ZEDER mi zachranil auto.

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

audis
Príspevky: 1002
Dátum registrácie: 08.06.2009 20:43
Bydlisko: Slovensko
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa audis »

kaskaderTN napísal:
mp3turbo napísal: sirenu nehladaj, skoda roboty, aj tak dostanes novu/nove. Prudko doporucujem aj vnutorny priestor ohlusit piezovrestiakmi, ked ich donutra namontujes sest, zlodej sa zblazni z toho vresku (kazda vytvara okolo 120dB co je viacmenej prah bolesti = s takym autom nemoze soferovat lebo by sa v tretej zakrute vydrbal kedze mu prestanu fungovat zmysly, mozog ti zacne "vypinat" resp. odpajat a utlmovat niektore centra v zaujme samoochrany).
V tomto prípade si ale môžeš byť istý, že ti to auto už z princípu zapáli
http://www.facebook.com/video/video.php ... 9&comments

oplati sa pozriet :2f93:
kto nema ucet,smola :coffe:
futy
Príspevky: 896
Dátum registrácie: 19.03.2010 20:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa futy »

Pekne im zahrali :4090:
ldcentrumlh
Príspevky: 201
Dátum registrácie: 27.02.2009 08:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ldcentrumlh »

Podľa mňa by si mal z toho prúser ešte ty, ak by si spôsobil inému trvalé následky nejakou pascou...aj keď ťa chcel okradnúť...chorá realita...či sa mýlim?
kaktus5
Príspevky: 73
Dátum registrácie: 22.01.2009 17:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kaktus5 »

Kamaratova manzelka mala pred vchodom medzi autami odstaveny novy golf V,zeder zamknuty aj tak ho ukradli!!!
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Myslím, že toto bude turba prudko zaujímať... :-)
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

jasne ze hej, daj mi znacku auta teda ako evidencne cislo a hned si na policii cez nacelnika overim ci malo zeder vobec namontovany.

a o tom zamknuti sa mozeme dlho rozpravat... moj foter ma tiez zeder na sharane o akom sa pise v tejto teme, dobre? Presne taky isty, tmavomodry, chromove sracky krizomkrazom, xenony... A tiez ho ma zamknuty !!

.
.
.
.
.
.
.

PS: zhruba kazdy druhy den

uz som mu huboval jak svina ale nepomaha to.

tak sa potom moze cudovat.


PS2: zato poistnych podvodov v style "ukradli mi auto lebo nemam na leasing" som pocul tento rok uz hodne, bol som na vylete v cudzom meste, idem z kaviarne, platim a tam sedia dvaja hrubokrki ze "mi asi fakt zmizne x6ka, ujebú mi hu"... "kerú?" "šag jedine tu červenú, tú čérnú mám rád k0k0t ne?".



PS3: v poistovni som HODNE dlho robil. Mam lahky odhad toho co sa dialo, samozrejme ani poistovna na vsetko neprisla, ale takych fesakov co dosli s rozlepenymi klucmi bolo kazdy mesiac ajajajajaj... aj tych trestnych oznameni potom.



aby sme nezabudli : neviem o jednom jedinom aute ktore by ukradli so zamknutym zederom.


Takze aby sme nezahovorili - ziadal som ta aby si mi poslal evidencne cislo toho golfu... pripadne akykolvek relevantny udaj, napriklad VIN, datum ukradnutia s miestom a podobne. Aj ti zistim ake poistne plnenie teta dostala... ak uz dostala.
tuttiii
Príspevky: 141
Dátum registrácie: 27.04.2009 17:42
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tuttiii »

totok je hodne zaujimava tema... i ja mam zeder v aute "sice v takom ktory by dnes uz zrejme nikto nechcel ani keby necham kluce na sedacke" a viem ako to chodi.... tiez zeder zamkinam na 100% vzdy ked sa vzdialim od auta na viac ako desat metrov a napriek tomu sa mi uz neraz stalo ze rano sadnem do auta a zeder odmknuty.... ono sa to "zamkinanie" zederu stane casom kvazi rutinou a neverim ze si niekto rano moze pametat na 100% ci ho vecer zamkol... proste chcem povedat len tolko ze ak by som pred domom rano auto nenasiel a mal by som byt uprimny, nikdy by som si na 100,0000% nepametal ci som vecer zeder zamkol... z tohto dovodu sa velmi tazko dokazuje ci v ukradnutom aute bol zeder zamknuty alebo nie... v kazdom pripade ja sa tiez priklanam k nazoru ze ani zeder nie je neprekonatelny...
mariob1
Príspevky: 292
Dátum registrácie: 17.05.2006 08:34
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mariob1 »

nálepky na oknách vycapené mám. len tak mimochodom, máte niekto skusenosti so systémom zabezpečenia vozidla VAM01.

zamykam vždy, proste u mňa sa nestane že by som nezamkol ( keď som si neni istý a j večer pred telkou, tak to idem skontrolovat, som proste taky, a teraz to bude duplom)

chce l by som počuť jeden rozumný sposob okrem demotáže tyče riadenia, alebo nalozenia na odtahovku ako sa stym da odist...
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

neda sa.
FUKSIK4
Príspevky: 71
Dátum registrácie: 20.11.2009 11:10
Bydlisko: nitra
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa FUKSIK4 »

ja mam zeder v passate 2 roky,ani raz sa mi nestalo,ze by som zabudol zamknut,,aj ked len na 5min.do obchodu idem zamkynam..zato 10 rocny pegout 206 som uz nasiel otvoreny,kolesa ukradnute,a ine veci....pokial viem,tak bolo ukradnute vozidlo s zederom,ktore sluzilo ako firemny voz.....
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

ake ktore? daj nejake udaje...
MerfiLv
Príspevky: 37
Dátum registrácie: 06.02.2011 16:34
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa MerfiLv »

mariob1
Co konkretne ta zaujima ohladom Vamosa?Ak cena,tak ta je uz brutalne premrstena.Prvy mi do auta montoval za 6000sk.Potom to zdvihol na 11000 to bolo dlhsiu dobu,potom to dal na 13000sk a teraz je to uz cca 1000-1200e.
Na to,ze je to len kvalitnejsi imobilizer,je to brutalne predrazene
MerfiLv
Príspevky: 37
Dátum registrácie: 06.02.2011 16:34
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa MerfiLv »

FUKSIK4
Myslis toho benzinoveho holeho Golfika,so svihadlami z Nr?Tak to bolo uz davnejsie a ak by bol skutocne ten Zeder zamknuty,neverim,ze by sa taky profik co to zvladol uspokojil zrovna s takymto autom.Myslim tym,ze by nepotiahol dalsie,drahsie...ked uz nie pre nic ine,tak pre jeho ego,aby dokazal tym drhym,ze on to zvladne
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

presne na ten som narazal aj ja - Nitra, oblast s rodinnymi domami (viem presnu adresu kde ho "ukradli"), tam zlodej tazko zavita... navyse taky co ukradne benzinovu 1.4ku !!!!!!!!!!!!! zamknutu zederom.


Nerealne.

Nemozne.

Sorry.

Udrbaval by daleko hodnotnejsie auta a nie benzinove 1.4kove zakladne vybavy :)
FUKSIK4
Príspevky: 71
Dátum registrácie: 20.11.2009 11:10
Bydlisko: nitra
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa FUKSIK4 »

konkretrne neviem,ake auto bolo,,,pred 3 mesiacmi som sa stretol s lopatarmy,a jak sme sa bavili,ako auto zabezpecit,,, prislo nato,ze zeder sa da prekonat,tak som siel za veducim servisu co mi zeder montoval,ze co a ako,,,,,existuju nejake repliky co si zeder vravia,,,a to su sracky,kazia meno orig.zederu...auto bolo ukradnute,bolo firemne,a viacej ludi malo zeder kluce,takze je to jasne.......inak uz viacej ludom z nitry zachranil zeder auto...zaujimalo by ma,ze vy co mate zedery a boli namontovane mimo nitry,,ci mate pri uzamknuty zablokovane aj startovanie

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 86 neregistrovaných