Vymena žiaroviek

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Kikuska12345
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 27.07.2016 22:16
Zdieľať na Facebook

Vymena žiaroviek

Príspevok od používateľa Kikuska12345 »

Dobrý večer prajem prosím vás mám taký problém, chcela som vymeniť žiarovky všetky ma komplet žlté za biele... Problém je ze, aj keď sú s odporom predné obrysové a vzadu ŠPZ mi nesvietia. Už sme ich aj otočili o 180stupňov jedna zažala ale len na chvíľočku. Už mám plný kaslík žiaroviek a stále žiadne nejdu. Nechápem a už som zufala. Mam octaviu 2 r.v. 12/2012 model 2013 :zga27:
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

treba napisat ze sa to menilo za lacne ledky.

Už mám plný kaslík {vypalenych} žiaroviek??? a stále žiadne nejdu.
Kikuska12345
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 27.07.2016 22:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kikuska12345 »

Lacné ledky... Ja som žena a keď prídem do obchodu k odborníkovi aby mi poradil a dal niečo čo vyžadujem tak co mám spraviť? Nebola som len v jednom obchode čo mi odporučili som kupila. Všetky čo mám sú funkčné len mne na tom aute nesvietia
Chlapi zase múdry ako vždy tuším
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Asi sa budeš musieť zmieriť s tým že skrátka niektoré veci na svete nejdú podľa našich predstáv a jazdiť s tým ako to je od výroby. Íst spraviť ide všetko skoro vždy je to len o cene...Asi by bolo treba popridávať zaťažovacie odpory externé priamo na káble vedúce k obímkam. A to je skrátka robota pre väčšinu ľudí že ani sám sebe nie a nieto ešte druhému. Na manželkinom predošlom aute to na niektorých pozíciách svietilo aj po výmene za CANBUS LED čo mali v sebe prídavný zaťažovací odpor a na niektorých ani tak nie. A ozaj sa mi to nechcelo prerábať a dorábať ani sám sebe sám. Takže takýto je život. Skrátka nebola to vec kvôli ktorej by som obetoval čas a námahu a mrdal sa s tým len aby tam boli biele LEDky.
Kikuska12345
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 27.07.2016 22:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kikuska12345 »

Tie CANBUS mi teraz ponúkali stoja okolo 20e tak dúfam, že budú svietiť
ROBOPASTUSZEK
Príspevky: 159
Dátum registrácie: 07.05.2014 20:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ROBOPASTUSZEK »

Tak ked si brala v kamennom obchode tak si ich mala vratit , skuseny predavac vie ze su obycajne a ajtie canbus tak ty mal navrhnut vymenu s doplatkom ak by si potrebovala tie canbus dokonca su aj obchodi kde by ty to osobne predavajuci skusil vymenit keby poprosis aspon jednu nech vies ci budu svietit. Treba nakupovat u fakt odbornikoch a nie takych co to maju len v reklame tu odbornost napisanu. Mna len zaraza jedna vec , dnes v dobe modernich technologii a internetu si clovek dopredu nedokaze zistit co presne potrebuje kupit. Keby zada clovek do googlu ledky do interieru octavia alebo kazdy je pomaly na fajsbuku a vyhlada si skoda club tam sa prihlasi napise na plochu co by potreboval a ked dostane odpoved tak aj odide zo skupiny ale ma informacie ktore potrebuje od ludi ktory toto uz podstupili :41c2:
Kikuska12345
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 27.07.2016 22:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kikuska12345 »

On by mi ich aj vymenil lenže mali také balenie ktoré sa muselo rozrezať alebo rozstrihnúť a čo on bude s tým robiť?! Veď on už to nepredá keď majú poškodený obal to bol jeho prístup
ROBOPASTUSZEK
Príspevky: 159
Dátum registrácie: 07.05.2014 20:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ROBOPASTUSZEK »

minimalne ako predajca by som si jednu alebo 2 ledky otvoril nech mam pri takychto prilezitostiach moznost vyskusat skor ako si zakaznik kupi nech mi odpadne zbytocne stornovanie atd. :41c2: moj nazor. Tazko sa k tomu vyjadrit ale moj predchadzajuci prispevok platy ze pred kupou si zistim co vlastne potrebujem a nekupujem na slepo. Teraz mas plny kastlik zbytocne kupenych a aj tak musis druhe kupit. Tak hentie aspon niekomu blizkemu predaj za par drobnych.
wilz
Príspevky: 3690
Dátum registrácie: 04.01.2008 18:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wilz »

No ja si myslím, aj keď nie každý s tým musí súhlasiť, že to auto jazdí aj s pôvodnými žiarovkami a s tými ledkovými o nič lepšie slúžiť nebude.
Keď to od začiatku nešlo vymeniť bez problémov, považujem za nezmyselné ďalej v tom pokračovať a vrážať do toho peniaze, strácať čas aj energiu.
Je na aute kopa ďalších vecí, ktoré si pozornosť majiteľa zaslúžia viacej.
Aj keď zase asi treba vziať do úvahy že priority ženy ako majiteľky auta môžu byť niekde inde a také bielo svietiace žiarovočky môžu byť pre ňu ukrutne dôležité.
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Mám kolegu ktorý práve do dvojkovej octy investoval niekolko tisíc eur na prerábku osvetlenia , hudby a videa. Keď to všetko porobil a zozbieral pár cien na zrazoch chcel auto predať a - narazil . Nikto ho nechce kúpiť ani za cenu obyčajnej octy a ani bazáristi mu ju nechcú vykúpiť. lol lol Teraz chodí s dlhým nosom a nadáva akí sú ludia hlúpi ,že nevedia čo je dobré. :40bd: :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
easyridersvk
Príspevky: 710
Dátum registrácie: 15.07.2011 15:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa easyridersvk »

ani YYY sa netrhaju? :D
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Re: Vymena žiaroviek

Príspevok od používateľa bajo777 »

Kikuska12345 napísal:Dobrý večer prajem prosím vás mám taký problém....
Riesenie neni na autickarskom fore, ale v cakarni doktora Chocholouska...

Totiz tvojemu karu z fabriky nechyba vobec nic :zg282:
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
ego56
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 07.11.2014 11:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ego56 »

oco to su ti labuznici co su schopni premenit cele auto podla seba a potom zrazu maju chut sa ho zbavit :-D takych exotov poznam viac
tomket11
Príspevky: 558
Dátum registrácie: 18.09.2012 17:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tomket11 »

Najhorsie riesenie vobec...ledky nad spz.
1. Svieti ti znacka (kazdy si ju zapamata a onboard kamera s lahkostou nahra)
2. Zachvilu zacne robit strobo efekt a na takych ja pouzivam dialkove + hmlovky. Väčšinou daju výstražné, stiahnu sa na kraj a nechaju ma ist... pretoze odmietam v noci podstupovat ich disco svetla.
3. Pokial bude mat policajt zly den, pripadne budes drza...tak ta tie svetielka vidu 200nasobne drahsie.
Ale pokial bude tvoja dusicka spokojna, stastne kilometre prajem.
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

lakinooo napísal:Oco ved zober tu octu za srotovu cenu na traktor. :-)
Laki , ak by mala rok výroby 1966 tak velmi rád :d :D :d :D
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 49 neregistrovaných