Výmena zadného znaku na Áčkovom Mercedese

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mercedes Benz

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mistrela@war4fun.com
Príspevky: 39
Dátum registrácie: 18.04.2010 12:07
Zdieľať na Facebook

Výmena zadného znaku na Áčkovom Mercedese

Príspevok od používateľa mistrela@war4fun.com »

Ahojte, ako si môžem vymeniť zadný znak mercedes? Lebo nejaká dobrá duša mi šlohla koliesko a hviezda zostala. Kúpil som nový znak len neviem ako vybrať ten starý, aby som niečo nezlomil, sú tam tri šťuple vzadu na znaku.

Poraďte prosím :)

Ďakujem.
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Mám takové vodojem že je to len lepené obojstrannou páskou.Aspoň nápisy sú len lepené určite. Ale to musí byť vidieť či to je aj na štuploch , zober starú plastovú kartu bankomatovú alebo zvyšok SIM karty alebo dajaký podobný plast aby si nepoškrabal lak a skús sa dostať pod ten znak a uvidíš .Treba to vypajsrovať tak či tak či je to lepené alebo aj na dajakých štuploch . Pri takejto banalite myslím nemá vôbec zmysel pátrať po dajakom MB-fóre. a celý večer zabiť hladaním ako to tam drží.Ale istotne to nieje tak že z vnútra dverí sú matice alebo dačo podobné čo by sa muselo demontovať a bez čoho by sa ten znak nedal dať dole.
mistrela@war4fun.com
Príspevky: 39
Dátum registrácie: 18.04.2010 12:07
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mistrela@war4fun.com »

sú tam čudlíky tri
Andrej7269
Príspevky: 2230
Dátum registrácie: 15.05.2008 13:56
Bydlisko: Rovinka/Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Andrej7269 »

No myslim ze by bolo vhodne napisat aj o ktory model ide W???. Ja som napis mal lepeny a znak som zatial neriesil. Ak su tam cudliky tak idealne je dat dole oblozenie z vnutornej strany a pozret sa na uchytenie. Vacsinou to je na sposob nitu a tym padom aj ten novy znak budes musiet podobne riesit.
Mercedes Benz W245 BlueEfficiency (03/2009) Benzin bez Turba :)
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

mistrela@war4fun.com napísal:sú tam čudlíky tri
Tri čudlíky, opatrne vytiahnuť, zasunúť nové, cena okolo 20,-€ :4012:
Napísať odpoveď

Návrat na "Mercedes-Benz fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 63 neregistrovaných