výhody a úskalia PZP uzatvoreného cez internet

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

smejo74
Príspevky: 883
Dátum registrácie: 19.09.2008 21:55
Zdieľať na Facebook

výhody a úskalia PZP uzatvoreného cez internet

Príspevok od používateľa smejo74 »

zdravím všetkých a poprosím o názor na PZP uzatvorené cez internet ,nemôže tam nastať nejaký problém v prípade že pobočka poisťovne je vzdialená od môjho bydliska ,dá sa to všetko vybaviť poštou ?
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

samozrejme ze da, Ja uz cez PC uzatvaram PZP asi tri roky a bez problemov
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Ak bývaš dakde na dedine kde žiadna pobočka nieje je Ti to aj tak jedno. A musíš do mesta kde je. Vybavovanie poistnej udalosti poštou býva na dlhé lakte , lepšie je osobný kontakt takže vždy je dobre aby si mal pobočku tak nejak bližšie a nie že si cez polku republiky . Ak Ti ide len o poistnú zmluvu a novú poistku tak je to asi jedno pošlú ti Poštou zmluvu a aj všetko ostatné čo treba, a len to zaplatíš cez IB alebo na pošte.
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

pri PZP ta vybavovanie udalosti ani kde maju pobocku trapit nemusi lebo ked sposobis skodu tak mas jednu jedinu povinnost a to musis aj tak urobit len a len pisomne, nahlasit do 15 dni ze si sposobil skodu, takze vypises tlacivo ktore maju na nete a posles na adresu doporucene aby si mal o tom doklad a tym to haslo. Sice nehaslo lebo v poslednej dobe z poistovni chodi za radom kazdemu ze bohuzial ta nehoda sa nestala tak sa plnit nebude :40bd:
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

Ja týmto sposobom určite auto nepoisťujem. Osobne už roky využívam služby makléra ktorý pracuj epre všetky poisťovne. J epravidelne školený, vie aké produkty sa chystajú a vždy vie, ktorá poistka je v danom čase najvýhodnejšia. Nemusím sa starať sledovaním kedy mi končí lehota na zmenu poisťovne... Skrátka mi vždy zavolá, povie čo by bolo dobré a či to može spraviť... ja som rád, že sa nemusím starať, on je rád, že čo to zarobí.
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

a hlavne stale s niecim otravuje. A niekedy ked ti bude nukat poistku skus si mrknut ceny pre porovnanie na nete, mozno sa prekvapkas. Nepochopim na co potrebujes pri PZP maklera. Za 3 minuty mas na nete dokonca na jednej stranke nacenene presne tvoje auto v kazdej poistovni [makler niekedey o zlavach a akciach ani nevie], vyberies si najacnejsiu alebo ktora sa ti najviac paci, za dalsie tri minuty si uzavries poistku a za dalsie tri si vytlacis bielu kartu a fajront. A to vsetko doma z obyvacky pri pohari burliveho vina a nemusis si s nikym dohodovat stretko a dve hodiny ho pocuvat aby si investoval svoje peniaze tam a tam a ine bludy. A to aby ma upozornoval ze kedy mi vyprsi termin prestupenia do inej lacnejsej poistovni to snad nie. Za 5 euro rusit a uzatvarat novu zmluvu to je tak slovenske
foter
moderátor fóra
Príspevky: 11354
Dátum registrácie: 28.07.2008 20:32
Bydlisko: East
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa foter »

Podobne ako Acon pzp riešim cez kamaráta makléra (ktorý ma vôbec neotravuje) a vždy mi dal dobrú cenu akú som na nete nenašiel ani náhodou :41c2:
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

tak potom je slaby makler ked neotravuje
koumi
Príspevky: 359
Dátum registrácie: 23.09.2004 08:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa koumi »

Súhlasím s foter-om, tiež to riešim s kamošom čo robí pre skoro všetky poisťovne a na internete som ešte nenašiel lepšiu cenu ako mi dá on... a to keď si aj porovnám tú istú poisťovňu...
čo sa týka výhod a úskalí pri uzatvorení cez internet, tam nevidím žiadny rozdiel...
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

uprednostnujem maklerky pred internetom :3035:
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

lakino tak sup sup na nejaku maklerku
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

a potom, ze kto furt o trtkacke :zg282:, samozrejme vo vsetkej pocestnosti, mam proste maklerku, doporucim ked treba :2f93:
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
smejo74
Príspevky: 883
Dátum registrácie: 19.09.2008 21:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa smejo74 »

tak to chápem výhody maklérky internet nenahradí :-) ale dík za seriozne názory vlastne dík aj za tie neseriozne aspon sme še pobavili :-)
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

ale kto uz by chcel stareho opelichanca obezneho, ja uz len tu moju staru obcas zaujimam, ked jej je zima, alebo potrebuje penaze lol
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
smejo74
Príspevky: 883
Dátum registrácie: 19.09.2008 21:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa smejo74 »

ak môžem ešte by som doplnil moju otázku , bude mi na polícii stačiť dočasná biela karta a ústrižok o zaplatení PZP alebo budem musieť čakať pokial mi z poisťovne príde doklad o zaplatení a riadna biela a zelená karta ? Lebo je tam lehota 15 až 30dní pokial mi to pošlú a tak dlho čakať nemôžem

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: milok, vojcik a 48 neregistrovaných