Vystrazne svetla...

Ako poskytnúť prvú pomoc,ako postupovať pri autonehode, pomoc v zahraničí, hasiace prístroje, hasiči, záchranári, sanitiaci, skutočné príbehy...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

makrela
Príspevky: 2956
Dátum registrácie: 14.05.2010 17:09
Bydlisko: Ta Blava né
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa makrela »

Ludia ,kurňa jak sem vkladáte obrázky, ako teraz naposledy Elephant,porád som celý nervózny, jak na to nemóžem dojít.
elephant
Príspevky: 1747
Dátum registrácie: 25.02.2009 02:07
Bydlisko: ZH
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa elephant »

Americký policajti to vozia v aute viac ako 50 rokov nemyslíš že keby to bolo len trochu nebezpečné tak by to už dávno zakázali? Je to voľne v predaji vo výbave milión vozidiel a keby to bolo len trochu nebezpečné a spôsobovalo to nejakú škodu tak firma čo to vyrába by sa nedoplatila na odškodnom. Tieto svetlice sú vo výbave lodí lietadiel vrtuľníkov horolezcov záchranárov.
rudolfo63
Príspevky: 9941
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

elephant,nepovedal som,ze je to nebezpecne,ale pre mna je to pyrotechnika...Namornici pouzivaju tenke pulzujuce rucne svetlice na dorozumievanie,ktore dokonca menia farbu a su vidocne na vzdialenost 50 km...,ale na autobahne by zrejme soferi oslepli...
konami
Príspevky: 41
Dátum registrácie: 01.05.2013 23:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa konami »

Rudo a airbag neni pyro? a pasy niesu pyro? :4090: a este plna nadrz benzinu a hotova alkajda :40bd:
rudolfo63
Príspevky: 9941
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

http://www.google.de/imgres?sa=X&biw=13 ... ,s:0,i:101

http://www.eurodetektor.sk/reflexny_sor ... pan_3.html


..ja som si nechal asi pred tyzdnom usit nove uniformy, doba trvania asi 2-3 mesiace,pri zltych nohaviciach musim cakat na dostavu z francie...
samsoon
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 07.04.2017 11:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa samsoon »

caute, raz tu niekto daval typ na svetlice. potrebujem take. neviete kde to zozeniem kupit co najlacnejsie ?
rudolfo63
Príspevky: 9941
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Re: Vystrazne svetla...

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

...vraciam sa k teme,poniektore staty uz uvazuju o povinnosti namiesto trojuholnikov mat vystrazne svetlo /uvazuje sa tom aj u nas/.Ja uz par rokov vozim kombinovane vystrazne svetla pre pripad nudze /neviem si predstavit defekt v hustej hmle,kde druhy sofer trojuholnik ani nezaregistruje/.Myslim,ze by tato povinnost prospela vsetkym...
db69
Príspevky: 830
Dátum registrácie: 18.06.2020 19:48
Bydlisko: okr. Galanta
Zdieľať na Facebook

Re: Vystrazne svetla...

Príspevok od používateľa db69 »

rudolfo63 napísal: 15.01.2023 09:05 ...vraciam sa k teme,poniektore staty uz uvazuju o povinnosti namiesto trojuholnikov mat vystrazne svetlo /uvazuje sa tom aj u nas/.Ja uz par rokov vozim kombinovane vystrazne svetla pre pripad nudze /neviem si predstavit defekt v hustej hmle,kde druhy sofer trojuholnik ani nezaregistruje/.Myslim,ze by tato povinnost prospela vsetkym...
ja som zatial objednal ten "majáčik z Číny.Ale v Španielsku to chcú takto "Maják má byť dobre viditeľný už zo vzdialenosti jedného kilometra. Má mať tiež GPS a povinné spojenie s platformou DGT 3.0, ktorú využívajú španielske orgány."Otázka je čo ked budeš tesne za zákrutou a cez den.Ono ked sa niekto hraje za jazdy z mobilom ,tak ten nezaregistruje ani stojací kamion a nie to ešte maličký trojuholník

Návrat na "Prvá pomoc => Volajte 112"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný