2 DIN multimedialne radio - skusenosti

diskusia a pomoc spojená s autorádiami, navigáciami, odblokovaním, DVD , hifi sústavami, alarmami ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

MaceKx
Príspevky: 335
Dátum registrácie: 07.04.2010 17:08
Zdieľať na Facebook

2 DIN multimedialne radio - skusenosti

Príspevok od používateľa MaceKx »

Zdravím, môžete mi poradiť nejak sa v tom nevyznám dobrú značku model, nech to ma dotykovú obrazovku proste niečo podobné dávam príklad http://www.auknet.cz/p11138-autoradio-s ... -928m.html
cubicomp
Príspevky: 4526
Dátum registrácie: 24.02.2007 22:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cubicomp »

nieco podobne od seriozneho vyrobcu- Alpine, Clarion, Pioneer stoji podstatne viac ako tato cinska napodobenina, takze najprv je otazka kolko si ochotny investovat bubacikov...
simonfenix
Príspevky: 276
Dátum registrácie: 12.08.2007 13:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa simonfenix »

tak tak a inac su to zbytocne vyhodene peniaze, ja som si dal tiez telku do auta tesil sa jak maly chlapec, ale.. stv markiza a madar tv ta prestanu bavit velmi rychlo, iba ze by sisi dal na strechu satelit :D hehe, filmy sledovat nebudes stihat, ani raz si nepozres cely film, asi po mesiaci si hovorim sak co budem si davat aspon klipy hudobne a tak.. ale koho to bavi stale stahovat plno novych klipov vsak? po dvoch mesiacoch nasrat na telku a pouzivam to ako obyc. radio... a dialkovy ovladac? odkedy sa mi vybila baterka v tom tak je niekde hodeny ani neviem kde...
MaceKx
Príspevky: 335
Dátum registrácie: 07.04.2010 17:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa MaceKx »

ide mi o to že tam je GPS a je to také štýlovejšie ako nejaká prísavka na skle a ide mi o pohodlie spolucestujúcich na dlhších trasách bubáčikov nechcem moc investovať preto hľadám niečo lacné ale kvalitne a k tomuto som sa dostal ja myslím že by to nemuselo biť s tým také špatné .... poprosím ťa hoď mi sem konkrétne linky
cubicomp
Príspevky: 4526
Dátum registrácie: 24.02.2007 22:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cubicomp »

tychto 2dinovych klonov z ciny je na nete plno, v podstate je to na jedno kopyto. Ma to milion funkcii, velku obrazovku atd. Vyhoda je fakt ta navigacia, kedze sa tam daju nahrat seriozne mapy. Akurat ze kvalita zvuku a prijmu byva obcas problem. Ale zase, co by clovek chcel za par supov, ze?
MaceKx
Príspevky: 335
Dátum registrácie: 07.04.2010 17:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa MaceKx »

presne tak stačí keď to prehraje kvalitne o ďalšie sa postará externý zosilňovač musím si zájsť niekam do elektra kde majú vystavené konkrétne modeli v NAY by to mohli mať ?
cubicomp
Príspevky: 4526
Dátum registrácie: 24.02.2007 22:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cubicomp »

na NAY zabudni, tam taketo exotiky nekupis. Jedine net a par obchodov kde sa specializuju na audio do auta
www.hifi-auto.sk
MaceKx
Príspevky: 335
Dátum registrácie: 07.04.2010 17:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa MaceKx »

tie ceny na tej stránke niesu až také zléé ďakujem :) všetko tam je od Innovation ako som našiel ja
edd
Príspevky: 489
Dátum registrácie: 10.04.2009 09:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa edd »

Už som tu raz na podobnú tému prispieval a preto len v skratke . Tuner TV ako aj radio je slabo citlivé. Hrá to len v meste a mimo je to plné šumu (aj rádio). Filmy , mp3 a navigácia idú v pohode. Ak však nevieš trochu viac o PC tak aktualízacie máp sám nespravíš. Otcovi som kúpil tak ohováraný Sencor (1DIN za 140€) a ide o 100% lepšie. Za mesiac dva sám uznáš že to bola velmi zlá investícia. Ak nemáš na normálnú značku tak sa na to vykašli. Tu na AEU je s tých cca 30 len jedno originál a to nemá TV tuner (800€) ostatné sú totálné čínské fejky.
cubicomp
Príspevky: 4526
Dátum registrácie: 24.02.2007 22:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cubicomp »

edd napísal:Za mesiac dva sám uznáš že to bola velmi zlá investícia. Ak nemáš na normálnú značku tak sa na to vykašli.
to sa ale musi najprv presvedcit kazdy sam na vlatne usi a oci v aute aby na to prisiel :41c2:
MaceKx
Príspevky: 335
Dátum registrácie: 07.04.2010 17:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa MaceKx »

preto musím zájsť do špecializovaného obchodu pozrieť vypočuť keď telka je iba na okraj keď budem na rybačke alebo niekde pár programov, dôležité je že to kvalitne prehraje mp3 a filmy, a aj ta navigácia je dobrá ... telka a rádio je nepodstatné fakt len okrajovo :) ako mal by som aj na lepšiu značku ale nechcem za niečo takého vyhodiť 1000 € tých 500 € som ako tak ochotný dať, ešte ma napadla taká hlúposť vyrábajú sa tieto radia aj s wifi ?
cubicomp
Príspevky: 4526
Dátum registrácie: 24.02.2007 22:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cubicomp »

MaceKx napísal:ešte ma napadla taká hlúposť vyrábajú sa tieto radia aj s wifi ?
a nechcel by si uz trochu moc? :d :D
A za druhe, na co by ti tam bola wifi-na?
lacinokia
Príspevky: 51
Dátum registrácie: 07.09.2008 03:16
Zdieľať na Facebook

Re: 2 DIN multimedialne radio

Príspevok od používateľa lacinokia »

MaceKx napísal:Zdravím, môžete mi poradiť nejak sa v tom nevyznám dobrú značku model, nech to ma dotykovú obrazovku proste niečo podobné dávam príklad http://www.auknet.cz/p11138-autoradio-s ... -928m.html
ja mám také isté innovation za 249€ bez gps...
ked máte zaujem napiste na : lacinokia@azet.sk
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

cubicomp napísal:na co by ti tam bola wifi-na?
Aby bol aj na tých rybách stále v kontakte s fórom...
misko122
Príspevky: 654
Dátum registrácie: 25.05.2008 16:13
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa misko122 »

nema sice navigaciu ale je za par korun a vies ze to bude mat aj obraz a zvuk http://shop.hifol.eu/product_info.php?c ... ts_id=1509

a tu mas jednu chutovku aj z GPS samozrejme :)
http://shop.hifol.eu/product_info.php?c ... ts_id=1630

Návrat na "Audio - Video, Hifi, Navigácie, Autoalarmy..."

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Bing [Bot] a 9 neregistrovaných