Zabezpečenie auta

diskusia a pomoc spojená s autorádiami, navigáciami, odblokovaním, DVD , hifi sústavami, alarmami ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

danubius
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 12.11.2015 15:37
Zdieľať na Facebook

Zabezpečenie auta

Príspevok od používateľa danubius »

zdravim, zaujimalo by ma ci ma niekto skusenosti s VAM alebo Meta zabezpecenim. Pred mesiacom mi ukradli Audi A5 rovno z firemného parkoviska. Po tyzdni sa auto naslo (zlodeji sa vraj zbavovali tovaru - lucky me!) a policajti mi doporucili prave tieto dve moznosti.
ivko1
Príspevky: 14966
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Teraz si mal šťastie, ale to nabudúce platiť nemusí

Je viacero možností vrátane tej že sa nebudeš škriabať lavou nohou za pravým uchom = zaobstaráš si také auto čo je pre zlodeja menej zaujímavé.
PS: Alternatíva vždy existuje
danubius
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 12.11.2015 15:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa danubius »

Jasné,
ale už to mám, auto super, len ho niak šikovne ukradli. Musim tam rychlo niečo hodiť nech to nabuduce neni take jednoduche :zg282:
anitka333
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 04.12.2015 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa anitka333 »

ja mam od septembra VAM a som spokojna. Aj keď...mini cooper sa nekradne tak jak audi ale mám kľud v duši ;)
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Rozmýšľať o zabezpečení koncernového auta až po krádeži? Nejako neskoro, nie? :41c2:
danubius
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 12.11.2015 15:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa danubius »

Tak a je to tam, uvidime ci to teraz zoberu :d :D
valerx
Príspevky: 94
Dátum registrácie: 11.05.2007 22:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa valerx »

Danubius, ten VAM je fajn system, ale taky polovicny, viac menej ho akurat nenastartuju, ale profici ti ho nalozia na odtahovku a nejaky VAM ti uz nepomoze, ak sa raz rozhodli pre tvoje auto, ale kazde zdrzanie pre zlodeja je velke plus. Ja mam skryty tajny vypinac od palivoveho cerpadla, takze mam VAM ktory stal dokopy 10 eur aj s montazou a mozes si ho skryt kdekolvek chces a zlodej moze hladat a hladat ale nenajde ho.
Napísať odpoveď

Návrat na "Audio - Video, Hifi, Navigácie, Autoalarmy..."

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 53 neregistrovaných