetkych ci sa to bude konat v maji alebo juli . Jedno je pravda , ze v maji ludia nebudu rozbehany po dovolenkach
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

poviem to takto...plati sa za jedno auto...cena je 20 eur...a jazdit mozes kolko chces, a kedy chces, akurat ide o to, ze mozu byt na trati najviac dve auta..( tuto cenu skusime ponizit ako to pojde, kedze tam bude tych aut viac )

profi casomieru asi mat nebudeme, ale vraj je nejaky program, ktory sa da v smartfonoch nadstavit podla GPS suadnic, a to presne odmeria cas..staci vraj zadat zaciatok, a ciel...

ci to naozaj je realne netusim... :-\
fester777
Príspevky: 1799
Dátum registrácie: 19.06.2009 20:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa fester777 »

tak to je potom vpoho :2f93: . A casomieru netreba postavime tam niekoho so stopkami do ruk :d :D . Alebo napis co to je za app a vyskusam to , no nic takeho som nenasiel aspon po anglicky nevyhutal na androidmarkete ci nieco take je
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

Takze hlasovanie bolo zrusene, nasledne vypisujem oznam o prihlasovani sa na zraz..bude zalozena nova tema aj s pridanymi linkami na foto pre predstavu o aky areal sa jedna..


prosim o pokracovanie v novej teme

Návrat na "Súťaže, Akcie, Auto-Moto zrazy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný