Vymena baterii v DO Mercedes Vaneo

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mercedes Benz

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

krcula
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 07.05.2014 20:17
Zdieľať na Facebook

Vymena baterii v DO Mercedes Vaneo

Príspevok od používateľa krcula »

Dobry den. Vedel mi mi niekto poradit ako mam vymenit baterku a sparovat dialkovy ovladaci pre Mercedes Vaneo 2004. Ked dam do ovladaca novu baterku , tak mi ovladac nefunguje/ ked vratim do ovladaca naspat staru baterku, tak ovladac bez problemov funguje....Novu baterku som menil niekolkokrat(skusal som viac kusov) cize nova baterka je urcite dobra. Neviete niekto ako treba sparovat ovladac s novou baterkou?
krcula
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 07.05.2014 20:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa krcula »

No ale nejde to. Skusal som to minimalne 15-20 krat. Kupil som ineho vyrobcu bateriek (ako bolo v ovladaci) a nepomohlo to. V obchode sme rozbalili niekolko bateriek /aj sme ich merali/ Keby som to nevidel tak by som tomu tiez neveril, ze ked dam novu baterku tak ovladac nejde a ked dam naspat staru baterku tak ovladac funguje.....
krcula
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 07.05.2014 20:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa krcula »

Ved aj ja som ich kupoval v normalnom obchode. Mal som namysli ze som kupil baterku rovnakej znacku ako bola v originali co bola asi VARTA alebo uz neviem co...... Ked to videl aj predavac co to robi tak tiez tomu nechcel verit , ale je to tak, nove nesli!!!
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Páruje sa vysielač/prijímač a nie baterka!
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Ak by dali tenšiu je možné že nemá kontakt...ale zas nevidieť rozdiel medzi 2025 a 2016... :2f93:
Napísať odpoveď

Návrat na "Mercedes-Benz fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Bing [Bot] a 9 neregistrovaných