VW Touareg 4.2 V8 LPG

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

VOLKSWAGEN TOUAREG 4.2 V8 LPG Je dobre ?

Nie
7
29%
Ano
7
29%
10
42%
 
Celkom hlasov: 24

Er.ik
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 22.04.2010 17:10
Zdieľať na Facebook

VW Touareg 4.2 V8 LPG

Príspevok od používateľa Er.ik »

Zdravim vas chcel by som sa informovat ohladom tochto auta a motora a čo ma čaka ak tak pri jeho kupe doteraz som bol na diesel lahka spotreba a tak a zachcelo sa mi niečo večšie a silnejšie. čo môžem očakavat od tochto motora naozaj je to LPG lacne vozenie alebo je to len oblb a LPG je zle vaše nazory prosim dakujem vopred!
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

dufam ze nie si z tych co najdu vydojeny touareg za par penazi a daju do toho LPG a budu sa citit ako v nebi. Vsetko na co sa pytas zalezi podla stavu v akom auto bude a ci mu dokazes dat nalezity servis aky bude potrebovat.
jinlun415
Príspevky: 155
Dátum registrácie: 16.07.2008 15:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jinlun415 »

Spotreba LPG je fajn. Vymena gum alebo pneumatickeho podvozku oprava prevodovky vymena olejov uz fajn moc neni. Plus vela elektroniky ktora moze byt tiez poruchova.
Ale ked chce clovek opicu musi mat na banany... Sam musis vedet naco mas. Prevodovka a podvozok atd sa nemeni kazdy tyzden ale pri jazdenom aute to moze prist postupne po kupe.Potom zistis ze auto stalo o xy penazi viac nes si cakal.
hjundai
Príspevky: 2709
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Re: VW Touareg 4.2 V8 LPG

Príspevok od používateľa hjundai »

Er.ik napísal:Zdravim vas chcel by som sa informovat ohladom tochto auta a motora a čo ma čaka ak tak pri jeho kupe doteraz som bol na diesel lahka spotreba a tak a zachcelo sa mi niečo večšie a silnejšie. čo môžem očakavat od tochto motora naozaj je to LPG lacne vozenie alebo je to len oblb a LPG je zle vaše nazory prosim dakujem vopred!
- ohľadom TOHTO auta ktoré nemá ĽAHKÚ ale VYSOKÚ spotrebu a je naozaj VAČŠIE Ti asi napíšu že drahé auto nieje lacné ani ako stará jazdenka. Nebudeš sa voziť na LPG splyňovači ale v tom aute...
PROCHY603
Príspevky: 3768
Dátum registrácie: 11.02.2008 21:34
Bydlisko: BLAVA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa PROCHY603 »

To auto nie je pre TEBA!!!! :41c2: :41c2:

Ked si zalozil hned temu spotreba+lpg. :41c2:
dotynka
Príspevky: 1222
Dátum registrácie: 04.11.2008 20:33
Bydlisko: BA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dotynka »

Ak natrafíš na dobrý, pravidelne podľa potreby servisovaný kus, tak sa nemusíš obávať, inak musíš počítať s vysokými servisnými nákladmi, kde cena paliva nebude nič znamenať...
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

LPG "oblb" neni, pokial je spravne namontovane, nastavene, neusetris 1/2 ako v reklame, ale uspora je rozhodne znacna, od volantu nezistis rozdiel benzin/LPG, pokial je splnene co som pisal ako prve...

ohladom tujarega by som len opakoval, co napisali chlapci predomnou...
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
eqqe
Príspevky: 65
Dátum registrácie: 28.09.2009 17:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa eqqe »

Všetko je fajn, ale treba mať peniaze, ak chceš starého tuarega za 6500eur a máš našetrených 6550eur tak by som to nehal radšej tak...ja osobne by som si nehal odloženu rezervu tak 3-5tis...(len za prezutie das bez problemov 2tis) a lpg je fajn ked je namontovane spravne...vzdy je dobre usetrit aj ked mas penazi kopec :) videl som uz aj maserati, cayeny a kadeco ine na lpg...
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

..dovoz spoza veĺkej mláky ???

lebo V8 benzinové tuaregy sa na SVK moc nepredávali...

ale jeden LPG montažnik z TV ho má a jazdí a hovoril,že je spokojný...
Kujon78
Carschanger
Príspevky: 5424
Dátum registrácie: 17.10.2005 23:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kujon78 »

spotreba+lpg znamená hneď socku že ???

Zaujímavé myšlienkové pochody. Niekedy sa človek otočí za takouto kombinácou, lebo sa mu auto páči a zistí, že 2,5 TDi motor stál za ho a 3 bodky. Potom zistí, že v podstate 3 liter je tiež nie slávny motor a ostáva pri benzíne, teda pri overenej klasike silného motora, kde LPG rieši aj prehnanú spotrebu. Ak kúpiť takéto auto, tak bez LPG a dať si LPG pekne domontovať sám. Vieš, čo za systém Ti tam dajú a máš na to záruku, a ak vyberieš dobré montážne stredisko, tak určite nebudeš mať problém s LPG. Samozrejme tam nesmieš dať nádrž 60 litrovú :-)

Ak kúpiť touarega, tak zobrať so sebou chlapa, ktorý sa tomu autu rozumie. Ako bolo spomínané, je tam veľa a veľa problémov, ktoré raz nastanú (zvyčajne ich predchádzajúci majiteľ neriešil, ostane to na tvojom krku a že ten servis môže byť kľudne aj 4 000 € sa baviť nemusíme).

Vyjadrenie mechanika, krásne auto ale nekúpil by som si ho, hovorí za všetko. A to neriešil spotrebu ale auto ako také bez motorizácie.
kaskaderTN
Príspevky: 1761
Dátum registrácie: 10.12.2008 07:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kaskaderTN »

Odporcom lpg odporúčam v zime pustiť kúrenie naplno a otvoriť okná dokorán.

Pri touaregu ale treb ráteť s tým, že prevádzka vozidla nie je len o PHM. Ak s tým zadávateľ ráta, smelo do toho
petrinkos
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 17.09.2008 17:37
Zdieľať na Facebook

Turek za par penazi

Príspevok od používateľa petrinkos »

Ja mam jeden kusok je to amerika KING-KONG - LPG na slovensku montovane, preslo servisom, nove naplne, filtre (prevodovka, motor), auto jazdi pekne, nieje na nom vzduchovy podvozok, čo je pre penazenku velky uspech, kvoli udržbe....to znamena obyčajne tlmiče, auto ma nove komplet nove brzdy, vybojky bixenonov. Ozvi sa mi na 0911268113 a možes sa prist povozit, možno sa dohodneme na cene.
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Ja myslím že za ten skoro jeden rok už autor tejto témy auto kúpil... Prípadne sa za tú dobu prebral do reality :40bd:

Ale toto je iný kauf, aj nové výbojky :4090:
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 50 neregistrovaných