Zadne repro + kabelaz

diskusia a pomoc spojená s autorádiami, navigáciami, odblokovaním, DVD , hifi sústavami, alarmami ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

durip6
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 20.05.2015 14:16
Zdieľať na Facebook

Zadne repro + kabelaz

Príspevok od používateľa durip6 »

Ahojte,
mam VW Golf V, 2,0 TDI, rv 2008
Rad by som dal do zadnych dveri (kde od vyroby neboli) repro. Viem ze sa uz o tom popisalo hodne ale moja otazka je ina. Mam ponuku za 50€ 2x repro do zadnych dveri aj s kabelazou ale z kratkeho Golfa (ja mam Variant). Budu tieto repro sediet aj ked niesu z identickeho typu vozu?
Dakujem
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

dvere ma auto rovnake.ale 50 euro za 2 repraky co boli z vyroby v aute?ved to ma hodnotu srotu.este ci vobec je kabelaz komplet.
durip6
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 20.05.2015 14:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa durip6 »

Ahoj,
Dakujem za reakciu. Je mi jasne ze to nema bohvieaku hodnotu. Vraj je to aj s kabelazou a ak ich nebudem chciet mozem ich vratit a vratia mi €. Ja som si chcel byt len isty ze to tam pasuje aby som to nezistil az vtedy ked bude pol auta rozobrateho. Mas iny navrh alebo riesenie?!
Dakujem za kazdy napad...
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

prechodky na dverach s kabelazou daj dole a uvidis co treba.bude to paradicka tahat kable.
durip6
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 20.05.2015 14:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa durip6 »

Som si isty ze kable predpripravene nebudu. Zhanal som origis repro lebo som cital niekde na forach ze sice polomer im sedel ale nevosiel sa im tam lebo repro bolo hlboke a dvere plytke...mas s tymto skusenost?
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

zadne repraky v dverach malokto riesi ale niekedy su repra osadene v plastovej redukcii v nej su prinitovane repro a ta sa srobuje do dveri.ale vsetko sa da zohnat podla velkosti.
durip6
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 20.05.2015 14:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa durip6 »

Je to skoda ze v zadu niesu lebo ak by boli nadobudne to uplne iny zvuk. Cez vikend sa s tym budem babrat tak zistim viac...uz nech to mam za sebou. Ocenim akukolvek radu alebo zlepsovak. Dik
PROCHY603
Príspevky: 3800
Dátum registrácie: 11.02.2008 21:34
Bydlisko: BLAVA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa PROCHY603 »

Potrebujes kupit 11METROV repro kablu + piny a repraky 16,5 a vsetko namotovat. :41c2:
ondrejgti
Príspevky: 423
Dátum registrácie: 02.02.2007 18:32
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ondrejgti »

Nadobudne to uplne iny zvuk... ale pre tych, co sedia vzadu. Aby si nebol sklamany, ked zistis, ze pre 2 vpredu sa toho vela nezmenilo. Ak to nerobis pre zadnych pasazierov, zvaz radsej vymenu prednych za nejake kvalitnejsie.
durip6
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 20.05.2015 14:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa durip6 »

Tak vozim vzadu deti a ked som mal auta kde boli vzadu repro a silou mocou chceli pocuvat rozpravky tak som im to pustil dozadu a my s manzelkou sme sa poculi o trosku viac ako ked revu tri prasiatka len vpredu. Takze odporucanie je radsej vymenit predne a nesrat sa so zadnymi za vela roboty a minimum osohu? Este som nebol zobrat tie za 50€ a plan teda mozem este zmenit...
mensahservice
Príspevky: 374
Dátum registrácie: 20.07.2013 14:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mensahservice »

ze 50 Eur za papierove origo repro, ma yebne :40bd: :40bd:
slavny folcfagen s vybavou 2x el. okna, klima a 2x repro za cenu mercedesu alebo BMW v plnke, nechapem naco to ludia kupujuete :3020:
durip6
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 20.05.2015 14:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa durip6 »

To je uz uplne jedno preco ho mam, ide tu o nieco ine @mensahservice a ked to uz chces naozaj vediet, odkupil som si ho z firmy za cenu za ktoru ho nezozenies nikde s tym ze som si ho odjazdil ja sam cize ho poznam...mas nieco aj k teme?!
ondrejgti
Príspevky: 423
Dátum registrácie: 02.02.2007 18:32
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ondrejgti »

Tak to to potom neviem. Napadol ma len nejaky prenosny videoprehravac/tablet medzi sedacky... to by ich mohlo zaujat este viac a drahe nie su.
mensahservice
Príspevky: 374
Dátum registrácie: 20.07.2013 14:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mensahservice »

durip6 napísal:mas nieco aj k teme?!
hej mam, co sme v stredoveku, ze ludoveauto dava iba 2x repro do zakladu? a radio s displejom z ruskej kalkulacky! :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
a teda k teme, aby si neplakal: daj dole tapacir, pozri ci tam je predpriprava ( kablovacka, odmeraj si priemer, hlbku a kup si nejake normal repro, nie tie papierove shity :zg282:
peterzubak
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 04.04.2012 16:13
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa peterzubak »

Čauky na stránke ahifi.cz nájdeš všetko od montáže,aké podložky, repro....určite daj aj dozadu hlavne výšky budeš počuť priamo do uší.ak niečo objednáš na druhý den to máš doma.Ja dnes čakám na repro gladen do zadných dverý na passat b7.Zpredných dverý daj repro dozadu a do predných daj niečo kvalitné napr.Gladen,audison.Pekný den
Napísať odpoveď

Návrat na "Audio - Video, Hifi, Navigácie, Autoalarmy..."

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní