Žiarovky Xenesis

diskusia ohľadne rôznych druhov autožiaroviek, LED ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Nisho
Príspevky: 82
Dátum registrácie: 31.03.2008 14:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Nisho »

Ja som mal osram NB aj philips cool blue a už 2 roky používam Xenesisi aj v dialkových aj v stretavackach a som velice spokojny. Vsetko je to o subjektívnych názoroch. Ja som cakal ovela viac od osram NB aj philips cool blue. Xenesis mi vyhovuje
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

ale po xenesisoch velmi zahucala vec... najprv uzasny rozmach a potom upadok, dokonca aj na vw-clube sa chlapci v tej obrovskej teme vyjadruju nie zrovna pochvalne.

Genesisy su strasne zle do tmavej noci na tmavy cerstvy asfalt a do dazda. To su jazdne podmienky kde tie posrate svetla najviac potrebujes. Mam kamarata co ma Folcgangen Passat, teda-to-najlepsie-auto-na-svete-a-nemozu-mu-chybat-led-diodky-v-interieri-od-toho-isteho-predajcu-ako-ziarovky-xenesis. Co ti poviem, interier mu svieti dobre (ked za dobre povazujes "biela farba co sme vam slubovali je vlastne slabucko fialova") ale tie ziarovky su hotova tragedia.

Minule sme isli spolu, ja mam na mojom Galaxy tlmene svetla Osrať NájtBrejker tu novu variantu so zvysenou zivotnostnou a v dialkovych General Electric Night vision ci NightNiecoNeviemco a kamarade tak ti poviem ze ten chlapec ma pustil pred seba ked sme isli spolu lebo prd videl. A potom sa drzal mojich koncovych svetiel.

Ked som ho predbiehal, tak som si normalne myslel ze nema zapnute svetla.
milujem elektricke auta, vsetky doradu. https://www.youtube.com/watch?v=JWX0A6nx2cM
tonoaaa
Príspevky: 674
Dátum registrácie: 19.01.2009 19:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tonoaaa »

Dam vam tu tabulku nameranych hodnot, len ich musim zohnat od kamarata. Ten to ma zaznamenane.
allbacore
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 12.03.2009 18:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa allbacore »

mp3turbo napísal:ale po xenesisoch velmi zahucala vec... najprv uzasny rozmach a potom upadok, dokonca aj na vw-clube sa chlapci v tej obrovskej teme vyjadruju nie zrovna pochvalne.
Nemas pravdu. Ziaden upadok, naopak stale vacsi zaujem. Isiel si s xenonmi za dazda na ciernej ceste? tak isto vidis velke nic, preco asi prides na to sam...
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

>> Isiel si s xenonmi za dazda na ciernej ceste?

ano ; jedine xenony s ktorymi som chvilu jazdil po uplne novom asfalte, ciernocierna tma, su na Sharane. 2006ka, original z vyroby samozrejme, ziadne dorabane HIDy. Neviem aku maju farebnu teplotu.

Novy obchvat za Zilinou smerom dole na Trencin, isiel som tade hadam ako druhe auto vobec - ked to len trochu prezeniem. Neviem co to tam pouzili za asfalt ale nic ciernejsie som v zivote nejazdil. To viem absolutne rozhodne. Isiel som tade dvakrat na mojej milovanej hrkalke s halogenmi ktore spominam vyssie, fakt som taky maly prd videl. Vtedy som tam este nemal NightBreaker svetielka, ale predpokladam a suhlasim ze by ajtak gulove pomohli.


Ale s tymi xenonmi... to bola ina rozpravka. Take iste auto v principe len ja mam Galaxy a hento je Sharan. Plus zopar ciest Bratislava - Donovaly kde som jazdil na mojom voze, na firemnom Tranzite a na zmienovanom Sharane s xenonmi a castokrat vsetky tri auta spolu. Na jesen a v zime pred dvomi rokmi sme tam mali taky maly "projekt" a jazdili sme casto, samozrejme ze tie xenony suverenne vyhravaju, aj ked prsi.


Je mi jasne ze kazdy z nas ma iny zrak, ze kazde vyjadrenie je ine (pre moju staru vidiet prd znamena nieco ine ako pre mna vidiet prd alebo pre teba vidiet prd) ale proste nejako takto to bolo. Ziadne exaktne cisla nemam...


PS: vzdy ked v Bratislave prsi - napriklad vcera a dnes CELY POSRATY DEN a zastanem niekde na krizovatke vedla niekoho s xenonmi, tak tie NightBreakre dostavaju strasnu sĂłdu. Ten rozdiel je uplne uzasny, moje svetla viacmenej "vo svetle velkomesta" ani nevidim na asfalte ze svietia kdezto tie xenony HOCIAKEHO AUTA a nemusi to byt zrovna Audi A8L vidim krasne jasne a pekne vpredu. Obycajne Mondeo, Oktavka ma vytrieskaju ako sirotu co je samozrejme ocakavane...
milujem elektricke auta, vsetky doradu. https://www.youtube.com/watch?v=JWX0A6nx2cM
x77x
expert: detailing
Príspevky: 2686
Dátum registrácie: 14.06.2008 18:40
Bydlisko: PD
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa x77x »

XENESISY su jednoducho SHIT ... proste sracky ... uplne nahovno ziarovky .... chces mat xenon look , tak si kup bud prestavbovu sadu , alebo auto od vyroby , ktore ma xenony .... XENESIS nikdy v zivote viac ....
allbacore
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 12.03.2009 18:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa allbacore »

Kazdy nazor je nazorom, aj ked takto primitivne vyjadreny. Dalsich 1500 zakaznikov, VW Audi AutoGabriel v KE, Ford Szilcar si myslia uplny opak. Xenesis ziarovky su homologizovane, prestavbova sada nie naviac ohrozuje premavku oslnovanim ostatnych.

Tiez som pocul za autoglym je predrazena hlupost...
http://www.autoledky.sk/ - LED luxusné osvetlenia interiérov a exteriérov áut. Jednotka na Slovenskom trhu od roku 2007.
x77x
expert: detailing
Príspevky: 2686
Dátum registrácie: 14.06.2008 18:40
Bydlisko: PD
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa x77x »

Ano autoglym je ako "starter" dobry .... ale uz som sa tu vyjadroval , ze za cenu AG zozenies podstatne lespiu kozmetiku ... napr. SONUS , WOLFs CHEMICALs , FINISHKARE , CLEARKOTE...atd

Ohladom Xenesisu....

Ja hovorim svoj nazor povedat si ho mozem ohladom ziaroviek ... keby stali 20€ tak ano za tu cenu sa oplatia , ale nie za 30€ ... keby som chcel dat druhy raz 30€ za ziarovky , tak si kupim PHILIPS X-treme Vision pretoze na tieto ziarovky sa Xenesisy nechytaju ....v skratke mal som vyskusal som a nie dakujem .... vyhodil som ich do kosa ....
acheron21
Príspevky: 38
Dátum registrácie: 07.06.2008 19:13
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa acheron21 »

Dnes som ich vymenil za Osram nightbreaker unlimited...samizda ze + 110% :D a tie Osramy svietia o poznanie lepsie ako Xenesis, aj ked sa uvidi ako dlho vydrzia.
foto (stal som na tom istom mieste, pred a po vymene)
Xenesis : http://leteckaposta.cz/335872513
Osramy : http://leteckaposta.cz/697514970
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Na prvý pohľad viditeľný rozdiel, na druhý by ma zaujímalo čím a hlavne ako si to fotil...
Marekskk
Príspevky: 3145
Dátum registrácie: 27.08.2010 12:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Marekskk »

Cico, neverim tomu, že si si to nezistil z obrázka :-) . HTC Desire 500 s 8 megovým foťákom. Z detailov obrázka si to vieš zistiť. No fotka je jedna vec a realne to vidieť je druha vec.
acheron21
Príspevky: 38
Dátum registrácie: 07.06.2008 19:13
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa acheron21 »

Rozdiel je vidiet aj na ceste. Mozno som zabudol napisat, ze to je sosovkach, a sa mi zda, ze tam svieti vsetko horsie ako v parabole.
A kedze som nepripravoval projekt na vymenu zoaroviek, je to odfotene mobilom a Marekskk presne trafil akym.
A k tomu ako : polozil na volant >>> odfotil >>> vymenil >>> polozil na volant >>> odfotil :d :D
hidden
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 05.08.2011 16:31
Zdieľať na Facebook

halogenove ziarovky

Príspevok od používateľa hidden »

mna nakoniec presvedcili na xenesis a som celkom spokojny.
https://www.autoledky.sk/Item/xenesis-t ... arovky-h7/

uvidime za dazda, teraz v zime to vyzera ok
0maro5
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 02.05.2016 10:09
Zdieľať na Facebook

Xenesis

Príspevok od používateľa 0maro5 »

Zdravím. Za mňa určite veľká spokojnosť, viditeľnosť o poznanie lepšia. Mám v stretávačkách tieto
https://www.autoledky.sk/Item/xenesis-t ... arovky-h7/ :2f93:
MAKO1985
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 20.03.2010 14:29
Zdieľať na Facebook

Re: Žiarovky Xenesis

Príspevok od používateľa MAKO1985 »

Ziarovky xenesis su ten najvacsi podvod, aky trh so ziarovkami zazil, neuveritelny popis unikatnej ziariovky, tela, vlakna, neviem akych pouzitych plynov, nepouzitelna ziarovka, absolutne, konkretne pouzitie v audi a4 b6, cez sosovku, farba zlta, oblby garancie 4000 kelvinov, svietivost a pod, svietivost je tak mizerna, ako som u ziadnych ziaoviek nevidel, ked porovnam svietivost stou najpodradnejsou ziarovkou na tejto planete, tak ta za 1€ "tlaci den pred sebou", ludia nenechajte sa zlanarit na popis prevratnej technologii a pod, je to oblb za sialene peniaze, vsetci sme ochotni zaplatit dost za ziarovku len aby splnila co ocakava kazdy z nas, a to farba co najviac podobna vybojke, svietivost podobna silnej ziarovke, zivotnost a hlavne legalne pouzitie, preto sme vsetci ochotni naletiet ziarovkam aj za 100€ v peknej krabicke s velkym ocakavanim, NIE!!!
XENESIS JE PODVOD !!!

Návrat na "Autožiarovky"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní