Žilinčania tankovali oleje namiesto nafty

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Žilinčania tankovali oleje namiesto nafty

Príspevok od používateľa mp3turbo »

http://autobild.cas.sk/clanok/201509/zi ... esto-nafty#

"mu hrozĂ­ pokuta 10 000 eur"

co ti drbe ?! Co takto zmiznute dane z uhlovodikovych paliv a maziv a pripadne nejake dalsie, co takto klamanie spotrebitela, co takto kopec dalsich veci trestno-pravneho stylu ?

Ved takehoto zmrda treba zavriet a nie mu davat pokuty !!!

Velmi by som mu doprial aby sa vsetci jeho zakaznici dozadovali odskodnenia.
autokomplet
Príspevky: 1669
Dátum registrácie: 16.08.2006 14:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autokomplet »

ukazuju Slovakom ze podvadzat sa oplati
ta pokuta je vzhladom na rozsah smiesna a po jej zaplateni moze pokracovat .... a to este ktovie ci ju zaplati - zmeni majitela a nic mu nemozu.
a ludia tankujuci "supernaftu" sa mozu modlit za svoje auta a ich vstrekovace.
skoda je tazko vycislitelna
Žijeme v dobe plnej egoistov, sociopatov, ľudí s vymytým mozgom a žiaľ aj srdcom.
Ľudia pod tlakom medii, technologii, rýchleho spôsobu žitia stratili skutočné hodnoty.
Ešte že máme riešenie - môžeme si zabezpečiť psa...
YxoYpsilono
Príspevky: 3391
Dátum registrácie: 14.08.2008 16:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa YxoYpsilono »

preco ti buzeranti nezverejnia, ktora pumpa to je??
jankode
Príspevky: 682
Dátum registrácie: 21.02.2008 16:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jankode »

Akého odškodnenia? Kde žiješ? Mám Ti doniesť pred dom aspoň 5 podnikateľov, čo majú 2 a viac platobných rozkazov a je to len zdrap papiera, lebo odberatelia nič nemajú? A k tomu si prirátaj ešte aj právne služby, vypracovanie žaloby, súdne poplatky a nekonečné roky behania po súdoch...
Tu pomôžu už len asi stredoveké tresty....
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24978
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Tu už nepomôže nič,tieto kone čo sa ešte za Muftyho rozbehli už nik nepochytá,už sú finančne tak silný,že uplatia aj pána nebies nielen Tatier a Dunaja.Je neskoro,každý každému niekto a každý s každým má niečo.Bude už iba horšie,nikdy nikde si kapre rybník nevypustili
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Jedine , že by sme zase jazdili na autách čo spapajú hocičo.Ja som jazdil na olej 10 rokov a pohoda , dokonca nie na hocičom ale na MB. A aj teraz sa na bazoši vynorili 2ks C BX , to je jedno z aut ktorým chutí všetko od lídla po trafoolej. :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
Milan čo povieš BXka v rope za 300??? lol lol lol lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Radšej kvalitný topný olej,ako špinavá stará nafta z Komárňanských skladov Štátne hmotné rezervy alebo NZ sklady. To bol ešte len bordel a tankovalo ho pol Slovenska a nič sa nedialo a už ani neudeje. Vozil som ju odtiaľ a nie len ja,cena bola 20% z aktuálnej ceny v Slovnafte,bola po záruke, mala sa zlikvidovať.Áno stalo na honosných Čs na západnom Slovensku.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24978
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

oco13 napísal:Jedine , že by sme zase jazdili na autách čo spapajú hocičo.Ja som jazdil na olej 10 rokov a pohoda , dokonca nie na hocičom ale na MB. A aj teraz sa na bazoši vynorili 2ks C BX , to je jedno z aut ktorým chutí všetko od lídla po trafoolej. :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
Milan čo povieš BXka v rope za 300??? lol lol lol lol
Dnes som práve bral čelné na BX-ko od Jumaza,zajtra príde "môj" murár a meníme.R.v.87 sklo originál !!! KM ? To sa nedá ani hádať.Hydrauliku som mu vyhádzal a dal tam "vlastný patent" a odvtedy pokoj z kvapkaním LHM-ka,akurát batéria doslúžia.Dovnútra cement,tvárnice koľko len do kombíka vôjde (veľa vôjde),na strešný nosiť desať sadrokartónov.Tak asi 5 cm ad zeme po naložení.Štartne,zdvihne sa a ide,ludia pozerajú ako v kine
marko2
Príspevky: 1380
Dátum registrácie: 28.11.2014 22:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marko2 »

bx a 405 boli najlepsie auta co asi vyrobili.niekto sa mozno zasmeje ale ked som tam nalozil 500 l nafty ani ma policajti nezastavili lebo to nesadlo jak kačica pekne sa to dofuklo olejom.na paradu.take auta uz nebudu robit lebo tie sa nekazia pre vyrobcu to bol omyl pre zakaznika vyhra.
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Myslím že zas zbytočná panika ohľadom kvality lebo vykurovací olej a nafta je to v podstate to isté, akurát je tam odrb na spotrebnej dani .
Nemyslím že ba hrozilo niečo motoru aj keď isto CR je fajnovejšia technika ako stará rotačka. Preto VIF to istí , človek nikdy nevie čo mu tam z pištole natečie. A že prúsery bývajú aj na značkových čerpačkách. Vždy je to o nájomcovi ČS, jak je nenažratý a čoho je všetkého schopný.
christiane
Príspevky: 1648
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

VLADY napísal:lebo vykurovacĂ­ olej a nafta je to v podstate to istĂ©, akurát je tam odrb na spotrebnej dani .
.
Presne tak.Je to v podstate surova nafta bez aditiv.Tankuje sa vecsinou do lodi v ktorych cez trisky prejde aj ho.no.Pri dennej spotrebe cca 3 500 L je aj usetreny cent poznat.
Dolezite je aby v nej nebola voda.Na tu nepojde ziaden motor.
Tankuje sa napr.v Korneuburgu,este nas upozornovali aby sa to nelialo do auta ze to je lahky vykurovaci olej.
V Nemecku aj naftove kachle maju nazov Oilheizung. :3020:
myotis
Príspevky: 921
Dátum registrácie: 27.11.2013 17:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa myotis »

VLADY napísal:Myslím že zas zbytočná panika ohľadom kvality lebo vykurovací olej a nafta je to v podstate to isté, akurát je tam odrb na spotrebnej dani .
Taka mala perlicka, Miky Cernak na tomto odrbe tocil strasne love...
Vsade bol, vsetko videl...
...a kde nebol, tam sa chysta
YxoYpsilono
Príspevky: 3391
Dátum registrácie: 14.08.2008 16:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa YxoYpsilono »

biznis to je dobry,
ale bez politickeho krytia kratkodoby.
pepo64
Príspevky: 1034
Dátum registrácie: 16.04.2012 18:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pepo64 »

myotis napísal:
VLADY napísal:Myslím že zas zbytočná panika ohľadom kvality lebo vykurovací olej a nafta je to v podstate to isté, akurát je tam odrb na spotrebnej dani .
Taka mala perlicka, Miky Cernak na tomto odrbe tocil strasne love...
Ako vieš,čo ste spolu v Ilave? :40bd: :40bd:
billyil
Príspevky: 308
Dátum registrácie: 06.02.2012 12:24
Bydlisko: Ilava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa billyil »

Myslím, že keby sa zverejnila informácia, o ktorú pumpu ide, bolo by to účinnejšie, ako pokuta 10 000€.

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 50 neregistrovaných