Zápis LPG do TP

Ako je to vlastne s plynom? Aký máte na to názor ? skúsenosti ?

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Xeodss
Príspevky: 59
Dátum registrácie: 23.04.2011 09:16
Zdieľať na Facebook

Zápis LPG do TP

Príspevok od používateľa Xeodss »

Zdravím potreboval by som poradit o niekom čo mi zapíše LPG do techničaku lebo mechanik co mi to robil my to uz nechce spravit že mu skončila licencia na moj typ auta a teraz my nechce dať razítko ja som to nedaval hned zapisat lebo chcel dalsich 400 euro tak ze sa ozvem po dvoch mesiacoch a toto mi povie. A teraz jazdim na čierno a nieje to kdovie aky pocit. Už takto jazdim rok. ďakujem
Atlas
moderátor fóra
Príspevky: 4686
Dátum registrácie: 21.05.2012 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Atlas »

Nemáš ani papiere o montáži??
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Veľa šťastia!
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

ked si jazdi na cierno do teraz tak jazdi aj dalej. Predpokladam ze si ratal kazdy cent a cakal si kedy usetris na jazde s lpg tolko aby si si to zato dal zapisat :4090:
Xeodss
Príspevky: 59
Dátum registrácie: 23.04.2011 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Xeodss »

Nie neratal som kazdy cent niesom tak na dne ale stalo to 1700
a este dalsich 400 co chcel na zapis sa mi uz zdalo moc tak som to neriesil hned no a teraz uz je neskoro, nemam paper o montazi.
Je to sice spravene dobre mal som kopu odporucany ist za tym clovekom auto ide perfektne no len hladam niekoho co to pozre a da razitko ze to robil on kludne mu dam do vacku aj tri kila len uz to chcem mat s krku
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

2100eur? A to mi prezrad co to mas za strojovnu
Xeodss
Príspevky: 59
Dátum registrácie: 23.04.2011 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Xeodss »

No fabia asi nie... Grand cherokee Hemi motor
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Ešte raz - veľa šťastia pri hľadaní niekoho kto sa podpíše pod cudziu robotu! :angry:
viktorDDD
Príspevky: 761
Dátum registrácie: 07.07.2008 16:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa viktorDDD »

za 1700 ti spravia kvalitné LPG do 8valca v hociktorom normálnom LPG montážnom servise a aj so zápisom, tak neviem čo máš za motor ale 2100 je prehnaná suma
inak 1rok ti nevadilo že to nie je zapísané len teraz? žeby sa blížila STK?
Xeodss
Príspevky: 59
Dátum registrácie: 23.04.2011 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Xeodss »

STK uz bola to nikdy nieje problem to vedia vsetci
Ide o to co som cital aj pri nehode alebo keby sa nieco stalo tak poistovna za mna neda ani cent aj keby som nebol na vine ja proste keby sa zisti ze som mal lpg tak som automaticky na vine a poistovna sa s toho hned vykruti a ma to vela dalsich nevyhod ale to je jedno chcel som len vediet ci sa ozve niekto kto to spravi to je vsetko cavte
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Nazdar , môj názor je že nenájdeš nikoho . Svojho času na prelome 00/01 so potreboval legálne preložiť LPG ešte v záruke normálne v oficialnej firme do takého istého vozu a nedalo sa . Osobne sme to boli riešiť až na ministerstve dopravy a nula bodov.Na slovensku sa bohužial musíme zmieriť s tým , že určité veci sa nedajú . Ani ja osobne by som za 300 ale ani za 1000 europeňazí neriskoval že prídem o licenciu.
No a tiež som mal nehodu s autom ktoré malo načierno plyn a aj keď technik pri obhliadke doslova zo šublerou meral pneumatiky, plyn ho vôbec nezaujímal.
Ešte upresním že zo asi 14 tich vozov na plyn som mal oficialne LPG v troch a pri nespočetnom množstve kontrol policajtov nejaký plyn vôbec netrápil. Ale to by som pripísal skôr sebe ako ich nevšímavosti. Najlepšie to vystihol asi príslušník v BA ktorý mi zahlásil - pán vodič vy ste porušili aj tie predpisy , ktoré ešte ani nevymysleli. ( pri RETRE som cúval dolu schodmi)
Naposledy upravil/-a oco13 v 19.09.2012 21:08, upravené celkom 1 krát.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

Tak ti neostava nic ine, nez len cakat, ze ti tu niekto posle s. spravu s tym, ze ti to za odplatu poriesi, alebo sam skusis obist nejaky ten LPG servis a popytas sa. Toho cloveka (servis) by si tu mohol oznacit, len tak pre vystrahu ostatnym, lebo taketo jednanie nieje podla mna ferove... O to viac, ze sam pises o jeho pozitivnych referenciach.
YxoYpsilono
Príspevky: 3391
Dátum registrácie: 14.08.2008 16:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa YxoYpsilono »

oco13 napísal:technik pri obhliadke doslova zo šublerou meral pneumatiky,
so sublerou si mohol merat akurat vtaka. Na URADNE meranie COHOKOLVEK (chlastu, velskosti vtaka, alebo hlbky DEZENU) je treba SAMOZREJME URADNE OVERENE meradlo.

Nebudte OVCE preboha a posielajte takych zmrdov do riti! :4012:
lpg-zvolen
Príspevky: 180
Dátum registrácie: 14.08.2012 14:20
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lpg-zvolen »

Xeodss napísal:Nie neratal som kazdy cent niesom tak na dne ale stalo to 1700
a este dalsich 400 co chcel na zapis sa mi uz zdalo moc tak som to neriesil hned no a teraz uz je neskoro, nemam paper o montazi.
Je to sice spravene dobre mal som kopu odporucany ist za tym clovekom auto ide perfektne no len hladam niekoho co to pozre a da razitko ze to robil on kludne mu dam do vacku aj tri kila len uz to chcem mat s krku
Toto nespraví žiadna renomovaná firma ktorá montuje LPG,bol by blázon keby použil "guľaté razítko" pod niekoho iného robotu..
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Zaujímavé že pri iných veciach vždy nájde človek ľudí, ktorí sú ochotní pomali si nechať za korunu aj koleno prevŕtať....Veď predsa ak mám firmu a montujem plyn a som v obraze, tak pozriem ako je to spravené, tak ten štempel nemôže byť pre mňa problém ...Ale asi nejde len o štempel, a ide aj o to že dačo sa stane a klasika správanie Slováka-majiteľa auta....henten mi to načierno papierovo urobil. A hneď sa jedná o falšovanie úradnej listiny a už je prúser a to asi nikomu za tie 2-3 stovky nestojí....
A možno že aj ide o nejakú takú ješitnosť , že z montáže som nemal ani cent serem na Teba. A hlavne ťažko sa takéto veci robia,ak niekoho nepoznám , a vidím ho prvý raz v živote a netuším čoho je schopný a či to dokonca nieje dajaký agent-provokatér.

Návrat na "LPG, CNG - Hybrid"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní