Zážitky zo SD od našich čerstvých výhercov

Diskusia ohľadne všetkého možného čo sa týka SuperDrive

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas

cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

To mi ani nevrav, ja už mám polovicu stiahnutú!
LOCHNESS
moderátor fóra
Príspevky: 3816
Dátum registrácie: 01.12.2007 20:52
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LOCHNESS »

30 minut som čakal a potom kurwa ale som nadaval
:40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
velkost -698 MEGA - -dlžka videa- 01:00:06
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

chalani to je otazka tzv. kodekov - to su take male howadiny do windowsu ktore presne toto zabezpecuju. Nie je to moje video, takze neviem co konkretne to pouziva, ale skusim doporucit jeden prehravac zadarmo:

http://www.videolan.org/

ktory by to mal vediet lavou zadnou prehrat. Dajte vediet ci pomohlo!

Ked si tu anglicku stranku otvoris, tak vpravo hore ako je ta oranzova pasikova kuzelka co sme zhadzovali mas "Download VLC" (Windows 17MB) a po kliknuti na to si stiahnes ten prehravac. Je to uplne zadarmo, legalne, netreba nic riesit atd.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

No ak je chyba iba v tomto, tak ja „kužeľ” používam ako štandardný prehrávač na všetko (a nemusím sa každý mesiac trápiť s novou verziou Codec Pack All in 1 a podobných zverstiev) , takže môžem veselo ťahať ďalej. Ešteže som to nestopol, to by som ti, Lochness, poďakoval :d :D A ty si si to dúfam nevymazal...
LOCHNESS
moderátor fóra
Príspevky: 3816
Dátum registrácie: 01.12.2007 20:52
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LOCHNESS »

už som to kukol zbežne a dve veci ma zaujali .. .
napis na aute .DRIFT ACADEMY - - -
a potom ten fešak na koniec čo učil tych policajtov driftovat :300f:
italcars
Príspevky: 2242
Dátum registrácie: 02.12.2008 13:29
Bydlisko: PP-okolie
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa italcars »

samozrejme za nejake dva mesiace sa rieši pokračovanie drift 2
a samozrejme by som velmi uvital partiu ako bola + samozrejme aj nejaky chalani na vyše by nebolo zle čo najviac ludi aby nam maroš dal skupinovu zlavu
samozrejme ja by som isiel s mp3turbom jazdim ja on natača a vymena
Dal by sa niekto nahovorit??? :41c2:

stoji to za to chlapi verte ja som to bral cestou do našej hlavnej dediny ze to bude len kokocina dpč :41c2:

Ale jak sa rozbehlo drift - schule klesla mi sanka ked auto dokazete dostat na krajne medze moznosti ...šmykanie pri tescu sa nemoze stym rovnat najlepšie na tom je nasimulovat šmyk bez poškodenia auta a samozrejme autičku sa nič nestane a ani pneumatikam maju to rakušania dobre vyšpekulovane aby sa predišlo poškodeniu automobilu
samozrejme autičko dostava zabrat ale nehrozi ziadne poškodenie motor je zohriaty na 95 stupnov takze vytočenie sem tam po obmedzovač mu nerobi problem .....a viete čo je najlepsie zadarmo ho vam umyju na drahe :d :D

chlapi je to super vec a samozrejme by som to aj ja odporučal na povinnu vyučbu v autoškolach ma to niečo do seba poviem rovno som s pod tatier kde nam vie aj pekne nasnezit a primrznut ale taky šmyk som nikdy nedostal ako dokazal maroško nasimulovat na odtrhovej plošine

takze pani kto by chcel ist za dva mesiace na šmykanie nech piše ss čim viac tym lepšie
LOCHNESS
moderátor fóra
Príspevky: 3816
Dátum registrácie: 01.12.2007 20:52
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LOCHNESS »

stary ja už začínam šetrit teraz < a asi aj brata prehovorím>
keby sme vybavili zlavu aspon 20 % - - a išli by sme takych 8 HK tak by sme sa aj vyšantili
tak som zvedavý
to ITALCARS - nežer to palene <škodí ti to>
:40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
italcars
Príspevky: 2242
Dátum registrácie: 02.12.2008 13:29
Bydlisko: PP-okolie
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa italcars »

depresia :4090: alebo niekto zavidi ?????
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

Misko pod, vobec to nebolo zle. Ako neda sa od toho cakat vševesmírny zazrak ale su to veci ktore proste nikde pred panelakom nenatrenujes. Osobne som trapil feliciu na parkovisku pred obchodakmi kazdu noc co v Bratislave nasnezilo za poslednych peknych X rokov dozadu ale toto je proste nieco ine. A hlavne nevyvrtnes homokinetak ked najdes pod tym snehom schovany vystupujuci kanal ako ja na felde :)




Videa su uz na mieste, kto vie kde ma hladat ten najde - pre verejnost otvarame zajtra. Mam slaby "server", bojim sa ze nevydrzi.

Dnes vecer budu aj fotky.
italcars
Príspevky: 2242
Dátum registrácie: 02.12.2008 13:29
Bydlisko: PP-okolie
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa italcars »

takze ešte raz kto chce ist bude musiet mi poslat kontaktne udaje cez SS samozrejme tel čislo

!!!! je to zavezne !!!!!

misko crx mozem stebou ratat ?????
catherinne
Príspevky: 53
Dátum registrácie: 04.11.2008 14:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa catherinne »

No vidim ze ste sa vysantili.....Ja som mala cestou zo superdrive taky tik....ze som stale cakala v kazdej zakrute ze mi zadok na aute utecie...ked som isla viac ako 50tkou :d :D
Skuste nahovorit Admina, nech s Vami ide...
italcars
Príspevky: 2242
Dátum registrácie: 02.12.2008 13:29
Bydlisko: PP-okolie
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa italcars »

Samozrejme admin učast pre teba povinna !!!!!!!!! :3035:

aj catherine taky !!!!!!
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

.
.
.
.
.
.
.
.
.
jasna vec, Katka bola jedina kočka medzi nami "bulami prasáckymi" a bolo moc dobre ze prisla. Ako take krasne slniecko bola medzi nami!

Prave v tomto momente nahravam fotky na server... vecer priblizne 18:30 budu k dispozicii na stiahnutie pre zucastnenych, zajtra hodim sem na forum verejnu linku nech si ludia pozru. Katka, tvoj Renaultik sa vynikajuco drzal a aj fotky mas velmi obstojne. Len keby ten fotograf bol tak 50x lepsi... aj tie fotky by boli este vydatnejsie :)


chlapci kukajte ako Katka jazdi slajdom !! Aby sme sa rozumeli, jazdilo sa po tom bielom pase cize Katka sa nadherne sunie bokom. Paradicka!!


[img]http://77.247.224.52/slajd/1.jpg[/img]
[img]http://77.247.224.52/slajd/2.jpg[/img]
[img]http://77.247.224.52/slajd/4.jpg[/img]


mala namotavka co? :)

a teraz nech mi niekto vysvetli kde sa na streche toho mercedesu zobralo tolko vody. Na zemi je malo vody sotva na to aby striekala spod kolies. Cele predne sklo zatopene. Zvrchu ju nikto kyblom nevylial, aj tak kybel je malo. Tak odkial, dofrasa... Taka filozoficka fotka. Inak sa mi lubi ako jedna z Top3 co som na drahe spravil.
Naposledy upravil/-a mp3turbo v 21.09.2009 16:00, upravené celkom 3 krát.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

jaj ano, ked sme skoncili tak plni elanu ze dame motokary ked uz mame tie nove vedomosti :)

tak sme vo vedlajsom areali udreli kary. 10 koni standard, u nas na Slovensku je 4.5 kona... Vysledkova listina:

Obrázok

gratulujeme Standoxovi k vyhre, ako jediny dokazal zajazdit (dokonca trikrat) cas pod 40 sekund. My ostatni sme sa drzali ako klieste ale raz darmo, Stando frcal jednoznacne najlepsie a vsetkym nam ukazal vyfuk.
catherinne
Príspevky: 53
Dátum registrácie: 04.11.2008 14:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa catherinne »

italcars napísal:Samozrejme admin učast pre teba povinna !!!!!!!!! :3035:

aj catherine taky !!!!!!
No ja rada pojdem, ked si admin najde cas /a to je problem :(
kedy mate ten termin???

Vidim ze aj vy ste mali Katarinu....konecne sa zapajaju aj babenky....treba, ja vsetkym kamoskam radim, nech to skusia, nech ma Marosko viacej roboty ;o)...Ale nie je to velmi dobra vec - pre kazdeho jedneho vodica!

Návrat na "SuperDrive fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 39 neregistrovaných