Zapojenie denneho svietenia

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

sniip26
Príspevky: 296
Dátum registrácie: 13.09.2012 20:01
Zdieľať na Facebook

Zapojenie denneho svietenia

Príspevok od používateľa sniip26 »

Zdravim, neviete niekto kam pripojit biely kablik +12V ? Je to ten, ktory ma byt napojeny na spinacku, ked sa vopcha kluc aby tam nabehlo +12V. Poistky pri motore som presiel vsetky no na vsetkych je stalych +12V.

Passat B6/3C 2005.
222romco
Príspevky: 234
Dátum registrácie: 26.07.2008 16:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 222romco »

Skus si niekde pozriet manual na poistky, ktora na co sluzi. Ja mam denne svietenie napojene na poistku, ktora sluzi na el.otvaranie predneho praveho okna. Tj nie je tam staly prud, iba po otoceni kluca.
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

A je problém ju natiahnuť z vnútra? Alebo na motorčeku stieračov nieje ?
lucas003
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 05.09.2012 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lucas003 »

No kamo čo ty máš za skúšačku? Motorček stieračov, ostrekovač čelného skla, nádržka brzdovej kvapaliny. Kopu veci.
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Načo skúšačka ? Pred domom máš smetiak, tam vyhod celé denné svietenie a máš po probléme
leso
Príspevky: 36
Dátum registrácie: 08.10.2008 22:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa leso »

ja to mám na stierače
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Ivko, ak budeš mať auto, kde budeš meniť žiarovku pol hodinu, oderieš si pokaždé paprče, a prípadne budeš musieť ešte aj čoo to v predu porozoberať, aby si sa k žiarovkám vôbec dostal a vybraných slov na adresu konštruktéra vyprodukuješ toľko ako za celý rok, tak zmeníš názor. Mňa osobne to tiež už prestalo baviť meniť to . Ak dáš nejaké Longlife tak v noci to prd svieti a ak dáš niečo čo svieti lepšie, tak to zas furt meníš. A čo teraz mám kvôli zopár dementom čo navrhli denné svietenie, a blbému konštruktérovi vymeniť celé auto?
deMarkqo
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 10.10.2007 15:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa deMarkqo »

asi vsetky vw group auta maju vo vypinaci svetiel tusim, ze poziciu cislo 15 nastavenu ako denne svietenie..takze tam najdes 12V po zapnuti kluca a automaticky vypne drl ked prepnes na parkovacky alebo stretavacky..najjednoduchsie riesenie..mam to tak na golfe..a ked nechces mat trapne led pasiky staci prepojit pin 17 a 15 a svieti ti iba predok..

cize vytiahni vypinac svetiel a hladaj pin oznaceny T10j/9 TFL..

ale na B6 by sa malo dat drl dokonca nakodovat pekne cez vag...naco komplikovat ledkami

treba si prejst vsetky zname fora pre vw group je tam vsetko popisane do detailu aj s obrazkami ako pre bl.... :d :D

tu chlapci z fora velmi nemaju zaujem pomoct(cest vynimkam) a radsej ti napisu aby si si nedaval drl a aka je to blbost...
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Tak v prvom rade záleží či si to chce niekto domontovať z dôvodu že bez DRL trpí silnými depresiami, alebo to chce z dôvodu ako uviedol "VLADY"

Bohužial silné depresie vs reálny dôvod je v pomere tak 80% pre depresie a 20% pre reálny rozumný dôvod
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 39 neregistrovaných