Výber auta do 4000 €

Neviete si rady aké auto kúpiť, ktoré bude pre Vás najvhodnejšie ? Diskusia o konkrétnych značkách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

nomdequerre
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 24.05.2010 19:37
Zdieľať na Facebook

Výber auta do 4000 €

Príspevok od používateľa nomdequerre »

Zdravim.

Chcem vam polozit jednoduchu otazku. Kybu ste mali 4000 euro na kupu ojazdeneho auta, a malo by to byt auto na LPG, a vedeli by ste ze rocne najazdite okolo 10 000km, prevazne trasy do 50 km, ake auto by ste si kupili?

dik za nazor
cassey
Príspevky: 109
Dátum registrácie: 17.08.2009 07:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cassey »

ESPERO.
Tommynno
Príspevky: 151
Dátum registrácie: 26.02.2009 19:57
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Tommynno »

tak ja osobne tiez pozeram po espere, ale to je aj do 1000 eury...keby som mal 4000 eur, asi by som siel do fabie, octavie,406tky, neviem je vela aut, ktore su fajn asi by strasne zalezalo, v akom su momentalnom stave...
mamilittt
Príspevky: 59
Dátum registrácie: 18.09.2005 10:19
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mamilittt »

kup si cukrikovu feldu a este ti polovica ostane
andy.gee
Príspevky: 1383
Dátum registrácie: 10.06.2009 21:06
Zdieľať na Facebook

Re: auto do 4000 eur

Príspevok od používateľa andy.gee »

nomdequerre napísal:Zdravim.

Chcem vam polozit jednoduchu otazku. Kybu ste mali 4000 euro na kupu ojazdeneho auta, a malo by to byt auto na LPG, a vedeli by ste ze rocne najazdite okolo 10 000km, prevazne trasy do 50 km, ake auto by ste si kupili?

dik za nazor
poslal som ti sukromu spravu
nomdequerre
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 24.05.2010 19:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa nomdequerre »

Tommynno napísal:tak ja osobne tiez pozeram po espere, ale to je aj do 1000 eury...keby som mal 4000 eur, asi by som siel do fabie, octavie,406tky, neviem je vela aut, ktore su fajn asi by strasne zalezalo, v akom su momentalnom stave...
tiez som rozmyslal podobne, no od fabie a vela ludi odhovara, ze vraj su vo vsetkom horsie ako feldy, len na pohlad su krajsie..ale motor, vykon, spolahlivost nic moc zevraj, no osobnu skusenost nemam tak nechcem velmi sudit...

ja uvazujem a forde focus 1.4 neaky 2000 rocnik...co ty na to? ma niekto skusenost s tymto autom?
nomdequerre
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 24.05.2010 19:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa nomdequerre »

BLINDSIDE napísal:
mamilittt napísal:kup si cukrikovu feldu a este ti polovica ostane
Vážne ? ale keď odbalíš pozlátko čo ti ostane potom ? Po 2 rokoch jazdenia v zime cca 6t km na soli chcem ten cukríček vidieť potom.
minuly tyzden som siel jednu feldu kupit no tesme mi ju niekt ovyfukol....tak to beriem ako znamenie a dost s feldamy...rozhodol som sa pre nieco drahsie, nieco do 4000 eur...

Co poviete na ford focus 1.4 rok vyroby povedzme 2000 na LPG?
nomdequerre
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 24.05.2010 19:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa nomdequerre »

BLINDSIDE napísal:Aj tie francúzske vraky by som obchádzal. Skôr by som išiel po peknej honde alebo toyote
a vies mi povedat hondu a toyotu niesu prilis drahe nahradne diely? oproti skode, fordu, cu peugeotu...dik
nomdequerre
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 24.05.2010 19:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa nomdequerre »

BLINDSIDE napísal:
nomdequerre napísal:vies mi povedat hondu a toyotu niesu prilis drahe nahradne diely? oproti skode, fordu, cu peugeotu...dik
čo je to drahé ? Skôr by som si všimol tú kvalitu
no drahe je to ze ak diel stoji dvakrat tolko a vydrzi rovnako dlho ako u skodovky, tak je to drahe..

ak to ma taku kvalitu, ze sice je to dvakrat tak drahe ale aj to dvakrat tak dlho vydrzi, je to vporiadku.-..

mozno som sa zle pytal ci je to drahe, skor ci som sa mal pytat na cenovu pomer cenovej narocnosti / kvalita.....oproti ostatnym znackam...
nomdequerre
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 24.05.2010 19:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa nomdequerre »

BLINDSIDE napísal:
nomdequerre napísal:Focus 1.4 rok vyroby povedzme 2000 na LPG?
Prečo nie ? Ford je fajn vozítko a ja by som bral 1.8, 85kW alebo ak nájdeš kľudne aj 2.3 86kW obsah ničím ale vážne ničím nenahradíš. A ak si myslíš, že spotreba je obludná od obsahu 1.6 vyššie budeš prekvapený. A LPG nikdy ! nemám rád taký servis so splynovačom. Na tých pár km čo spravíš za rok ber benzín so spomenutými variantami a budeš spokojný.
No domam mame LPG na felde, a neviem si predstavit momentalne ze by som mal nieco ine ako LPG...nakolko peniaze to urcite setri, a to je zatial vec ktora ma musi zaujimat...so servisom som zatial nepostrehol neaky problem...
stynx
Príspevky: 144
Dátum registrácie: 15.08.2007 15:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa stynx »

Myslim ze ak zozenies auto uz s LPG tak sa ti to urcite oplati(ak bude v dobrom stave) inak uz menej ale uvaz sam..rocne najazdis cca 10k km, spotreba co ja viem 7 L, benzin po 1,27e za liter to mas za rok 889e.Ked budes mat lpg tak dajme tomu ti to bude zrat 8 plynu, plyn po 0,5e tak das 400e. Usetris teda 490e za rok. Za montaz das priblizne 1000-1200e. Staci si vypocitat za kolko sa to vrati. No a cim vacsia spotreba a viac km tak tym viac sa lpg oplati.
miso221
Príspevky: 152
Dátum registrácie: 08.01.2010 19:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa miso221 »

Presne, ako tu uz niekto pisal, vyhybal by som sa farncuzom a skodovkam. To su len take akoze auta.
Kokxo
Príspevky: 40
Dátum registrácie: 16.12.2008 20:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kokxo »

Ja by som bral nejaku octaviu, s dvojlitrovym benzinom+LPG
opelcars
Príspevky: 100
Dátum registrácie: 09.01.2007 10:58
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa opelcars »

BLINDSIDE napísal:Aj tie francúzske vraky by som obchádzal. Skôr by som išiel po peknej honde alebo toyote
Vieš čo sa hovorí? JAPONEC NA KONIEC.
nomdequerre
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 24.05.2010 19:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa nomdequerre »

BLINDSIDE napísal:
nomdequerre napísal:neviem si predstavit momentalne ze by som mal nieco ine ako LPG...nakolko peniaze to urcite setri, a to je zatial vec ktora ma musi zaujimat...
Tak a vieš koľko peňazí šetrí taká MHD a ešte aj električenka vo vačku ? Načo chceš auto, keď striehneš na každý cent. Odlož si tie money a zatial využívaj vyššie uvedené dopravné prostriedky...
no, zjavne si uz dlho nesiel MHD, respektive busom ci vlakom ,,,,dnes to uz je riadny mytus ze to setri peniaze, nakolko cena celeho listka v buse ci vlaku vyjde takmer tolko isto co na aute co je zerie 7-8 litrov plynu... nehovoriac otom ak mas sniekym spolocne trasy takze naklady sa delia...

bohuzial, este som len skoncil skolu, takze sa snazim najst najlacnejsie riesenie ale auto mat musim...aj keby MHD bola lacnejsia...

takze skor odcenim rady ktore auto je lacne na prevadzku a poskytuje zaroven prijatelny komfort ako rady ze mam jazdit na MHD :)))
Napísať odpoveď

Návrat na "Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 12 neregistrovaných