Zapojenie zosilnovača + subwooferu do auta

diskusia a pomoc spojená s autorádiami, navigáciami, odblokovaním, DVD , hifi sústavami, alarmami ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

pidizvi
Príspevky: 3414
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

nemusis
jarda01
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 29.07.2011 20:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jarda01 »

ahojte potrebujem poradit zapojil som si do auta zosik kedze mam original radio a nema vystupy tak som ich vytiahol zo zadnych repro a dal som tam ten menic po zapojeni setkych kblou a pripojeni subofera ma zosik mi ten subofer len hra ako normalny reprak a nechcemi to basovat neviem si uz rady moze mi niekto poradit Dakujem
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

ešte keby si sem dal aký je to sub a zosík. No zjavne si na zosíku neprepol do režimu sub
ivko1
Príspevky: 14966
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

jarda01 škoda že ťa nenapadlo sa prísť poradiť pred kúpou, ked mám radio bez "line-out" tak to rieším aktívnym subwooferom, aj tie sa robia rôzneho výkonu a neverím že by si nenašiel vyhovujúcu variantu, ktorá by bola často lešpia ako nákup zosilovača + subwooferu pochybnej značky, lebo dnes sa v podstate ani nič poriadne nepredáva ak človek nesiahne o trochu viac do vačku, však prečo by dával 150€ za niečo ked iný výrobca to ponúka za 70€
jarda01
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 29.07.2011 20:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jarda01 »

dakujem za radu ja som si aj mislel ze este treba dat tu vyhybku lebo ket som stelovaal zosilovas subofer vydal nake basy ale uplne slabo asi to vyriesim niakym aktivnim suboferom lebo ket vimenim radio tak mi zasa nepojde ovladanie radia na volante
STORM
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 26.01.2016 18:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa STORM »

Zdravím zapojil som si zosik do auta a pri nnstartovanom aute počuť zvuk motora resp otáčky co sa stým da spraviť aby to tak nebolo
STORM
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 26.01.2016 18:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa STORM »

Alternátor je ok mínus som zapojil na kostru auta nie na baterku ma to niečo spoločné ?
STORM
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 26.01.2016 18:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa STORM »

Bol menný pred mesiacom no skúsim a ničím iným to nemůže byť ?

Návrat na "Audio - Video, Hifi, Navigácie, Autoalarmy..."

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 62 neregistrovaných