Diskusia ohľadne vozidiel značky Mitsubishi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

DutchDixon
Príspevky: 622
Dátum registrácie: 24.01.2008 22:57
Bydlisko: Nitran
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa DutchDixon »

cibik peter napísal:vyšisti škrtiacu klapku to iste som mal ja potom bolo OK
Carisma TD ma skrtiacu klapku?
autokomplet
Príspevky: 1669
Dátum registrácie: 16.08.2006 14:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autokomplet »

1. pytaj na fore RENAULT, nakolko v Micke mas (bohuzial) motor Renault.
rovnako sa zastav u odbornika na Renaulty, nakolko maju vecne problemy, najviac ludi vie o nich a rovnako aj zdroj dielov ...

2. predaj to a kup si tichucky benzin trebars aj 1,8 GDi, ale len dovoz, lebo na Slovensku po nekvalitnom benzine spred 10 rokov bude mat inu spolahlivost priame vstrekovanie a kvalita prevedenych servisnych prac bude podobna ... Mozes siahnut aj po 1.6 alebo 1.8 ale tam bude vyssia spotreba, spolahlivost ale zarucena :-)
siracisko
Príspevky: 517
Dátum registrácie: 08.12.2005 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa siracisko »

Kedy si naposledy meni palivový filter?Aj ten Ti to môže robiť.Mne to spravilo len raz,že skapínalo.Keď som ho prebehol už bolo OK.Ale dnes som menil palivový a ten vyzeral,no hnus.Tak uvidíme.Vzducháč som dal nový nedávno.
autokomplet
Príspevky: 1669
Dátum registrácie: 16.08.2006 14:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autokomplet »

neviem co je kano, ale pytal si sa na fore Renault ?

ono od klavesnice sa radi tazko, ale je pravdepodobne, ze niekto to uz riesil na Renaulte a mozno ti da navod, kt. pomoze ...
kapado
Príspevky: 682
Dátum registrácie: 12.03.2009 10:32
Zdieľať na Facebook

s

Príspevok od používateľa kapado »

kristof miro napísal:pocuj kano na take koko... ze si mam kupit nove auto som sa vobec nepital ozaj si myslis ze ten renaultovy motor je taky spatny ked ho davali do mitsubishi, volvo a podobne ozaj ked si taky chytri radsej mi povedzpreco to robi...
ten renault motor je perfektny tahaako slak a je spolhlyvy no pozri ci nepada nafta
Napísať odpoveď

Návrat na "Mitsubishi fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 59 neregistrovaných