Zálohová faktúra na auto

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

simis
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 11.04.2014 20:30
Zdieľať na Facebook

Zálohová faktúra na auto

Príspevok od používateľa simis »

čaute všetci neviete mi niekto poradiť ako to funguje keď som zaplatila zálohovú faktúru na auto,ale chcela by som iné je možné to zrušiť mám nejaké právo na zrušenie?Dik za odpovede
streetqo
Príspevky: 60
Dátum registrácie: 03.03.2012 19:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa streetqo »

ak je zaloha nevratna tak nic s tym nespravis....preco davas zalohu za prve auto ktore vidis ? ta zaloha sa nedava pre srandu..ale az po tom ako si vsetko zistis a vies ze to auto na 100 percent chces a beres...pravdepodobne ti zalohu nevrati a ani sa necudujem tomu cloveku lebo co ak odmietol po dohode s tebou dalsich 5 zaujemcov o auto ?
kapeda
Príspevky: 1036
Dátum registrácie: 28.12.2006 13:29
Bydlisko: BA
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kapeda »

nove, jazdene, bazar, dealer?
PROCHY603
Príspevky: 3798
Dátum registrácie: 11.02.2008 21:34
Bydlisko: BLAVA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa PROCHY603 »

:2f93: :28b7: Co sa to pytas tu!!!! :..: :..: :..: :..:

Opytaj sa tam kde si platila zalohovu fakturu.
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Právo na zrušenie je vždy....ide len o to aké budú sankcie....Asi si aj niečo podpísala...a nečítala... :-\
lanken
Príspevky: 1404
Dátum registrácie: 14.08.2006 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lanken »

dneska dávať zalohu čo je črepov plná rit všade? :40bd:
garde
Príspevky: 927
Dátum registrácie: 19.10.2009 16:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa garde »

ak si niečo podpísala, tak tam musia byť nejaké pravidlá, dohoda, ak je záloha nenávratná, tak Ti ostáva len pokúsiť sa zdvorilo dohodnúť
peto166
Príspevky: 972
Dátum registrácie: 14.06.2009 14:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa peto166 »

zial zaloha je presne nato... auto chcem a nechcem aby ho predajca predal niekomu inemu tak dam zalohu ak useba nemam celu sumu, zial preteba zaloha je aspon co ja viem tak nevratna... mozes mi verit ze on si najde XY dovodov ake on mal naklady a ako mu uz volali 2ja ludia a on to auto urputne drzal preteba (i ked to nebude pravda) ale prachy ti nevrati....
nerozumiem naco si mu tu zalohu platila ked to auto nechces...
zialza nerozvaznost sa plati takze bud to auto zober alebo sa s tou zalohou rozluc... :cau:
simis
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 11.04.2014 20:30
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa simis »

Nepodpisovala som nič poslali mi len zálohovú faktúru na mail museli objednať nebolo ihneď k odberu,
ide o to,že by som chcela zmeniť farbu no asi s tým majú nejaký problém.A sorry píšem sem lebo predpokladám,že sem chodí najviac ľudí čo sa aut týka tak majú aj viac skúseností.Nechcela som tam ísť na tvrdo pokým nezistím na čo mám nárok.
mayhem
Príspevky: 90
Dátum registrácie: 23.06.2013 15:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mayhem »

Skus pockat par dni, kym zas nedostanes naladu na taku farbu, aku si si objednala :d :D
simis
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 11.04.2014 20:30
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa simis »

Dík to bol výkon po ránu :28b7:
jackboy
Príspevky: 329
Dátum registrácie: 18.09.2008 20:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jackboy »

farbou sa netrap ...po par dnoch budes mat aj tak auto obehnute klucom ..krst aut na SK
indi4n
Príspevky: 1898
Dátum registrácie: 10.01.2013 14:16
Bydlisko: Trnava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa indi4n »

tu ti okrem dealera neporadi nikto, musis vyskusat dohodu s nim. Ak to uz objednal je dost velka sanca ze s tym uz nepohnes. Ak je ta farba pre teba tak strasne dolezita a neda sa s tym pohnut daj si ho za polepit.
Ako uz bolo povedane - zaloha sa dava ked si si na 105% ista ze tovar chces, aspon mas poucenie do buducna. Uz nemame socik, tovaru (aj aut) su plne sklady a netreba platit dopredu aby sa ti uslo
braga
Príspevky: 1982
Dátum registrácie: 26.10.2009 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa braga »

doteraz nieje ziadna zmienka otom ci NOVE , DOVOZ alebo AKE???? lebo pri novom si myslim ze dohoda by existovala zalezi aka znacka aky maju predaj a podobne , pri dovoze asi problem ale tasko sa vyjadrit ked zadanie temy je strasne zjednodusene a zahmlene ruskom tajomstva?
simis
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 11.04.2014 20:30
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa simis »

Nie, je to nové na staré by som zálohu nedávala.

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: cicmanec842, minac a 35 neregistrovaných