zvysenie vykonu motora fabia 1.4 mpi 50 Kw

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

1martin8
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 16.10.2008 22:46
Zdieľať na Facebook

zvysenie vykonu motora fabia 1.4 mpi 50 Kw

Príspevok od používateľa 1martin8 »

Poradte my niekto ako vydupem z toho motora čo najviac obijem nechcem meniť a chcem mat čo najviac mozny vykon. Zatial tam mam iba sisku a vybraty rezonator ..... rozmyslam nad dakou ostrou vackou cipom odlahcenim zotrvacnika airboxom na sisku sacia do kapoty vybratie katalizatora vyrovnanie zvodov co by ste my odporucili co je najlepsie ??? Kazdy my vravel nieco ine ale tak si myslim ze vsetko ked pospajam dokopy tak by to kohlo nejake tie KW dat navise.
cubicomp
Príspevky: 4526
Dátum registrácie: 24.02.2007 22:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cubicomp »

no ked to vsetko pospajas a zratas co ta to vyslo, tak zistis, ze tych mozno 10kw co si ziskal vyslo sakra draho :d :D
Ostra vacka to neni kupit sisku za 15eur a namontovat ju bez privodu studeneho vzduchu ku motoru a tesit aky brutalny narast vykonu mam zrazu...
x77x
expert: detailing
Príspevky: 2686
Dátum registrácie: 14.06.2008 18:40
Bydlisko: PD
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa x77x »

........... jaaaaaaaaaaaaaj ludia kupite si autiaky male obsahy a potom to chcete cipovat , davat rozne vzduchove filtre ....atd , jednoducho to co vrazis do toho auta tak ho vykonovo neupravis radsej predaj a kup si druhe , alebo za ten peniaz ktory mas vycleneny na tuto prestavbu daj si spravit plyn a budes iny frajo....... precitaj si podobne prispevky....

http://forum.autobazar.eu/da-sa-nachipo ... t9289.html

http://forum.autobazar.eu/realne-skusen ... 16928.html

http://forum.autobazar.eu/chip-tuning-t4600.html
cubicomp
Príspevky: 4526
Dátum registrácie: 24.02.2007 22:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cubicomp »

lakinooo napísal:10 kW si kusok prehnal.
mas pravdu laki, zabudol som este pridat chip ku uprave sania, zvodom, koplet ladenemu vyfukovemu potrubiu bez katalizatora...
karci81
Príspevky: 141
Dátum registrácie: 03.11.2009 18:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa karci81 »

bez dobreho zakladu je to onicom......1.4 fobia nic moc na nahananie vykonu
boborr
Príspevky: 25
Dátum registrácie: 28.01.2008 23:42
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa boborr »

no ja mam 1 liter, resp aby som bol presny 998 cm3, toyotu yaris 16v r.v. 2002, mam ho od nova, nejakych 50 kW a 67 pejkou, a mozem povedat, ze je to auto napr moje zbytocne upravovat, cipovat a dalsie zbytocne podobne hovadiny, lebo moje auticko je male zihadlo, mozem sa nahanat aj so silnejsimi autami samozrejme ina do urciteho casu ked na dialnici uz idu 160 to uz nechcem riskovat, zatial max. som z neho vymlatil 173km/hod, ale to iba raz na skusku. a ked chces vecsi vykom, tak si kup auto s vecsim vykonom a zbytocne nevyhadzuj prachy na zbytocnosti, radsej si kup lepsie gumy a mozno budes vecsi frajer ako tuzzingovym autom.
hamer
Príspevky: 597
Dátum registrácie: 17.01.2006 16:00
Bydlisko: SR (E&W)
Zdieľať na Facebook

Re: zvysenie vykonu motora fabia 1.4 mpi 50 Kw

Príspevok od používateľa hamer »

1martin8 napísal: ...ako vydupem z toho motora čo najviac obijem nechcem meniť a chcem mat čo najviac mozny vykon...
Ja na Tvojom mieste si najprv obijem hlavu o stenu, že co mi stoji v garazi.
Predaj tu fabiju a kup auto. Pre vykon je treba 6 a viac valcov. A obsah okolo 3.

Ty mas valce 4, a obijem 1.5....
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Ja by som začal tým čipom - na benzínovej atmosfére to určite pridá aspoň 25%. takže do 100 koní ti už zostane len 15... :d :D
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

ja neviem, ja by som do toho siel..ved co je krajsi pocit, ako jazdit na super vytuzovanej fobii?

ozaj, prosim Vas, aj ja chcem zvysit vykon na 1,2 htp...sisky som uz nazbieral..staci jedna, alebo mam nazbierat plny kosik?

kks, to uz snad nie je pravda toto..ze vobec reagujem sa divim... :zga28:
cubicomp
Príspevky: 4526
Dátum registrácie: 24.02.2007 22:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cubicomp »

scorpi4 napísal:..sisky som uz nazbieral..staci jedna, alebo mam nazbierat plny kosik?
mirec plny kosik, ved 100 vevericiek je ako jeden kôn, vykon jak svina :40bd:
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Skús si z nich urobiť odvar, možno z toho bude fajný „fičák”... :d :D
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

cubi, mas v tom chaos, radsej mi nerad...najprv vevericka, potom kon, nakoniec svina...

tak co bude z Tej fobie? :40bd: :40bd: :40bd:

zoo?
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

To bude záprah, ktorý mu aj Marfa môže závidieť - kôň, veverička, sviňa. To keď zapriahne do tej Fabie tak bude pán.. :d :D
karci81
Príspevky: 141
Dátum registrácie: 03.11.2009 18:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa karci81 »

boborr: no a to sa nahanas s FOBIAMI ked ine auta nahanas a predbiehas ? :d :D ver ze s tymi 50kw predbehnes akurat sofera dochodcu,zenu a pod......ale pobavil som sa :40bd: ono nejde o to kolko ti to da ....ale zrychlenie z 0-100 je dolezite..... lol
cubicomp
Príspevky: 4526
Dátum registrácie: 24.02.2007 22:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cubicomp »

scorpi4 napísal:cubi, mas v tom chaos, radsej mi nerad..
jak chaos, matika nepusti predsa, mam to preratane.
1 kosik, 30 sisiek, 100 vevericiek= vstup do uzatvorenej sustavy- v tvojom pripade fobia HTP.
Ako vystup tejto zluceniny zo sustavy, mas vykon 1 kôn navyse, cize vykon tvojej fobie sa zvysil jak svina....
Zakon zachovanie energie funguje, ako doktor by si to mal ovladat
:2f93:

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 46 neregistrovaných