Skoda Fabia - zadny ostrekovac

Obsah f√≥ra Auto-moto f√≥rum Rady pri k√ļpe vozidla + diskusia o v√Ĺrobcoch √°ut ҆koda f√≥rum
OdpovedaŇ• Nov√° t√©ma
Autor Spr√°va
majo64
ZaloŇĺen√Ĺ: 25 j√ļn 2010
Nabehané: 16 min
Predmet: Skoda Fabia - zadny ostrekovac Pr√≠spevokZaslal: 09.02.2011 16:21   
no zaloŇĺil som novu temu bo neviem ńći do stajer sa mi eŇ°te niekto ozve ked chcem ostrekovaŇ• zadne okno tak ostrekovaŇ° striak asi tak 2 cm maxmalne a cez to okno nevidim nińć ńćiŇĺe ako keby tam nebol nevie mi niekto poradit ako to m√°m nastavit ? diki moc
Citovaҕ
cicmanec
Legenda - Ford T (833)
ZaloŇĺen√Ĺ: 15 okt√≥ber 2008
Nabehané: 3 mes 11 dní 20 hod
Predmet: _ Pr√≠spevokZaslal: 09.02.2011 16:27   
Tak ako kaŇĺd√Ĺ in√Ĺ ostrekovańć - strńć do d√Ĺzy ihlu a nastavuj...
Nov√° tv√°r - Trabanto (13)
ZaloŇĺen√Ĺ: 18 j√ļl 2008
Nabehané: 12 dní 17 hod 30 min
Pr√≠spevokZaslal: 09.02.2011 16:27   
normalne ho pootoc...ved o nic nejde...
Citovaҕ
fester777
Nov√° tv√°r - Trabanto (8)
ZaloŇĺen√Ĺ: 19 j√ļn 2009
Nabehané: 2 dní 13 hod 39 min
Pr√≠spevokZaslal: 09.02.2011 16:59   
zislo by sa keby si si po sebe precital co si napisal . Inak s tou ihlou opatrne bo mne sa na predoslom aute zalomila spicka
Citovaҕ
ludoj
ZaloŇĺen√Ĺ: 04 august 2010
Nabehané: 1 hod 8 min
Pr√≠spevokZaslal: 10.02.2011 09:03   
V motorovom priestore pred lavym A stlpikom pod riadiacou jednotkou motora je spojka hadicky ostrekovaca zadneho okna a ta je rozpojena a cura Ti to na zem Je tam blby pristup ale dostanes sa tam pri troche snahy.
Citovaҕ
st.jimmy
Nov√° tv√°r - Trabanto (1)
ZaloŇĺen√Ĺ: 20 august 2006
Nabehané: 8 hod 38 min
Pr√≠spevokZaslal: 10.02.2011 09:04   
Zdrav√≠m, nechcem zakladaŇ• nov√ļ t√©mu a potreboval by som poradiŇ• tieŇĺ ohńĺadne zadn√©ho ostrekovańća na aute Seat Ibiza 6L 2002 (mysl√≠m, Ňĺe konŇ°trukńćne takmer identick√© auto s fabiou)...Probl√©m je ten, Ňĺe mi zadn√© okno v√ībec neostrekuje. Trysku som sk√ļŇ°al prepchaŇ• ihlou, ako bolo spom√≠nan√© vyŇ°Ň°ie ale nepomohlo to. TieŇĺ som si nevŇ°imol Ňĺiadny √ļnik kvapaliny na ostrekovanie, keńŹ stlańć√≠m p√°ńćku pod volantom, pońćut zvuk akoby to ostrekovalo, ale nińć sa nedeje, spust√≠ sa len zadn√Ĺ stierańć v r√ĹchlejŇ°√≠ch intervaloch...ńćo by som mal skontrolovaŇ•??? Popr√≠pade ak m√° niekto to ist√© auto a vie kadiańĺ vedie hadińćka k zadn√©mu ostrekovańću, budem r√°d...vńŹaka
Citovaҕ
miro89
ZaloŇĺen√Ĺ: 28 apr√≠l 2008
Nabehané: 2 hod 14 min
Pr√≠spevokZaslal: 10.02.2011 10:44   
to iste ako na fabii, rozpojeny medzikus, bud vpredu pri prednom stlpiku alebo vzadu v zadnom stlpiku...mne to robilo to iste na fabii, rozpojeny medzikus v predu...skus pozriet tam
Nov√° tv√°r - Trabanto (1)
ZaloŇĺen√Ĺ: 20 august 2006
Nabehané: 8 hod 38 min
Pr√≠spevokZaslal: 10.02.2011 10:47   
Kde presnejsie to mam vzadu hladat???...tam som to nepozeral, vdaka :)
Citovaҕ
misior
ZaloŇĺen√Ĺ: 31 janu√°r 2006
Nabehané: 56 min
Pr√≠spevokZaslal: 10.02.2011 12:16   
Na zadn√Ĺch dver√°ch pod tapacirom je motorńćek stierańća aj z mechanizmom cez ktor√Ĺ prech√°dza voda z ostrekovańća a ten je vydrat√≠, ned√° sa objednaŇ• zvl√°Ň°Ň• len cely diel aj s motorńćekom za cca 160 eur.
Citovaҕ
ludoj
ZaloŇĺen√Ĺ: 04 august 2010
Nabehané: 1 hod 8 min
Pr√≠spevokZaslal: 10.02.2011 14:08   
Ak je to kratka fabia, tak ma ostrekovac cez osku stieraca, kde to zvykne prihrdzaviet a stierac trubicku "odkruti" a potom to tecie do 5. dveri do vnutra pod tapacir. Opravoval som to na par autach tak, ze som poskodenu trubicku nahradil mosadznou tuhou z pera.... Resp. jej poskodeny kus som vyrezal a naletoval tam tu mosadznu trubicku z tuhy plniaceho pera. Strasna pakaren a nie je to na "vzdy". Ako nahradny diel sa to vtedy kupit nedalo. Dnes neviem. Alebo vrakovisko ak je problem v tomto. Musis zlozit tapacir, stiahni hadicku a ak to tam tecie, tak bude prerusena ta trubicka. Potom treba vybrat von cely motorcek stieraca odkrutit plech, ktory kryje prevodovku mechanizmu a potom vytiahnes tu mosadznu trubicku aj s platovou prirubou a mozes zacat opravovat. Do diery v skle si zaraz zatku od sampusu
OdpovedaŇ• Nov√° t√©ma

ZobraziŇ• pr√≠spevky z predch√°dzaj√ļcich:   
Prejdi na:  
Obsah f√≥ra Auto-moto f√≥rum Rady pri k√ļpe vozidla + diskusia o v√Ĺrobcoch √°ut ҆koda f√≥rum

Skoda Fabia - zadny ostrekovac Autobazar.EU