VW Polo Classic 1,4 , 1996 - prehrieva sa

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mikkke
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 20.12.2014 16:48
Zdieľať na Facebook

VW Polo Classic 1,4 , 1996 - prehrieva sa

Príspevok od používateľa mikkke »

caute mam problem s mojim autom pocas jazdy sa my rýchlo zohreje a prekracuje 90 stupnov a vysplha sa pomali az k 110 stupnom , pokial pustim kurenie tak to klesne to je jasne, zacalo to robit pred mesiacom za ten cas som vymenil 2 termostaty cidlo na teplotu vody a cidlo na teplotu ventilatora a robi to to ze obcas sa prehneje ako som spominala a niekedy rucicka padne na 90 a potom zas k 110 neviete my poradit dakujem
autokomplet
Príspevky: 1669
Dátum registrácie: 16.08.2006 14:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autokomplet »

nemas webasto ani LPG?
potom najskor zaneseny chladic ale to neuvidis - myslim tie vodorovne uzke chladiace pasy samotneho chladica.
ak sa nepouziva destilovana voda a nemeni pravidelne chladiaca kvapalina a spravna, dochadza ku korozii a nanosom kamena a usadenin...
Žijeme v dobe plnej egoistov, sociopatov, ľudí s vymytým mozgom a žiaľ aj srdcom.
Ľudia pod tlakom medii, technologii, rýchleho spôsobu žitia stratili skutočné hodnoty.
Ešte že máme riešenie - môžeme si zabezpečiť psa...
VOJTO55
Príspevky: 1906
Dátum registrácie: 12.12.2009 20:01
Bydlisko: Revúca
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VOJTO55 »

...Nech sa na to niekto pozrie-či netlakuje hadice,či je chladič teplý celý alebo len časť,či to bublinkuje vo vyrovnávacej nádržke...Asi nepoteším,ale vyzerá to na tesnenie pod hlavou...
...Ešte doplním-skús vymeniť uzáver vyrovnávacej nádržky-pozor-pri studenom motore...!!!
wrado
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 19.07.2007 16:27
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wrado »

Ja by som pozrel na vodnu pumpu mozno ma polamane lopatky.Ja som to mal na golfe 1.6 55KW
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Janes94 a 41 neregistrovaných