Žiadosť o zahryznutie do jazyka (klávesnice)

témy týkajuce sa všetkého a ničoho mimo diskusie o autách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

gnagy
Príspevky: 941
Dátum registrácie: 19.03.2016 17:39
Bydlisko: DK
Zdieľať na Facebook

Žiadosť o zahryznutie do jazyka (klávesnice)

Príspevok od používateľa gnagy »

Nerobím si ilúzie, že sa niečo zmení, no napriek tomu Vás chcem požiadať, hlavne typických rýpalov, aby sa krotili a radšej nenapísali svoju múdrosť na slušne položenú otázku nejakého nováčika/stáleho člena. Ľudia sa tu už boja pýtať to, čo ich trápi, lebo hneď sa nájde niekoľko indivíduí, ktorí zabetónujú tému a dourážajú kadekoho. Taktiež žiadam moderátorov, aby aktívnejšie zasahovali na porušovanie pravidiel.

Inak všetkým normálnym ľuďom prajem šťastný nový rok 2022 :-)
„Všetci vieme, že svetlo putuje rýchlejšie ako zvuk. Preto niektorí ľudia vyzerajú chytro, kým pred vami neprehovoria.“ — Albert Einstein
Ricardinho83
Príspevky: 922
Dátum registrácie: 28.01.2019 16:58
Zdieľať na Facebook

Re: Žiadosť o zahryznutie do jazyka (klávesnice)

Príspevok od používateľa Ricardinho83 »

100% suhlas :2f93:
avelmak
Príspevky: 2654
Dátum registrácie: 25.12.2008 16:29
Bydlisko: Rimavska Sobota
Zdieľať na Facebook

Re: Žiadosť o zahryznutie do jazyka (klávesnice)

Príspevok od používateľa avelmak »

Jednoznacne suhlasim.Pred cca 2 r. som bol moderatorom,ale ma vyhodili ako spinavu handru bez slov,lebo zevraj som bol prisny.Ako pises tych rypalov je dost,ktori sa nevedia slusne vyjadrit k teme,pricom maju pravo byt v ticho.Neviem ci ste si to vsimli,cim dalej,tym menej odbornych prispevkov,a tym viac detskych.Odborne prispevky,pomoci,alebo objednavky na opravu pridu cez ss,a nie cez sklo.Admin vlani vyhodil jedneho rypala menom ABC,a teraz je tu pod menom XYZ.Cize pokracuje dalej,a admin o tom vie.V pravidlach prispievania je napisane,ze je to zakazane.Ja to vidim inak,admin chrani tych rypalov.
Renova
Príspevky: 349
Dátum registrácie: 30.11.2010 15:15
Zdieľať na Facebook

Re: Žiadosť o zahryznutie do jazyka (klávesnice)

Príspevok od používateľa Renova »

avelmak
To že ti admín odňal moderátorské právomoci bolo správne rozhodnutie..........tak arogantné vystupovanie ako si mal ty,si ja u moderátora rozhodne nepredstavujem
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Žiadosť o zahryznutie do jazyka (klávesnice)

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Je jedno aký "orgán" zabezpečuje poriadok,či polícia či iba nejaký usporiadateľ alebo moderátor,vždy budú jeho nepriatelom vagabundi a hlupáci.Ak sa to otočí,a vagabundi majú navrch a slušný ťahajú kratší koniec,tak sa "orgán" spreneveril svojmu poslaniu.To sa v avelmakovom prípade nestalo.Vagabund má jednu nesmiernu výhodu,nemusí sa držať žiadnych pravidiel a ostreluje z úkrytu anonymnosti.A spoločnosť je aká je,okamžite schopná spojiť pre zlú vec,v dobrej sa spája akoby rodila ježka.
achada
Príspevky: 1055
Dátum registrácie: 30.03.2016 12:09
Zdieľať na Facebook

Re: Žiadosť o zahryznutie do jazyka (klávesnice)

Príspevok od používateľa achada »

Aj medzi policajtami sa najdu vagabundi, vy dvaja ste boli exemplarnym prikladom vagabundov medzi moderatormi! To, ze si ty myslis, aky si skvely a dokonaly, na tom nic nezmeni. A este aki ste obidvaja az detinsky urazeni, to je fakt na smiech. :::
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Žiadosť o zahryznutie do jazyka (klávesnice)

Príspevok od používateľa oco13 »

Súdruhovia - to bola žiadosť o zahryznutie do jazyka, nie jeden do druhého. lol
Takže školským spôsobom - deti nebite sa lebo vás rozsadím :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Žiadosť o zahryznutie do jazyka (klávesnice)

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Ty bojuješ za seba.Ja bojujem za návrat fóra do slušného sveta pre osoh jej používateľov.Ja sa snažím im pomôcť,ty otravuješ studne.Ty bojuješ špinavo a bezohladne,ja by som si ťa ani nevšimol ak by si dal pokoj ľudom svojím chrapúnskym rýpaním.

Oco...tiež by som obmedzil množstvo príspevkov ktoré jedine čo rozbijú tému na kusky.Na kartu to nie je,kým je to v hraniciach slušnosti.Ale trebalo by mať zrkadlo či aj v hraniciach potrebnosti a prínosu pre ľudí.A čo dostávam od ľudí z fóra spätnú väzbu,ľudí to dosť otravuje a dokonca taký achada operuje či je prípustné kartu jemu a ocovi nie...to už o čomsi vypovedá.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Žiadosť o zahryznutie do jazyka (klávesnice)

Príspevok od používateľa oco13 »

Milan - odpoviem asi takto - môj názor
- slušný svet už dlhšiu dobu neexistuje, ani na nete a už vôbec nie v reale
- ak luďom nevykričím čo si o nich myslím tu, tak v reale bude dochádzať k fyzickému kontaktu.
- každá moja odpoveď sa týka len a len človeka - nemusí to byť práve zadávatel, častejšie je to posledný príspevok v téme. Pretože auto je kus železa a ak k nemu nepustíte človeka tak sa nikdy nepokazí.
- Admin ma môže zmazať z netu, ale len smrť ma dostane z ciest, kde ma hocikto hocikedy môže stretnúť. V podstate je jedno či ako chodca alebo ako vodiča. Stále som a budem rovnaký (pre niekoho cct) a mňa urazí len inteligent. lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
Renova
Príspevky: 349
Dátum registrácie: 30.11.2010 15:15
Zdieľať na Facebook

Re: Žiadosť o zahryznutie do jazyka (klávesnice)

Príspevok od používateľa Renova »

....niektorí ludia forum príliš prežívajú,a možno tam je chyba.Treba ho brať ako prostriedok na odreagovanie sa ,zábavu,kabaret,estrádu....a hned bude svet krajší.
....niektorí si z fora urobili návnadu,a ked sa korisť začne okolo návnady obšmietať ...priskočia.........a už je v ich servise-dielni,
.....no a k tomu že tu niekomu ako radiť ???..tak k tomu asi tolko.....nato aby si človek ktorý je v danej oblasti dutý ako jaklovina, dal poradiť od človeka ktorý danej problematike rozumie potrebuje inteligenciu :28b7:
avelmak
Príspevky: 2654
Dátum registrácie: 25.12.2008 16:29
Bydlisko: Rimavska Sobota
Zdieľať na Facebook

Re: Žiadosť o zahryznutie do jazyka (klávesnice)

Príspevok od používateľa avelmak »

renova-aky som bol,ano bol som prisny,ale na rypalov len kratky dvor a dlhy byc.Zase rypes do mna,nechapem z akeho dovodu.Ty si zastanca rypalov?Dal som ti niekedy kartu,urobil si tzi niekedy zle,a nie nie som drzy,len ma vedia ludia vytocit.
achada-jedna jedina slusna otazka pre teba.Ako je to mozne,ze si bol vyhodeny ako cicmanec,a vratil si sa ako achada,pricom pravidlo to zakazuje?Ty si sa nevratil slusne,ty si sa nenaucil ze si bol vyhodeny a musis byt slusny,ale si sa vratil opat rypat do ludi.Odpovedaj na otazku normalne.Dakujem.
achada
Príspevky: 1055
Dátum registrácie: 30.03.2016 12:09
Zdieľať na Facebook

Re: Žiadosť o zahryznutie do jazyka (klávesnice)

Príspevok od používateľa achada »

A ty mi odpovedz na otazku odkedy trpis ty a par inych jedincov fixnou ideou, ze som nejaky cicmanec? A tiez ako som sa mohol niekam vratit ked som tu od r. 2016?

A tiez ti mozem dat par tipov kto vsetko tu ma viac ako jednu registraciu.
Naposledy upravil/-a achada v 07.01.2022 17:45, upravené celkom 2 krát.
oco14
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 07.01.2022 17:42
Zdieľať na Facebook

Re: Žiadosť o zahryznutie do jazyka (klávesnice)

Príspevok od používateľa oco14 »

Avelmak - takto sa vrátil Cico ako Achada. Tu už naozaj nikto nič negarantuje a eurá sú nadovšetko.
Cico - poznáš 11 božie prikázanie :40bd:
avelmak
Príspevky: 2654
Dátum registrácie: 25.12.2008 16:29
Bydlisko: Rimavska Sobota
Zdieľať na Facebook

Re: Žiadosť o zahryznutie do jazyka (klávesnice)

Príspevok od používateľa avelmak »

achada a oco14/nie oco13/-preco rypete do mna,ved prispevok je od gnagya,s ktorym suhlasili aj ini.Preco stale do mna a do mna?Prave preto si piseme cez SS,ktori potrebuju pomoc.
Renova
Príspevky: 349
Dátum registrácie: 30.11.2010 15:15
Zdieľať na Facebook

Re: Žiadosť o zahryznutie do jazyka (klávesnice)

Príspevok od používateľa Renova »

.....cicmanca nikto nikdy z fora nevyhodil,je tu a kedykolvek sa môže prihlásiť...a tak je to správne.....človek by mal brať na vedomie že nie je sám na svete.A ak niekto chce silou mocou vyhadzovať užívatelov fora za svoj názor alebo postoj....tak by si mal založiť svoj vlastný portál,a potom môže vyhadzovať koho chce :4012:

Návrat na "Shoutbox - o všetkom"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných