Zmena odklonu kolies po znížení

Aké sú vaše skúsenosti s tuningom? Aké vozidlá tunovať, rady a odporúčania...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

kristiantomsu napísal:Téma nie je žiaden hoax a reálne potrebujem pomôcť s problém. No hľadám ľudí ktorý to už reálne riešili, ranená ktoré hore poslal sú určené pre avant a nemám tiež istotu či by som tým problém vyriešil a tiež tá cena je neskutočná. Ľudia bežne znižujú autá pomocou nižších pružín a takéto problémy nemajú
Nie je to len na Avant, tu máš rozpísané na ktoré modely https://www.shockwarehouse.com/site/pro ... it-AUDI-A4

A ani nejak nie je dôvod aby sedan/avant mal iné ramená prednej nápravy, ved sa jedná o totožnú časť auta.

Cena je aká je. Vyrobiť sa dá, ale zasa to nieje úplne jednoduchá vec, ale otázka je kto ti dá záruku že to nerupne.
Kto na seba zoberie zodpovednosť za vzniknutú škodu?

A k tomu že ludia bežne znižujú autá pružinami, tak k tomu poviem asi len tolko že "kedysi to robili"
Vtedy bol aj tuningový kamenný obchod na každom rohu, bolo asi milion tuningových eshopov a dnes z toho ostalo doslova nič

Dôvod je jednoduchý ludia serú na tuning
martincichy
Príspevky: 5429
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

Je tu este jedna moznost, jednoduchsia ako nove rameno. - posunut spodny cap. Robil som to na fabii. Pomohlo to. Kedze nerobim taketo mainstreamove auta, neviem aku ma napravu tvoj autiak a ci je to mozne.
lubos zimovcak
Príspevky: 3377
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

Čo to urobí na STK??
Prejde to??
Alebo policajti, nepýtajú nejaký certifikát, ako na fólie??
kristiantomsu
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 19.10.2020 16:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kristiantomsu »

laco1871 napísal:
kristiantomsu napísal:Téma nie je žiaden hoax a reálne potrebujem pomôcť s problém. No hľadám ľudí ktorý to už reálne riešili, ranená ktoré hore poslal sú určené pre avant a nemám tiež istotu či by som tým problém vyriešil a tiež tá cena je neskutočná. Ľudia bežne znižujú autá pomocou nižších pružín a takéto problémy nemajú
Tu je chalan,ktorý to riešil,ktorého som spomínal a má aj oficialne firmu na tunning.
http://www.hederiktunning.sk
Link ktorý si poslal nejde otvoriť
kristiantomsu
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 19.10.2020 16:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kristiantomsu »

martincichy napísal:Je tu este jedna moznost, jednoduchsia ako nove rameno. - posunut spodny cap. Robil som to na fabii. Pomohlo to. Kedze nerobim taketo mainstreamove auta, neviem aku ma napravu tvoj autiak a ci je to mozne.
Nie som si istý či sa to na mojom aute dá urobiť
seven549
Príspevky: 7876
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

kristiantomsu napísal:Téma nie je žiaden hoax a reálne potrebujem pomôcť s problém. No hľadám ľudí ktorý to už reálne riešili, ranená ktoré hore poslal sú určené pre avant a nemám tiež istotu či by som tým problém vyriešil a tiež tá cena je neskutočná. Ľudia bežne znižujú autá pomocou nižších pružín a takéto problémy nemajú
jasne ze nemaju pretoze to robia firmy ktore vedia o vsetkom co je dostupne a nie domaca montaz ze si kupil len tlmice.meni sa aj horne ulozenie napravy alebo tlmica.a je to stelovatelne.tym sa take veci upravia. kedysi som driftoval na bmw a tam sa dalo upravit vseko.horne ulozenie ,stelovatelne ramena normalne to malo zavity a matice a posuvalo to koleso von alebo dnu alebo rejdy medzikusom ktory posunie cap k stredu naboja alebo upravou dorazu tyciek riadenia.
Naposledy upravil/-a seven549 v 20.10.2020 20:14, upravené celkom 1 krát.
kristiantomsu
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 19.10.2020 16:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kristiantomsu »

Výmenou tlmičov napríklad za s line by sa to nevyriešilo?
seven549
Príspevky: 7876
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

S line audi moze mat iny rozmer ramien.a nemozes vediet ake je tam znizenie orpti tvojmu najlepsie je vymenit to co treba za stelovatelny diel.usetri ti to cas a prachy za geometrie
kristiantomsu
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 19.10.2020 16:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kristiantomsu »

Takze najlepšia možnosť je kúpiť tie ramena vravíš?
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Najlepšia možnosť to je vrátiť do pôvodného stavu a neyvmýšlať
pepo64
Príspevky: 1034
Dátum registrácie: 16.04.2012 18:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pepo64 »

oco13 napísal:Ja to vidím takto - montoval si oficialne dostupnú sadu, ktorá sa predáva už roky a zrazu tebe vyskočil problém. Na koho strane asi bude chyba??
Obrázok
Tento nemá kolesá do A ????
Otázne je, či na tom aj reálne jazdí, asi nie, lebo by mu rýchlo kolesá vyšúchali blatníky.Inak už sa teším na tú prípadnú 10 dňovú karanténu, to tu bude určite množstvo veselých príspevkov.
martincichy
Príspevky: 5429
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

Pozrel som si ramena v katalogu. Na Tvojom aute to nie je mozne.

Nebude jednoduchsie vratit to do povodneho stavu?
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

kristiantomsu napísal:
laco1871 napísal:
kristiantomsu napísal:Téma nie je žiaden hoax a reálne potrebujem pomôcť s problém. No hľadám ľudí ktorý to už reálne riešili, ranená ktoré hore poslal sú určené pre avant a nemám tiež istotu či by som tým problém vyriešil a tiež tá cena je neskutočná. Ľudia bežne znižujú autá pomocou nižších pružín a takéto problémy nemajú
Tu je chalan,ktorý to riešil,ktorého som spomínal a má aj oficialne firmu na tunning.
http://www.hederiktunning.sk
Link ktorý si poslal nejde otvoriť
Poďakuj tomu,kto to zablokoval,aby to nešlo otvoriť..
Googlenie nefunguje ?
kristiantomsu
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 19.10.2020 16:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kristiantomsu »

Čo som pozeral tak upravuje exteriér a karosérie ale napísal som mu tak uvidím čo povie
seven549
Príspevky: 7876
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

kristiantomsu napísal:Takze najlepšia možnosť je kúpiť tie ramena vravíš?
neviem aky tam mas system pruzenia ak je to mcpherson co podla toho obrazka asi je tak ten vrch tlmica musi byt stelovatelny ako na obrazku.

https://race-shop.sk/a4/2310-sportovy-n ... 8-07-.html

posunies vrch tlmica smerom von a koleso sa narovna.spravis si to priblizne podla vodovany ktoru prilozis na disk aby si nesiel s A-ckom predu a pojdes na geometriu.

zozen si len ten stelovatelny vrch ulozenie tlmica. a na buduce aby si vedel ze ak kupujes nieco na znizovanie auta treba mat k tomu komplet cely set nielen tlmice.pretoze vidis kolko to stoji cele nove.

Návrat na "Tuning vozidiel"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní