Ziadost o zaznam z nehody

diskusia, dotazy, sťažnosti, informácie , všetko čo súvisí s políciou a dopravnými inšpektorátmi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

01Eagle
Príspevky: 533
Dátum registrácie: 10.09.2006 17:34
Zdieľať na Facebook

Ziadost o zaznam z nehody

Príspevok od používateľa 01Eagle »

Zdravim, ma niekto skusenost s vyziadanim zaznamu o nehode? V podobnej situacii?
Zrazka s lesnou zverou vodic nedostal ziadny papier teraz 2 tyzdne urgovania poistovne auto opravene kryci list nikde poistovna si ani zaznam nevypytala od orpz ktore to riesilo nakolko som tam volal .... Ziadost sformulovat sam ci je nejaky vzor? pripadne iny postup? Dakujem
hjundai
Príspevky: 2711
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

Bola to dopravná nehoda alebo škodová udalosť? Boli tam dopravní policajti? Ja mám skúsenosť že ak je len škodová udalosť bežná hliadka v podstate nič nerieši ak je všetko jasné a žiadne papiere nevystavujú. Základ je mať nejakú fotodokumentáciu.
Poisťovňa odmieta uhradiť škodu z HP lebo sa udalosť nestala?
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

chod k prislusnym organom PZ ktory bol pri nehode a oni ti spravu o nehode daju za prislusny kolok
01Eagle
Príspevky: 533
Dátum registrácie: 10.09.2006 17:34
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 01Eagle »

No bola to asi skodova udalost policia bola volana prave pre zaznam aby bol poistovna to berie riadne ako poistnu udalost likvidator ohodnostil skodu auto islo do zmluvneho servisu kde ho opravili len na zlikvidovanie v poistovni potrebuju zaznam od policie a nejakym sposobom niesu schopny ho par tyzdnou ziskat volal som tak nakolko to je 60 km tak ze mi ho kludne da ked si dojdema posuniem ho dalej ja no a islo mi o tu ziadost kedze urcite bude chciet nejaky doklad aj policajt
01Eagle
Príspevky: 533
Dátum registrácie: 10.09.2006 17:34
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 01Eagle »

Poriesene policajti velmi ochotny za 2 hodiny spisali stacilo ziadost s cislom poistnej udalosti a veci sa hned pohli kryci list vystaveny skoda 2900€ spoluucast 150€ auto vyumyvane vonave super.... Skoda tych natahovaciek len sa poistovna zhovadila
Napísať odpoveď

Návrat na "Polícia Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných