VW Touran - kluce v kufri zamknute

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

voska
Príspevky: 116
Dátum registrácie: 13.01.2009 18:47
Zdieľať na Facebook

VW Touran - kluce v kufri zamknute

Príspevok od používateľa voska »

Poradi niekto?Zostali mi kluce v kufri,auto zamklo a hotovo,fajka zhasla.Nahradne namam,rozbyt nechcem nic.Drotom to nepojde lebo z vnutra sa klucki neotvoria.Je to touran 2004r.vDakujem za rady...
romanonZa
Príspevky: 369
Dátum registrácie: 21.08.2014 07:53
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa romanonZa »

Tak to som este nevidel, aby sa nedali soferove dvere odomknut a otvorit z vnutra. :(
overeny sposob: balonik a ocelova tycka s hacikom na konci. Par minut a hotovo. ;)

Pripadne zajdi tam kde vyrabaju kopie klucov na auta. V ziline je to v tesco. Tam vedia co treba spravit.

A3 SB 1,4 TFSI DSG 2011
voska
Príspevky: 116
Dátum registrácie: 13.01.2009 18:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa voska »

tak to si potom zle videl.Auta s dvojdobim zamikanim sa nedaju otvotit potiahnutim klucki z vnutra.A da sa poslat vin do IMPI virobia kluc a poslu.Len mechanik mi vravel ze poslali mu planzeti 3x a auto neotvoril.Jedna stoji sai 30e.
urpin
Príspevky: 62
Dátum registrácie: 10.09.2008 17:32
Zdieľať na Facebook

klučova služba

Príspevok od používateľa urpin »

cavko zavolaj klučovu sluzbu.aj mne sa to stalo .prisiel chalanisko a za 10 min to otvoril.sice staalo mato 50e ale nevadi.
pepo64
Príspevky: 1034
Dátum registrácie: 16.04.2012 18:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pepo64 »

Tu ti pomôže asi len nejaký odborník,záleží odkiaľ si,veď pozri do googla,ja som to tam dal a hneď naskočila firma Bm profesional ceny okolo 60-70 euro.Aj ja mám auto ktoré ak zamknem zvonku tak z vnútra ho nemáš šancu otvoriť,je to ochrana proti tzv.vyháčkovaniu.
PROCHY603
Príspevky: 3798
Dátum registrácie: 11.02.2008 21:34
Bydlisko: BLAVA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa PROCHY603 »

Ak si z BA tak ti to viem otvorit. :3035:

Posli mi SS. :41c2:
carlosMT
Príspevky: 97
Dátum registrácie: 23.09.2007 15:27
Bydlisko: MT
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa carlosMT »

tvl. toto je super. mám problém tak ostatný rozmýšľajte :angr:
voska
Príspevky: 116
Dátum registrácie: 13.01.2009 18:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa voska »

Tak ja som z oravy.V ba sa da zohnat sluzba,tu nie.Zajtra musim roztrepat predne bocne sklo(25-30e) je najlacnejsie,vymemit a cim skor rozrobyt kluc :342a: :342a: :342a:
VOJTO55
Príspevky: 1906
Dátum registrácie: 12.12.2009 20:01
Bydlisko: Revúca
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VOJTO55 »

...A keď rozbiješ to bočné okienko a za kľučku znútra sa nedá otvoriť tak ako Ti to pomôže...???
voska
Príspevky: 116
Dátum registrácie: 13.01.2009 18:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa voska »

No ako asi....Roztrepem okno potom sa ja vtrepem do auta po kluc
koumi
Príspevky: 359
Dátum registrácie: 23.09.2004 08:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa koumi »

jj tiez by som povedal, ked roz..be zadny trojuholnik, cez neho sa asi neprepcha :)
erikfrog
Príspevky: 909
Dátum registrácie: 06.11.2011 21:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa erikfrog »

Presne pre tento ucel drzim planzety na otvaranie lol
elephant
Príspevky: 1747
Dátum registrácie: 25.02.2009 02:07
Bydlisko: ZH
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa elephant »

A prečo si myslíš že na Orave nie je taká služba?
Minimálne v Krivej je odťahovka Zaťko a každá len trochu solídna odťahovka musí vedieť otvoriť väčšinu aut dupľom keď sú kľúče v aute a je "len" zabuchnuté.
Okrem toho ak máš uzavreté minimálne len PZP tak máš v tom aj asistenčné služby do ktorých patrí aj otvorenie zabuchnutého auta a to u väčšiny poisťovní ZADARMO (teda okrem poisťovne roka).
A potom prečo hneď rozbíjať okno keď sa pri troche šikovnosti dajú kľúče vydolovať aj z kufra (teda ak ho nemáš až po vrch naložený). Stačí na to úplne balónik a dlhý pevný drôt na konci zahnutý. Balónikom odtiahneš zadné dvere, drôtom odklopíš zadné sedadlá a potom už len zaháčkovať kľúče za kariku a vytiahnuť alebo len pritiahnuť a druhým drôtom zatlačiť na diaľkovom tlačítko otvoriť. Nie je to žiadna veda len trochu piplačka.

Ale keďže ako píšeš
Zostali mi kluce v kufri,auto zamklo a hotovo,fajka zhasla.
auto sa zamklo samo a nezamkol si ho ty diaľkovým ovládačom tak by sa malo dať otvoriť aj zatiahnutím za vnútornú kľučku (bude treba asi potiahnuť dva krát) drôtom. Takže najskôr by som vyskúšal toto lebo otvoriť sa kľučkou z vnútra nedá len v prípade že sa zamkne diaľkovým a nie keď sa zamkne samo (samozrejme to neplatí vždy ale väčšinou je to tak).
Muctos
Príspevky: 93
Dátum registrácie: 12.01.2007 18:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Muctos »

potech
Príspevky: 49
Dátum registrácie: 03.12.2008 10:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa potech »

Klúčová služba na Orave a veľmi šikovný chalan Michal firma MARIE v Nižnej.

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 32 neregistrovaných