2. zraz Autobazar.eu,

naše súťaže, fotky z akcií, informácie o motoristických akciách a zrazoch

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Kujon78
Carschanger
Príspevky: 5424
Dátum registrácie: 17.10.2005 23:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kujon78 »

súhlas s rudinom :-) Ak je to zraz autobazáru, tak nech to je zraz autobazáru a nie slalomu !!!

Malo by to byť tak, že keď pozriem vpravo, tak vidím autobazar-ákov ak pozriem vľavo tak vidím autobazar-ákov. A nie ani srnka nebude tušiť, či patrí do partie či nie :-)
rudolfo63
Príspevky: 9941
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

..bol som v tuning klube..,neradi medzi sebou pustaju cudzich a este aj na autach roznych znaciek a ani si neviem predstavit povedzme vzpanilu jizdu,ktora sa musi absolvovat....Slalomaci,ak by bola nejaka akcia,viac budu pri svojich autach nez medzi ludmi,to sa tyka aj crossov,ci vrcharov,vytvaraju svoje skupinky a vy sa budete na nich divat ako na telce...v izolacii...Najlepsie je ..svoje muzstvo...
lukas.bubo
Padrino
Príspevky: 5326
Dátum registrácie: 29.07.2011 11:34
Bydlisko: Wild Wild West
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukas.bubo »

suhlasim s rudolfom, tiez som rozmyslal, ako by sme zapadli medzi takych tunerov :-)

myslim, ze hlavny dovod na spajanie akcii bol ten, ze jednak by tam bol nejaky "program", jednak by to mohlo prilakat viac ludi a jednak by to mohlo znizit naklady na organizaciu

podla mna by idealny termin bol taky zaciatok jula a lokalita niekde nie daleko od hlavnych tahov...
ja by som bol za PN, TN, TO, PD, NR, popripade ZV/BB, co vy na to? :-)
martinpb
Príspevky: 2005
Dátum registrácie: 15.01.2011 21:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martinpb »

tiež som za samostatnú akciu.. načo sa pchať do ryty nejakým túzerom... sejem na nich... lokalita: som za NR .. jelenec ..
to scorpi.. a kto by to organizoval,ak ty nie?ďalej mi napadá cubi- to je pán- nie je problém,či ?... žeby fesťo? :4090:
fesťo alebo niekto kto by sa na to dal- rád pomôžem..mám nejaké skúsenosti.. aj ktorých sa radšej vyvarovať...a nerobiť také hlúpe chyby ako som urobil ja..
skswat
Príspevky: 193
Dátum registrácie: 18.08.2007 12:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa skswat »

Ak by mi to vyhovovalo casovo, a nebolo by to nejako prilis daleko od Zapadneho SK, tak by som aj prisiel pozriet a stretnut sa osobne s niektorymi legendami tohto fora. :2f93:
Alfa Romeo
Ford
Obrázok
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

a zase ja...

Martin, ja by som sa organizovaniu nebranil, ale popravde, po minulorocnom neuspechu napriek snaham som stratil tu spravnu motivaciu...dali sme tomu kopec casu, zraz bol super, ale zial malo ludi..aj ti, co sa nahlasili nakoniec mnohi neprisli...a v komornej atmosfere ludi, ktori sa stretavaju aj tak ovela castejsie mimo nejakych office zrazov, no nic moc ...myslim co do poctu ucastnikov..

preto som navrhol, aby sa platila zaloha na ucast, kedze je to aspon aky taky zavazok...aj ked 10 eur nie je ziadne terno, ale mozno vykryje aspon ciastocne naklady..

kazdopadne, aby to bolo fer, bolo by podla kluca vhodne poriadat zraz na vychodnom slovensku..to len na okraj...samozrejme, zvolia si uzivatelia, ale toto by bolo fer...

je jasne, ze ak bude 80% ucastnikov zo zapadu, bude postavene na hlavu ist na vychod...a rovnako opacne...

ja pridem kamkolvek, ak mi to nebude kolidovat s pretekmi, alebo inou akciou..

este k tomu spojeniu...skor slo o to, ze by sa tam organizatori necitili ako blbci, ze za snahu im je odmenou chaba ucast uzivatelov..

napada ma este jeden variant...v trebaticiach sa jazdi slalom na kartingovej drahe...viem ju zabezpecit na cely den s tym, ze sa na nu poskladame samozrejme...a je tam aj miestnost na sedenie, obcerstvenie formou bufetu tiez..

bola by to zla volba?
skswat
Príspevky: 193
Dátum registrácie: 18.08.2007 12:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa skswat »

.v trebaticiach sa jazdi slalom na kartingovej drahe...viem ju zabezpecit na cely den s tym, ze sa na nu poskladame samozrejme...a je tam aj miestnost na sedenie, obcerstvenie formou bufetu tiez..
:2f93: :2f93:
Alfa Romeo
Ford
Obrázok
rudolfo63
Príspevky: 9941
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

...mne je to jedno...,len to urobte tak,aby mi to nekolidovalo s vyjazdovym terminom....,zene slubujem akciu uz 10 rokov....
lukas.bubo
Padrino
Príspevky: 5326
Dátum registrácie: 29.07.2011 11:34
Bydlisko: Wild Wild West
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukas.bubo »

karting v trebaticiach znie dobre :2f93:
rudolfo63
Príspevky: 9941
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

..no jak ratam,tak ratam..,teraz sa vraciam na SK okolo 15-20.majana 2 tyzdne,tj.do konca mesiaca...maja...Potom znovu na 1,5 mesiaca vonka....Takze u mna by bolo aktualne volno 20-30.jula...Dalej termin odpada...Pokial pojde vsetko podla harmonogramu....A Trebatice molzu byt...
fester777
Príspevky: 1799
Dátum registrácie: 19.06.2009 20:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa fester777 »

skswat napísal:
.v trebaticiach sa jazdi slalom na kartingovej drahe...viem ju zabezpecit na cely den s tym, ze sa na nu poskladame samozrejme...a je tam aj miestnost na sedenie, obcerstvenie formou bufetu tiez..
:2f93: :2f93:
tak toto ani nepis lebo porad pripravujem vozik na auto :d :D . V podstate mi je jedno ci stred alebo zapad ci co to tam je dalsia moznost . A spojit to s niecim ako si napisal je genialna vec pre tych co si chcu zajazdit , ved o tom je aj toto forum . A s tym platenim za trat je to jasne , ze by sa ludia poskladali a urcite pridu aj ty co by inak vahali a to , ze bude takato moznost spolu s posedenim, ludmi a gulasom je genialny napad
doohan
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 04.09.2006 14:07
Bydlisko: Nitra
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa doohan »

Zdravím páni. Viacerí tú máte chuť si aj zajazdiť tak čo niečo takéhoto http://autokrosprekazdeho.meu.zoznam.sk/ mám odskúšané, vážna sranda a kooopec adrenalínu. Len sa s nimi dohodnúť a zabezpečia všetko. A hlavne, nezničíte si svoje autíčka... bol som tam aj na akcii spojenou s opekačkou a niečo sa aj večer popilo. :2f93:
Opel Monterey 3,5 V6
fester777
Príspevky: 1799
Dátum registrácie: 19.06.2009 20:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa fester777 »

osobne som za scorpiho navrh . myslim si , ze autokros je pre mensiu skupinu atraktivny ako to zajazdit si na klasickom aute . a na slalome toho vela neznicis
aapalo
Príspevky: 285
Dátum registrácie: 03.01.2008 12:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa aapalo »

Ja navrhujem miesto kde to bolo aj minulý rok. Je to blízko R1 a je to cca 30km od tohto autokrosového areálu v Oslanoch, kto chce si môže ísť tam zajazdiť, kto nie, môže byť s deťmi a ostatnými v kempe pri guláši.
rudolfo63
Príspevky: 9941
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

..nuz ja by som na vecer uvital taborak..a par ludi s gitarkou....

Návrat na "Súťaže, Akcie, Auto-Moto zrazy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní