VW Vento - nefunguje otváranie okien pri otvorenom aute

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

martinbr
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 08.11.2011 18:36
Bydlisko: okres Brezno
Zdieľať na Facebook

VW Vento - nefunguje otváranie okien pri otvorenom aute

Príspevok od používateľa martinbr »

Zdravím.
Prosím ak viete niekto poradiť.
VW Vento 1,9TDI r.v 96 s el.prednými oknami + šíber.
Niekedy v zime "odišlo" otváranie predných okien ( neviem presne za akých okolností lebo auto používa sestra a v zime tie okná často nesťahovala alebo nepostrehla kedy sa to stalo)
Okná ale nejdú stiahnuť len pri otvorenom aute akonáhle sa v ňom zamknem môžem ich samostatne otvárať či zatvárať.
Šíber funguje normálne aj pri otvorenom aute.
Ďakujem.
martinbr
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 08.11.2011 18:36
Bydlisko: okres Brezno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martinbr »

To som sa fakt tak blbo spýtal alebo nikto nevie čo s tým môže byť ?
elektro-roman
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 03.05.2013 22:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa elektro-roman »

Podla popisu ozaj toho vela nevedno.Ako otvorene a ako zatvorene mas na mysli? v Brezne na opravu niecoho takeho XXXXXXXXXXXXX
martinbr
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 08.11.2011 18:36
Bydlisko: okres Brezno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martinbr »

Aha sorry, tak som to myslel že keď nieje auto zamknuté je tam totižto aj centrálne zamykanie a keď je auto odomknuté elektrika v oknách nefunguje až keď sa v ňom zamknem. Roman ďakujem za to číslo.
elektro-roman
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 03.05.2013 22:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa elektro-roman »

Otazne je ako je zapojene to centralne dalej poskodenie v kablovacke prechod dvere- karoseria a to je o tom vsetko pozriet.Moze to sposobovat aj uplna banalnost
martinbr
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 08.11.2011 18:36
Bydlisko: okres Brezno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martinbr »

Centrál je dorábaný ale je v aute už 14 rokov, auto bolo havarované pred rokom ale s elektrikou sa nerobilo nič, okná aj normálne fungovali,, pokazili sa až niekedy v zime. Asi skúsim zavolať na to číslo čo mi poradil Roman. Totiž ja sa do elektriky nevyznám vôbec a nikto v okolí sa do toho nechcel púšťať každý mi odpovie že to nevie. Jednu odpoveď som dostal že dôvodov môže byť kopec a je to robota na dlho asi sa boja že si budú musieť veľa vypýtať za takú maličkosť a nebudem ochotný zaplatiť alebo čo.
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 49 neregistrovaných