VW Touareg III - nefunkčný led pás na spolujazdcových dverách

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: VW Touareg III - nefunkčný led pás na spolujazdcových dverách

Príspevok od používateľa oco13 »

záleží v ktorom článku reťazca sa nachádzaš. Keď som ako študent brigadoval so žiakmi nitrianskej potravinarskej školy v mäsokombinate tak sa zo mňa skoro stal vegetarian. Mojim prekliatim je, že celý život stojím na opačnej strane bariery - reklamacie , kvalita, výstupná kontrola, zoraďovanie. Takže ku všetkému prichádzam v momente keď je to zlé a ešte horšie. :..:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
jaster-83
Príspevky: 1445
Dátum registrácie: 16.09.2010 13:17
Zdieľať na Facebook

Re: VW Touareg III - nefunkčný led pás na spolujazdcových dverách

Príspevok od používateľa jaster-83 »

peknychlapec napísal: 01.03.2023 14:21 Ozvala sa závisť jazdiaca francúzsku produkciu?
:pa:
A co konkretne mam zavidiet? Ze sa dakomu pokazilo auto? moje ma 160tis a jedine co sa pokazilo bolo pri 100tis. automaticke sklapanie spatneho zrkadla.....ktore kym som vobec mal cas riesit, ak same od seba zas zacalo chodit.....
Ze si kupi niekto tuarega je v poriadku, nech si ho uzije (so vsetkym co to prinasa)

Tiez robim v automotive ako OCO, videl som vselico ako sa odrbava, luxusne kozenne ineriery pre porsche, amg mercedesy, mkove bavoraky......keby realne niekto videl ako to vyrabaju srbi, ako sa nedodrziava technologicky postup pri schnuti lepidla a pod. len aby sa stihlo dodat....
Teraz robim s plechmi, ze operator pusta celu smenu linkou detekovane zle kusy do palety len preto, ze sa mu ich nechce rucne vyberat....
Neposeriem sa zo ziadneho auta lebo vidim co je za tym, vsetko rovnake setrenie a ojeby, akurat ten co si kupi "premiu" si za ne este k tomu riadne priplati....
1U5 AVU, 6U1 AMH, 6Y5 ASY, N15 GA14DE, 3B6 AVF, C4(B7) 9H06
pogo-roll
Príspevky: 310
Dátum registrácie: 02.08.2009 11:21
Zdieľať na Facebook

Re: VW Touareg III - nefunkčný led pás na spolujazdcových dverách

Príspevok od používateľa pogo-roll »

Adam Gregan napísal: 01.03.2023 14:35
jaster-83 napísal: 01.03.2023 12:29 To je ten super tuareg co ma 2roky a 50tis km? OMG...vela stastia s tym autom.....
Ee kúpil som krajsi s 22 tisíc km:) mala by to byt len blbosť, auto vonia novotou…
moje auto smrdí od psích chcaniek a nevychvalujem sa! :3c90:
wilz
Príspevky: 3692
Dátum registrácie: 04.01.2008 18:44
Zdieľať na Facebook

Re: VW Touareg III - nefunkčný led pás na spolujazdcových dverách

Príspevok od používateľa wilz »

No veď ak to je pravda čo píšeš, tak sa ani nemáš čím chváliť, dokonca by som to ani nikomu neoznamoval
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: VW Touareg III - nefunkčný led pás na spolujazdcových dverách

Príspevok od používateľa oco13 »

wilz napísal: 02.03.2023 22:23 No veď ak to je pravda čo píšeš, tak sa ani nemáš čím chváliť, dokonca by som to ani nikomu neoznamoval
Prečo???? Veď to je dôkaz lásky k zvieratám. Určite je také auto hodnotnejšie ako také čo smrdí diorom nejakej prostitutky.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
pogo-roll
Príspevky: 310
Dátum registrácie: 02.08.2009 11:21
Zdieľať na Facebook

Re: VW Touareg III - nefunkčný led pás na spolujazdcových dverách

Príspevok od používateľa pogo-roll »

zo slusnosti to vzdy oznamim aj kazdemu koho idem odviezt aby nebol prekvapeny :40bd: aj to ze zadne sedadlo je vyhradene pre psa
dodik13
Príspevky: 534
Dátum registrácie: 27.01.2013 23:40
Zdieľať na Facebook

Re: VW Touareg III - nefunkčný led pás na spolujazdcových dverách

Príspevok od používateľa dodik13 »

Treba mi nove mensie auto do mesta + na lietanie okolo komina a po skusenostiach s amg a podobnymi rychlikmi zacinam uvazovat o novej benzinovej dacii duster lol :3035: . Len keby ta tenka blacha mala s 4x4 aj automat :190: Lebo ta jednotka je kratka a furt sa treba rozbiehat na dvojke ked som skusal
lubos zimovcak
Príspevky: 3435
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Re: VW Touareg III - nefunkčný led pás na spolujazdcových dverách

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

1.stupen je zrejme do terénu.
Nieco ako redukcia.
dodik13
Príspevky: 534
Dátum registrácie: 27.01.2013 23:40
Zdieľať na Facebook

Re: VW Touareg III - nefunkčný led pás na spolujazdcových dverách

Príspevok od používateľa dodik13 »

Presne Jednotka ,,supluje,, redukciu lol Len ci to spojka bude davat stale s dvojkou s rozbehom. Ale za tie prachy 22000e je to dost jednoduche a blbovzdorne auto na vozenie po meste a okoli a nestraca velmi na cene+ clovek to nelutuje ked mu to ludia poskrabu na parkovisku pred kauflandom :40bd: V nemecku som ich videl dost casto. Tak ked tu Oco vypisuje z akeho h.o.v.n.a sa robia nove premiovky + chodil som do servisov a videl som co to obnasa tak reku rozmyslam nad takym lacnym autom cisto len do mesta a na robotu :zg282:

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: uwa0950588708 a 89 neregistrovaných