2. zraz Autobazar.eu,

naše súťaže, fotky z akcií, informácie o motoristických akciách a zrazoch

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

2. zraz Autobazar.eu,

Príspevok od používateľa scorpi4 »

Vazeni priatelia, stava sa tradiciou, ze kazdy rok sa stretnu priaznivci fora na niektorom dohodnutom mieste v ramci SK.

Preto davam do diskusie navrhy moznosti, a rovnako miesta, a terminy, kde by sa tento zraz konal.

Prvy zraz mal velky uspech, zial o druhom sa toto povedat neda, nakolko bola ucast aj kvoli pocasiu slaba.

Preto by ma zaujimalo, ci bude zaujem a aky velky, ci sa teda naozaj oplati nieco robit, alebo to proste nechat tak. kazdopadne v pripade zaujmu bude zabezpecene, aby zavazne prihlaseni zlozili zalohu napriklad 10 eur na ucet, aby sa nestalo, ze sa nieco zabezpeci, a ludia aj prihlaseni nepridu.

Vacsina z nas sa zucastnuje roznych zrazov, mnohi pretekov a sutazi, mozno by nebolo zle spojit tuto akciu s niecim, co sa kona ako nejaky pretek, a tym bude zabezpecene aj obcerstvenie a aj zabava mimo programu nasho zrazu..

ocakavam Vase postrehy, navrhy a tiez terminy.. :300f:
Naposledy upravil/-a scorpi4 v 12.04.2012 23:22, upravené celkom 2 krát.
fester777
Príspevky: 1799
Dátum registrácie: 19.06.2009 20:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa fester777 »

osobne som tam a kde ci kedy mi je vysostne jedno . A spojit to s niecim ako autoslalom kde sa moze clovek prihlasit na jazdu by bolo u mna plus :3035:
kiklop263
Príspevky: 671
Dátum registrácie: 26.04.2008 19:45
Bydlisko: BA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kiklop263 »

žeby mi to do tretice vyšlo ?
VOJTO55
Príspevky: 1906
Dátum registrácie: 12.12.2009 20:01
Bydlisko: Revúca
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VOJTO55 »

...Myslím si,že vhodný termín by bol júl-august,keď sú prázdniny a dovolenky...
...Miesto by bolo asi najvhodnejšie niekde v strede SK...
Kujon78
Carschanger
Príspevky: 5424
Dátum registrácie: 17.10.2005 23:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kujon78 »

Kým nedáš všetko zadarmo, a miss mokré tričko, tak Ti tam veľa ľudí nepríde :-(
lukas.bubo
Padrino
Príspevky: 5326
Dátum registrácie: 29.07.2011 11:34
Bydlisko: Wild Wild West
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukas.bubo »

ja by som nemohol ani na miss mokre tricko :-( frajerka by mi zatrhla :d :D

ale ak mozem (a ak budem mat v case konania volno), rad by som sa zucastnil :3035:
martinpb
Príspevky: 2005
Dátum registrácie: 15.01.2011 21:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martinpb »

ja by som dal zraz blízko D1 .. ďalším kritériom je fanúšikovská základňa týchto zrazov,kde mi zjavne vychádza že západné slovensko je na tom lepšie.. (aj keď nezabudnem na to,keď na moj neoficiálny zraz prišli typci ako DROZDM,audis a Standox. ktorí sa terigali cez cca 300km cez celé Slovensko-za toto som im veľmi vďačný) a možno by stálo to zopakovať kde to malo naozaj nejakú odozvu-nielen slubotechny (velmi ma mrzelo,že som nebol na druhom zraze-ale bol som na svadbe mojej sestrenky v BA) takže,nebránim sa zopakovaniu zrazu niekde pre nitre,takisto MT,ZA okolie by nebolo špatné.. poprípade PB :-\ .. termín... nech je riadne teplo a nech neprší - júl august..
mirostar
Príspevky: 1650
Dátum registrácie: 20.01.2009 12:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mirostar »

Bola by to zmena k lepšiemu ak by sa to s niečim spojilo.No a ak zraz nebude v pre mňa nevhodnom termíne určite prídem aj moje " nealko "./môžem zabezpečiť aj viac/
Rifter 1,2 v benzíne,110 koníkové.
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Čo tak v blízkosti R1 ( Jelenec,Vyhne,ZV Nerestnica) termín skôr do začiatku prázdnin, potom sa rozbieha cestovanie po destináciách.
Iba názor.
Ak budem na SK rád zablúdim medzi nás cigáňov. :40bd:
erik34
Príspevky: 153
Dátum registrácie: 31.08.2010 15:55
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa erik34 »

Ahojte navrhujem dat zraz niekde v strede Slovenska aby ti, co budu chciet ist z vychodu ako napr. ja to nemali daleko.Navrhujem co tak Ruzina??? :2f93: :4090:
Kujon78
Carschanger
Príspevky: 5424
Dátum registrácie: 17.10.2005 23:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kujon78 »

najlepšie dať termín.

Potom by sa trebalo nahlásiť, kto vlastne príde.

A na základe účastníkov, t.j. ak bude viac z východu tak to spraviť na východe, ale zo západu tak ...... atď.

Na prd to bude v strede slovenska, keď účastníci búdu zo západu !!!!

Tak skôr termín, nejaké "záväzný" zoznam a podľa toho destinácia :-)
lukas.bubo
Padrino
Príspevky: 5326
Dátum registrácie: 29.07.2011 11:34
Bydlisko: Wild Wild West
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukas.bubo »

ak by sa mal zraz spojit s nejakou dalsou akciou, bolo by moznoze fajn spravit nejkay prehladny kalendar akcii, ku ktorym by sme sa mohli votriet :-)
ludia by sa vyjadrili, s ktorou akciou by sa to dalo spojit, od toho by sa odvijal datum aj miesto konania
jergusko
Príspevky: 2272
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jergusko »

Admin, daj sem to hlasovátko, nech každý klikne či mu to vyhovuje viac na západe, v strede, na východe - a podľa odozvy by sa uvidelo, hm?
jergusko
Príspevky: 2272
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jergusko »

Spojme to s niektorými jazdami verejnosti na Slovakiaringu :d :D Aj tak tam nikto nechodí, bude tam prázdno a na 5,6 kilometrovom okruhu sa tlačiť nebudeme ani keby nás tam došlo 50 :d :D

Berte s rezervou, ja viem, že zraz má byť o niečom inom. To len ako nápad, že aj tam by sme sa mohli stretnúť niekedy a zajazdiť si.
fester777
Príspevky: 1799
Dátum registrácie: 19.06.2009 20:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa fester777 »

kzjon to napisal presne . inak tiez nejaky zoznam akcii by sa zisiel

Návrat na "Súťaže, Akcie, Auto-Moto zrazy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných