Zabezpečenie auta

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

JXL7
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 13.04.2008 10:36
Zdieľať na Facebook

Zabezpečenie auta

Príspevok od používateľa JXL7 »

Má tu niekto namontovaný zabezpečovací systém od VAMOSA??? http://www.vam01.sk/ Chcem vedieť čo si o tom myslíte...a ešte lepšie by bolo keby to niekto mal a napísal by mi svoje skúsenosti s týmto zabezpečením...Chcem to namotnovať na svoju octaviu II facelift, 1,9 TDI neviem či je niečo lepšie na trhu...
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Na trhu je milión možností na kúpu troch vypínačov za 5 korún alebo Zeder, ktorý ešte nebol prekonaný...
JXL7
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 13.04.2008 10:36
Zdieľať na Facebook

Re: _

Príspevok od používateľa JXL7 »

cicmanec napísal:Na trhu je milión možností na kúpu troch vypínačov za 5 korún alebo Zeder, ktorý ešte nebol prekonaný...

Za 5 korun si môžeš montovať do auta ty kookotiny. Vamos ani zdaleka 5 korun nestoji. Na zeder už došlo.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

no ukaz ako doslo na zeder...
fester777
Príspevky: 1799
Dátum registrácie: 19.06.2009 20:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa fester777 »

Citujem z hlavnej stranky :
"Doteraz vyrábané ochranné systémy sú síce na vysokej úrovni, ale podľa štatistík a skutočnosti ani tieto zabezpečovacie zariadenia nie sú postačujúce. Vysoká technická úroveň doby dala šancu osobám, ktoré vďaka neobmedzenej možnosti vzdelávania dokážu prekonať a znefunkčniť najdokonalejšie ochranné zariadenia."

Sam majitel vravi o o vysokej technickej urovni osob a najdokonalejsich praktikach a pri tom ponuka to iste co vsetci ostatny , obycajny elektronicky obvod , ktory s prstom v zadku autickar ktory ma zaujem o auto prekona .

Kradnu sa auta , ktore maju niekolko milionovu hodnotu v korunach , a pride pan odbornik a za radovo mozno par tisic korun spravi z auta trezor ??? :40bd: Prebud sa

Njadolezitejsie je co najviac zdrzat autickara , zdrzis ho najviac s mechanickymi castami , ako zeder ....

Obycajny alarm za par korun odradi obycajnych zlodejickov , zeder by mala byt pri novych autach klasika , 2-3 tajne vypinace umiestnene na roznych miestach , nejaky imobilizer co je uz v prakticky kazdom aute . A mas vystarane a nemusis kupovat dalsiu zbytocnu hracku do auta .

A ked uz ide o auto o ktorom vecsina z nas len sniva , tak take ti zmizne aj ked ho zalejes do betonu. A neochrani ta ani niejaka zazracna krabicka ani zeder ani nic ine
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Re: _

Príspevok od používateľa cicmanec »

JXL7 napísal:Za 5 korun si môžeš montovať do auta ty kookotiny. Vamos ani zdaleka 5 korun nestoji. Na zeder už došlo.
Ak by som mal medzi zlodejmi populárne auto vypínače za 5 korún by som si určite namontoval, Vámoša nie. Ty si rob čo chceš keď si myslíš, že si múdrejší...
kaskaderTN
Príspevky: 1761
Dátum registrácie: 10.12.2008 07:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kaskaderTN »

O neprekonateľnosti Zederu si myslím svoje. Neverím, že neexistuje auto, ktoré malo zeder a nebolo ukradnuté. Dajme tomu, že nebol zamknutý, ako to kto dokáže? Tajné vypínače za 4 koruny majú veľkú výhodu, že si ich rozumný majiteľ auta ukryje na unikátne miesta a použije ich na unikátne obvody. A samozrejme, je vhodné mať auto poistené a podľa možnosti rozumne parkovať
LOCHNESS
moderátor fóra
Príspevky: 3816
Dátum registrácie: 01.12.2007 20:52
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LOCHNESS »

kaskaderTN napísal:O neprekonateľnosti Zederu si myslím svoje. Neverím, že neexistuje auto, ktoré malo zeder a nebolo ukradnuté. Dajme tomu, že nebol zamknutý, ako to kto dokáže? Tajné vypínače za 4 koruny majú veľkú výhodu, že si ich rozumný majiteľ auta ukryje na unikátne miesta a použije ich na unikátne obvody. A samozrejme, je vhodné mať auto poistené a podľa možnosti rozumne parkovať
vidíš ja moju O1 kolko krat zabudnem aj zamknut a nikto ju nesce :d :D
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

ok, na temu zabezpecenia som sa vyzuril dostatocne na tomto fore a boli to informacie ktore nevela ludi predtym vedelo pripadne posudzovalo za realne.

podme naspak k prekonanemu zederu : chcem dokaz. Ziadny totiz neexistuje, jedine video na youtube ku ktoremu vydala firma stanovisko ze takto to urcite nepojde pretoze taky a taky dovod (najdete si to na ich strankach) a ze ta vec vo videu bola naraficena a predpripravena.

Ked napilujes zeleznu tyc, potom nie je problem ju aj karatistickym chvatom zlomit ze?

takze... kde je dokaz ze zeder bol prekonany?
fester777
Príspevky: 1799
Dátum registrácie: 19.06.2009 20:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa fester777 »

ved kto by ju chcel bez predneho narazniku a svetiel :40bd:
vladko01
Príspevky: 136
Dátum registrácie: 05.01.2008 09:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vladko01 »

Zeder je prekonatelny iba ak si donesies novu tyc riadenia a vymontujes staru a namontujes tu donesenu. Alebo nalozit auto na odtahovku a odviezt. Tahat sa neda.
mp3turbo tu uz v inej diskusii vysvetloval, ze ak to za to niekomu stoji, tak sa da nastartovat aj ked mas v aute vela skrytych vypinacov.

A k tomu, ze mas v aute immobilizer... hahaha, to je prekazka pre fetakov, profikovi to nic nerobi. Samozrejme, ze ti najlepsi profici uz O1 neriesia, to je maly zarobok na to riziko... Ak niektori pametate - pred rokom ci dvoma, chytili toho tipka v Petrzalke - v garazi Ferrari a pod. + uz zlegalizovane X6.
Naposledy upravil/-a vladko01 v 25.02.2010 11:53, upravené celkom 1 krát.
fester777
Príspevky: 1799
Dátum registrácie: 19.06.2009 20:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa fester777 »

vladko01 napísal:Fester777 > blbosti pises. Zeder je prekonatelny iba ak si donesies novu tyc riadenia a vymontujes staru a namontujes tu donesenu. Alebo nalozit auto na odtahovku a odviezt. Tahat sa neda.
mp3turbo tu uz v inej diskusii vysvetloval, ze ak to za to niekomu stoji, tak sa da nastartovat aj ked mas v aute vela skrytych vypinacov.

A k tomu, ze mas v aute immobilizer... hahaha, to je prekazka pre fetakov, profikovi to nic nerobi. Samozrejme, ze ti najlepsi profici uz O1 neriesia, to je maly zarobok na to riziko... Ak niektori pametate - pred rokom ci dvoma, chytili toho tipka v Petrzalke - v garazi Ferrari a pod. + uz zlegalizovane X6.

napisal si to iste akurat aj s vysvetlivkami , ale aspon vieme o co ide :d :D
reds3k
Príspevky: 75
Dátum registrácie: 05.01.2008 21:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa reds3k »

najlepsia ochrana je mat auto vo vlastnictve a dat ho dobre poistit a popripade este ZEDER..
vladko01
Príspevky: 136
Dátum registrácie: 05.01.2008 09:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vladko01 »

:D prepac Fester... som to opravil :zga28:
kaskaderTN
Príspevky: 1761
Dátum registrácie: 10.12.2008 07:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kaskaderTN »

vladko01 napísal:ak to za to niekomu stoji, tak sa da nastartovat aj ked mas v aute vela skrytych vypinacov.
Koľkí z nás tu diskutujúcich majú auto, ktoré čorkára láka viac, ako o sto metrov ďalej stojaci rovnaký model? Ja netvrdím, že zeder je šmejd, ale tá povesť okolo neho mi pripomína tvrdenie, že Silan silanizuje. Chapeme?

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 81 neregistrovaných