VW Passat - startovanie

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

pohanx
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 08.12.2010 17:57
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pohanx »

kontrolka zhavenia svieti dlho?? alebo kratko, skus vzdy dvakrat posebe nazhavit, alebo skontroluj ci je dobry kabel k zhavicom
Zido50
Príspevky: 59
Dátum registrácie: 02.05.2008 08:34
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Zido50 »

skontroluj snimac teploty.
miroslav640
Príspevky: 122
Dátum registrácie: 03.11.2009 11:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa miroslav640 »

Treba pozriet nastavenie rozvodov...u mna bol problem v nich plus nastavyt startovaciu davku
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24982
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Zle štartuje,to je ako ? Treba viackrát nažhaviť a štartovať,alebo stačí raz a dlho ? Je to čerstvý problém ? Má to súvis z niečím v poslednej dobe,opravou a pod ? Lebo odpoveď môžeš dostať iba takú,akú otázku si položil.
Rovno to napíšem,nemáš šancu dostať použitelnú odpoveď,ale veď to sám zistíš.
Naposledy upravil/-a mhlavaty v 03.02.2011 20:15, upravené celkom 1 krát.
valentinor1
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 29.01.2009 08:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa valentinor1 »

moze to robyt nafta neviem kde tankujes lebo pri vecsich mrazoch je husta daj trocha aditivoch do nafty aby nemrzla
Carabinier
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 28.04.2009 17:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Carabinier »

Je toho veľa, čo to môže robiť. Napr. tu ešte nebolo spomenuté, že či si menil a ak ano tak kedy filtre. Môže to byť napr. nazrážaná a následne zamrznutá /keďže to robí pod 0 st./ voda v palivovom filtry. A Ako to zle štartuje. Keď je teplo tak normálne zakrátko nažhaví a potom ľahko naštartuje a keď je mráz tak dlhšie žhaví a potom točí na práízdno a nie anie naštartovať?
devilhippo
Príspevky: 109
Dátum registrácie: 25.12.2009 13:07
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa devilhippo »

Pán "mhlavaty" dal podľa mňa jednoznačnú 100% odpoveď,lebo každý zatiaľ napísal niečo iné a prípadných ďalších 50 odpovedí,ktoré môžu byť určite užitočné,takým systémom sa nedostaneš nikde a nakoniec aj tak skončíš na diagnostike.Či? :41c2:
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

normalnejsie ta pisat neucili? tu je vacsina ludi zdravych a serioznych a wwwwww w kazdom slowe ich newzrusuje, wies?

twoj passat je prawdepodobne w.... pokazeny.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24982
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

mp3turbo napísal:normalnejsie ta pisat neucili? tu je vacsina ludi zdravych a serioznych a wwwwww w kazdom slowe ich newzrusuje, wies?

twoj passat je prawdepodobne w.... pokazeny.
Najskôr tam bude niejaká chyba...nekompatibilný softvér
kaskaderTN
Príspevky: 1761
Dátum registrácie: 10.12.2008 07:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kaskaderTN »

mp3turbo napísal:normalnejsie ta pisat neucili? tu je vacsina ludi zdravych a serioznych a wwwwww w kazdom slowe ich newzrusuje, wies?

twoj passat je prawdepodobne w.... pokazeny.
Mna osobne to wytaca :3c90: :3c90:
palobobika
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 11.02.2008 18:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa palobobika »

nafta to je najvedsi problem na slovensku kvalitná nafta! to tu nenajdes
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Palko, môžeš nám povedať prečo sa nám snažíš vnucovať tú svoju trápnu reklamu na nejaké hodinky? A keď už tak nedávaj odkaz na „Moje inzeráty” pretože ja tam napr. žiadne nemám... :angry:
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

este som nevidel jednu jedinu servisnu prehliadku kde by bolo auto napojene na diagnostiku a sledovane vsetky mozne aj nemozne parametre ktore sa STACIONARNE sledovat daju.

a este som nepocul o jednej jedinej prehliadke kde bolo auto na testovacej jazde aspon po parkovisku pred firmou, a nazivo napichnute hodnoty z diagnostiky (vstrekovace, vaha vzduchu, tlak v railiku, tlak turba, zopar dalsich parametrov) poskytnute zakaznikovi.

ze rubem vysoko? No dobre, tak este som nepocul o ziadnom servise co by v ramci prehliadky skontroloval nastavenie rozvodov. Prva to vec pri problematickych startoch...

idem si dalej snivat moje sci-fi...
kajlo5
Príspevky: 62
Dátum registrácie: 06.06.2007 18:49
Zdieľať na Facebook

odpoved

Príspevok od používateľa kajlo5 »

nazdar mne to robí tiež ked je zima mám 1,9 74 kw r.v. 2005, ale skús dvakrát nažhavit a potom ti chytí j ked dlhšie točí jeb na to, to je chyba zimy, ja tankujem ten OMW alpin diesel a trošku to pomohlo a palivový filter mám vymenený takže tým to nebude osobne jebem na to, ked možem poradit urob to aj ty
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Re: odpoved

Príspevok od používateľa cicmanec »

kajlo5 napísal:chytí j ked dlhšie točí jeb na to, to je chyba zimy
Je to chyba auta, jeho majiteľa a mechanika...

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 56 neregistrovaných