Yamaha XT 600 - vynechávanie

diskusia ohľadne motocyklov, Vaše názory a problémy s nimi ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

turbo20
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 27.05.2008 18:22
Zdieľať na Facebook

Yamaha XT 600 - vynechávanie

Príspevok od používateľa turbo20 »

Zdravim....moze mi niekto poradit...co moze byt,ked moto ide v pohode,ale len na male otacky...do 90km/h...ked jej otvorim na plny plyn...rozbehne sa a po chvili zacne vynechavat-akokeby nedostavala benzin do karburatora....zastanem...trosku pobezi na volnobeh...a zase mozem ist....
pedro11
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 19.11.2009 17:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pedro11 »

skontrolovať nastavenie karburátora, hladinu paliva, základné nastavenie bohatosti zmesi, vyčistiť filter vzduchu, začať od toho najľahšieho a najlacnejšieho, prípadne nová sviečka len NGK, mám doma dve sú to nezničiteľné motory, taktiež je potrebné skontrolovať príruby sania motora tie gumené hadice vedúce do karburátora zvyknú sa odtrhnúť nemusí to byť vidieť, keď nepomôže tak je tu veľa ďalších drahších vecí.
patotn
Príspevky: 414
Dátum registrácie: 26.12.2008 21:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patotn »

predpokladam ze mas dvojity karburator,prvy sa otvára lankom a druhy pri cirka 4500otacok podtlakom.Pri druhom precisti membranove supatko aby sa bez problemov otvaralo
napis ci to bolo ono
turbo20
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 27.05.2008 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa turbo20 »

...priruba je nova...sviecka tiez...filter vycisteny...karburator som mal vonku-prefukol som ho...klapky otvaraju pekne lahko...bud bude treba nastavit tan karburator-zmes...ale moto v pohode isla....6000km som najazdil za 3mesiace.ziadny problem.....tak neviem...nemoze byt podpaleny ventil?
bubomotorkar
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 10.11.2009 19:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bubomotorkar »

mal som taky isty problem a robil to privod paliva vycistil som sitko v nadrzi a vimenil palivove hadicky a problem som odstranil
Napísať odpoveď

Návrat na "MOTOCYKLE - všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 63 neregistrovaných