Zápach benzínu z bandasky

témy týkajuce sa všetkého a ničoho mimo diskusie o autách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Vyhoď to v noci na mráz a ráno to vyklepeš. Či až taká kosa u vás nie je? :d :D
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

to som uz skusal a nepomohlo skoro vobec... :..:
autolaik
Príspevky: 4910
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

nic nevyhadzuj a cakaj, ono to vyprcha. Stala sa mi podobna prihoda cez leto ale s vacsim poctom litrov,cca 5l. Pomoze len vetranie... mohol by si na tom zarobit-prenajimaj teraz auto feťákom :d :D

Horsie dopadol pred par rokmi kamarat, vyliala sa mu nafta v sluzobnom aute,bola roztecena az po predne sedadla. Tam museli nakladne vymenit cely spodny koberec v interieri. Skusali to cistit so" vsetkym moznym ale smrad a mastne flaky zostali.
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

ano, myslim ze benzin casom vyprcha, len dovtedy budem fetakom mozno aj ja... :d :D

uz ked chvilu v aute idem, tak to tak necitit..ci je to tym, ze si zvyknem, alebo proste to pomaly odchadza, netusim..

ale po 100 km v aute mi to je jedno a svet je krasny... :40bd:

ale zbavil by som sa toho rad.. :-\
iLikeMB
Príspevky: 66
Dátum registrácie: 23.12.2010 13:07
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa iLikeMB »

to mas dobru vyhovorku ked nafukas :)
inac ja som tiez raz prijal hovor pocas tankovania, ani som si v tej situacii neuvedomil ze je to zakazane a ze vybuchnem, pumpar prisiel za mnou nech to zlozim a az potom mi doslo ze tu je to zakazane, ale len som odisiel na 10 metrov od auta dohovoril som a zlozil..
GPS co ma v aute uz snad kazdy clovek a stale vysiela signal, preco nevybuchne?
radiove vlny preco nevybuchnu?
wifi preco nevybuchne?

milujem ludi, co uveria kazdej fantasmagorii.. ale to, co bolo v jednom z tych videi, ze je nebezpecne si sadnut do auta a potom ist chytit tu hadicu, to nikde nezakazuju, zvlastne vsak ?

cim viac tychto mytov poznam, o to krajsi je svet, tak isto ako 200kmh na prazdnej dialnici je podla vela ludi "ista smrt" , tak isto ako v zaciatkoch osobnych vlakov platil mytus "nad 80kmh z vagonu vytiahne vzduch a kazdy sa zadusi" tak by podla mna ludia uverili aj tomu, ze az sa pozeraju na jasny mesiac, oslepnu... a mozno ak pri tom telefonuju a drzia si lacu cast nosa pravou rukou, tak im imploduje mozog..

ale to, aby si niekto aj overil nieco co pocuje, to uz je prilis narocne :)


PS: ako dopadlo to auto, uz tam necitit benzin ?
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Pridám aj ja postreh z praxe .Plastová bandaska od ostrekovačovej kvapaliny, taká tá bežná priesvitná, mal som v nej benzín a za 3/4 roka sa vyparilo asi pol litra z litra čo som tam mal odložené ....Acetón v PET flaši zas tú flašku narušuje tak že len zmenšuje objem a teda narastá v nej tlak .Ale nevyparuje sa a ani Benzín. A s origo plastovou bandaskou ktorá je priamo určená na PHM som nikdy problém nemal. Ak to dakomu netesní tak treba skontrolovať uzáver a tesnítko...predsa to nieje jadrový reaktor aby človek pohľadom nezistil kde je chyba.

Návrat na "Shoutbox - o všetkom"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 61 neregistrovaných