výkon motora passat BMP

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Thomasl
Príspevky: 508
Dátum registrácie: 04.10.2009 15:38
Zdieľať na Facebook

výkon motora passat BMP

Príspevok od používateľa Thomasl »

zdravím,
mám passat 3c5 ,r.v.2006,BMP nájazd 125.000km /skutočných/ a nasledovný menši problém,po prejdení určitého počtu kilometrov cca 50,mám dojem ,źe auto stráca výkon,nechce sa mu tahať hlavne do kopca,za studena je to OK,turbo nepíska,spotreba oleja v poriadku,diagnostika nić nehlási,motor má normálny chod aj volnobežné otáčky,čo by som mal skontrolovať...vďaka za odpovede..
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Diagnostika nie je na to, aby niečo hlásila! Navštív servis, kde sa vedia pohnúť aj bez nej, resp. ju vedia naozaj používať!
Thomasl
Príspevky: 508
Dátum registrácie: 04.10.2009 15:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Thomasl »

ďakujem za odpoveď typu navštív servis a otvor peňaženku,tam sú všade profesionály a tí určite na niečo prídu,pomenia aj čo nemusia a ja odídem "vysmiaty" domov....
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

A čo si chcel počuť/vidieť?! Obrázok motorového priestoru s oranžovou šípkou na súčiastku za 5 korún, ktorú treba vymeniť a auto bude ako nové? :::
Thomasl
Príspevky: 508
Dátum registrácie: 04.10.2009 15:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Thomasl »

skúsenosť s podobným problémom,možný postup merania ,neviem prečo sa do diskusií zapájajú prispievatelia,ktorí reálne v ničom nepomožu..
mjz
Príspevky: 2178
Dátum registrácie: 06.09.2007 07:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mjz »

a co tu cakas ?? ze kazdy co kupi smradlavy serbel ,chce vsetko zadarmo, si to sam opravi ?? diag.,skusanie,cistenie,prax ta posunie - ci cakas pilarovu s gotom ze ti povedia od pc zavadu ?? kamo dielna,alebo favorit 1.3 - tam sa trafis a ako vacsina kachlarov - zadara.
nechcem prist o pokoj,peniaze,rozum - preto sa z daleka vyhnem ,, lizing GRENKE ,,
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní