Zrychlit auto

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

wodnicek
Príspevky: 196
Dátum registrácie: 01.10.2009 16:54
Zdieľať na Facebook

Zrychlit auto

Príspevok od používateľa wodnicek »

Ahojte,

dufam ze ma nesprdnete za tuto temu ale potrebujem viacej mozgov s napadmi...stavil som sa s kamaratom(o 100e) ze ho damv sprinte na 600m na malej fabii :D on ma pegot 306 1.6 potreboval by som radu ako tej fabii trosku pomoct prva vec co ma napadla ze riadne prehustim penumatiky a nanakujem minimum paliva viacej ma ni nenapada poradte este... btw odohra sa to na letisku takze o bezpecnost sa nebojte.
neviete co sa lahko odmontuvava a dost vazi ?:D

Vopred dakujem.
wodnicek
Príspevky: 196
Dátum registrácie: 01.10.2009 16:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wodnicek »

hh :D ver romu ze sa to da podal papierov maju rovnaku rychlost dosiahnutia 100km/h :D fabia 1.2 htp mozem sa aspon pokusit nie ?
MaceKx
Príspevky: 335
Dátum registrácie: 07.04.2010 17:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa MaceKx »

to ti ta námaha s tým spojená stojí za tých 100 € ? si divný ... ho odmontuj všetko čo nepotrebuješ sedadlá v extrémnom prípade dvere, kapotu :40bd: ..... sry len vtip ale tie sedadlá pouvažuj :300f: nalej tam tech. benzínu pôjdeš rýchlejšie ale iba raz :)
Naposledy upravil/-a MaceKx v 17.07.2010 15:12, upravené celkom 1 krát.
MaceKx
Príspevky: 335
Dátum registrácie: 07.04.2010 17:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa MaceKx »

už viem ale keď som to písal ešte to tu nebolo :3c90:
wodnicek
Príspevky: 196
Dátum registrácie: 01.10.2009 16:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wodnicek »

9.9 skundy na sto km maju obe auta obe auta maju skoro rovnaku vahu hore dole 30kg on ma sto kilo ja 70 takze je to rovnako... nejde o peniaze ide o jesitnost... :D ja som chcel len napaday ci neviete co je tazke a lahko odmontovatelne..... htp v zdyhleni pobije hoiciaku 1.4 jane ze nie downsizeing ale klasiky.. len je ta fabia moc tazka... ved ma presne tolko kilo ako 306 kombik...
wodnicek
Príspevky: 196
Dátum registrácie: 01.10.2009 16:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wodnicek »

martinpb napísal:obidvaja bud máte 18 rokov alebo máte malý mozoček...pretekat sa s takými autami ako je fabia a malý pažout..je skor hanba..ešte mi povedz..že medzi vami bude nejaká pamela anderson ..a ked jej spadne kapesníček...tak pojdete jak v tom priblblom rychlo a zbesilo...chlapci moc pozeráte filmy.. ale aby som odpovedal na otázku... daj si tam nejaké nitro..či čo...a pojedeš jak raketka..len čo to tá tvoja hatapka konštrukčne zvládne... vidím že vám prihrieva na mozočky chlapci.. a ešte k tomu letisku,neviem kto by vás nan pustil :3020: ....
presne toto som cakal..ach jaj preco by som sa nemool pretekat ? okrem toho mimo premavky ak ti to vadi tak ani nepis..nie nemam 18 ani 19 ani 20 ani 21 ... ani 28... letisko mam vlastne pre praskovaie lietadlo... a htp je len jedno z mojich aut...nejde o nic je to cisto len zabava.... ano bude tam stat riadna supa kedze vreckouku nema pusti na zerm suter...spokojny ? dakujem za radu..na inom fore mi poradili vecnejsie.. dat von rezervu pvinnu vybavu vycerpat aleob odmontovat nadrzku na na odstrekovac a vraj uzsie gumy zohnat... to je vecnejsie ako si napisal. ty...thx
wodnicek
Príspevky: 196
Dátum registrácie: 01.10.2009 16:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wodnicek »

nejde o podvod kedze ziadne pravidal stanovene neboli.. moze si odlahcit ak ho to napadne a bude chciet....ak nie je to jeho chyba...
peto103
Príspevky: 1073
Dátum registrácie: 28.06.2007 22:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa peto103 »

vymontuj aj dvere a sedadlá (ak sa dajú) :)
slkstyle
Príspevky: 339
Dátum registrácie: 16.01.2010 19:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa slkstyle »

ked vystartujete pockaj si kym bude jeho zadny blatnik na urovni tvojho predneho no a daj mu bodicek..

a do buducna.. ked si raz vozickar nerob stavky s dochodcom (fobia vs. pezoo)
MaceKx
Príspevky: 335
Dátum registrácie: 07.04.2010 17:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa MaceKx »

ale ta fobia je fakt raketa .... keď dáš užšie kola tak ti to bude prekľzovať na štarte síce budeš mať menši valivý odpor ale nebudeš mať priľnavosť a zasa opačne ..... proste na štarte bude mať asi on výhodu keď už budeš mať akú takú rýchlosť "s tým motorčekom asi 40km/h pochybujem že vyššie bude mať ešte sily na rozdávanie že by prekľzoval" tak by si mal mať výhodu ty ale pri takomto aute fakt neviem :300f: proste vyber odmontuj čo sa dá kola nechaj také aké sú :)
Francek65
Príspevky: 88
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Francek65 »

Odkedy ma HTP cas na 100km/h 9.9s ako tvrdi autor temy ? :40bd: :40bd:
peto103
Príspevky: 1073
Dátum registrácie: 28.06.2007 22:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa peto103 »

natankuj závodný benzín. tak by si ho podľa mňa dal dole ľavou zadnou
wodnicek
Príspevky: 196
Dátum registrácie: 01.10.2009 16:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wodnicek »

Francek65 napísal:Odkedy ma HTP cas na 100km/h 9.9s ako tvrdi autor temy ? :40bd: :40bd:
ano je to chyba opravujem je tam rozdiel asi dve sekundy v prospech pezotu...
MaceKx
Príspevky: 335
Dátum registrácie: 07.04.2010 17:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa MaceKx »

to je otázne či by došiel ale snád áno :40bd: ale pri takom motore pochybujem že by si spoznal rozdiel
martincichy
Príspevky: 5446
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

nacvič si čo najrýchlejšie preraďovanie rýchlostí - tam stratíš najviac času, na druhej strane máš výhodu, že na fábii sa radia rýchlosti o trošku kultúrnejšie a mám pocit že aj rýchlejšie ako na peugeote. Natankuj si stooktánový benzín, voz sa na ňom už pred šprintom. Na HTP som nešiel asi rok a pol, nespomínam si, ako ťahala za 5 tis ot/min. Vyskúšaj si viacero altenratív.

Ale ak chceš, požičiam Ti moju corollu - tá dá stovku na dvojke pri cca 7500 ot/min :) ťahá jak besná a ten zvuk, hmmm :)
Napísať odpoveď

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: milok a 92 neregistrovaných